حضور رضا مهاجری در سیاه جامگان منتفی شد/ رهبر مسئول کادر فنی تا انتخاب سرمربی جدید

حضور-رضا-مهاجری-در-مشکیپوشان-منتفی-شد-رهبر-مسئول-کادر-فنی-تا-انتخاب-سرمربی-جدید

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان گفت:حضور رضا مهاجری در تیم به عنوان سرمربی منتفی شده و این مربی برای ادامه همکاری با پدیده به توافق رسیده است.

به گزارش وب سایت نود، آرمین رهبر در خصوص اینکه چرا سرمربی تیم مشکی‌پوشان انتخاب نمی‌شود گفت: متاسفانه شرایط به شکلی است که فعلا هر مربی در این شرایط مسئولیت قبول نمی‌کند. فرایند انتخاب سرمربی توسط باشگاه در حالی پیگیری است ولی در هر صورت فعلا باشگاه از من خواسته تا به نوعی چراغ را روشن نگه دارم تا کار پیش برود.

وی در خصوص اینکه ظاهرا قرار بود رضا مهاجری با پدیده قطع همکاری کند و به مشکی‌پوشان بپیوندد گفت: فکر می‌کنم حضور آقای مهاجری در سیاه جامگان منتفی شد چون ظاهرا وی برای ادامه همکاری با پدیده به توافق رسید.

رهبر با تاکید بر اینکه دخالتی در فرایند انتخاب سرمربی مشکی‌پوشان ندارد گفت: تمرینات تیم از 30 دقیقه دیگر از سر گرفته خواهد شد و کار را پیش می‌بریم تا باشگاه به جمع بندی برسد.

وی در پایان از باقی ماندن مصطفی صنوبری در جمع کادر فنی مشکی‌پوشان خبر داد و مدعی شد بقیه اعضای کادر فنی آقای عنایتی از تیم جدا شده‌اند.

طی چند وقت اخیر صحبت‌های زیادی در مورد حضور مجتبی حسینی در راس کادر فنی مشکی‌پوشان مطرح شد که ظاهرا این مربی هدایت تیم مشهدی را با توجه به شرایط قبول نکرد.

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • رسول مشهد

    خوب اقای عباسی اکبر میثاقیان برای چی کنار گذاشتی
    اگه اکبر بود الان ته جدول نبود

  • asad

    چرا از مجتبی تقوی استفاده نمیکنید

برچسب ها