ترابیان: نمی‌دانم چرا علی کریمی در این وادی‌ افتاد

ترابیان-نمیدانم-چرا-علی-کریمی-در-این-وادی-افتاد

وبسایت رسمی برنامه نود - عباس ترابیان درباره صحبت‌های علی کریمی در برنامه "۹۰" و اتهام‌هایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازی‌های مقدماتی جام جهانی وارد شده است، اظهار کرد: من از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هستم.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عباس ترابیان درباره صحبت‌های علی کریمی در برنامه "۹۰" اظهار کرد: من از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هستم اما نمی‌دانم چرا در این وادی‌ها افتاده است. چرایش را خدا می‌داند اما چون خودم دقیقا نمی‌دانم چه چیزهایی گفته شده، نمی‌توانم جواب دهم. البته فعلا جواب نمی‌دهم و بعد از مطالعه اگر لازم دانستم جواب می‌دهم.

سرپرست کاروان اعزامی فوتسال به چین تایپه درباره استفاده از بج ژاپن روی کتش در چین تایپه، توضیح داد: آن بج قشنگ بود و واقعا دوستش داشتم. هیچ دلیل خاصی هم برای استفاده از آن نداشتم. اصلا ژاپنی‌ها در مرحله گروهی با ما نبودند که بخواهیم آن‌ها را ببینیم و مشکل ساز شود. چیزی که آدم دوست دارد مشکل ایجاد نمی‌کند. به‌ هر حال من اصراری برای استفاده از آن نداشتم و روز دوم آن را از روی کتم برداشتم.

او همچنین درباره دلیل خداحافظی فرهاد توکلی از تیم‌ ‌ملی و این که گفته می‌شود قصد دارد در کشور دیگری زندگی ورزشی و شخصی خود را ادامه‌ دهد، گفت‌: به‌ هر حال جوان و جویای نام هستند. حق هم دارند چون نابغه‌اند و فکرهای استثنایی به ذهن نابغه‌ها می‌رسد. آنها در زندگی شخصی خود آزاد و مختار هستند اما نباید عرق به ایران را فراموش کنند. نمی‌دانم به چه کشوری می‌خواهد برود اما خودش می‌گفت که تصمیمش هنوز به آن صورت قطعی نیست.

ترابیان در ادامه‌ همچنین درباره ناراحتی مهدی جاوید و شرکت نکردن در جشن قهرمانی نیز توضیح داد: من هم متوجه ناراحتی جاوید شدم و او چندان سر حال نبود اما مشکلی خاصی هم وجود نداشت. به‌ هر حال جاوید بزرگ‌تر از این حرف‌ها است که به خاطر این که چیزی به دوستش رسیده است و به او نرسیده ناراحت باشد. او بازیکن برازنده و خوبی است. با این حال بازیکنان خودشان باید بیایند و با ما حرف بزنند و ما خیلی پیگیر آن نمی‌شویم.

رییس کمیته‌ فنی و توسعه فوتسال همچنین درباره مشکل تغذیه ملی‌پوشان، گفت‌: قبل از رفتن به چین تایپه پیش‌بینی این مشکل را کرده بودم و چند بار به آقای کریمیان گفتم که یادت باشد ما در چین تایپه مشکل غذا خواهیم داشت و بازیکنان غذای آن جا را دوست ندارند. خودمان هم به AFC ایمیلی زدیم و سه وعده غذا با انواع مشخص را اعلام کردیم. آنها نیز در جواب گفتند موضوع را به مسئولان چین تایپه ارجاع می‌دهند اما وقتی رفتیم، دیدیم غذاها مناسب نیست. بازیکنان بحرین و عراق و حتی تیم‌های دیگری مثل قرقیزستان هم راضی نبودند. حتی بازیکنان چینی که از این نوع غذا مصرف می‌کنند نیز اعتراض داشتند. ما چون چاره‌ای نداشتیم از کنسرو استفاده کردیم. از سوی دیگر نیز ایرانی بسیار کمی در آن جا هست اما ما دو ایرانی پیدا کردیم که خلبان بودند و حتی کسی را یافتیم که توانست به ما کمک کند و ما بعد از مرحله مقدماتی کباب و برنج به بازیکنان دادیم.

او افزود: در جریان مسابقات نیز با مسئولان برگزاری صحبت کردم و حتی جلوی نماینده AFC عنان کار از دستم در رفت و شروع به فریاد زدن کردم. ما حتی می‌خواستیم از هتل برویم. نفری که فرستادند در حدی نبود که کار کند و فقط تمام حرف‌های ما را تائید می‌کرد.

ترابیان در پایان درباره عملکرد تیم‌ ‌ملی در این مسابقات نیز گفت‌: تمام مربیان در این مسابقات از ایران به عنوان تیم سوم جهان یاد می‌کردند. نحوه بازی کردن تیم‌های مقابل در زمین مشهود بود و آنها سعی داشتند با نتیجه‌ آبرومندانه از زمین خارج شوند. این سطح فوتبال ایران را نشان می‌دهد که بالاتر از آسیا است. در بازی فینال، تماشاگران اندکی که آمده بودند ژاپن را تشویق می‌کردند و تعداد بسیار کمی ایرانی نیز حضور داشتند. دیدید که ژاپن ابتدا با چرک بازی کردن، بازیکنان ما را اذیت کردند و وقتی دیدند نمی‌توانند از طریق بازی کردن به گل دست یابند، تنها راه مقابله را مسائل روحی و روانی دانستند و می‌خواستند دعوا درست کنند. با این حال ما باید برای جام جهانی ۲۰۲۰ آماده شویم و از الان بازیکنان جوانی را در قالب تیم "ب" بیاوریم و آنها را در بازی‌های تدارکاتی استفاده کنیم.

 

2051

ایسنا

نظرات ۱۶

 • شاهد آبی

  استقلالی هستم ....
  راست میگه آقای کریمی واقعا چرا تو این وادی افتاد ؟؟؟
  چرا چشمش رو روی حقایق نبست؟؟؟
  چرا نرفت توی اون وادی که پول و شهرت واسش داشت؟؟؟
  جوابش اینه آقای ترابیان
  چون علی امثال علی آقا و ناصرخان هر صد سال یکبار به وجود میان
  ولی امثال شما و آقایون همیشه بوده وهستند ....

 • ایمون زاید

  واستون عجیبه کسی بیاد دست مافیای فوتبال رو رو کنه حاجی؟
  چی میخواین از این فوتبال که این همه ساله چسبیدین بهش؟
  یه روز رئیس فوتسالید ، روز بعد میرید میشید مدیر بازاریابی ، روز بعد یه پست دیگه

  آدم قحطه مگه؟

  ادمین جان هرکی دوس داری چاپ کن اینا خیلی رودارن والا

 • مستاجر خدا

  نمیدونی؟
  چون تنها درخت سر پاست
  حتما به خاطر معروف شدن و محبوبیته؟
  شایدم پول میده شر بخره؟
  ینی به فکرتون نمیرسه واسه مردمه؟
  چون نمیتونید تصورش و کنید چون خودتون خیلی فاصله دارید با چنین شخصیتی و درکش واستون سنگینه

 • مریم

  اقای کریمی خیلی حق گویی اسم هدایتی سردرمدار این قسم از برنامه ها رو فقط میوردی یا فیلم اعترافاتش واسه کمک ب تیم سوگلی رو یاداوری میکردی، تموم دغدغه هات یه جا اعلام میشد!!!ولی افسوس ک چون حامی خودت و تیم محبوبت بوده هیچی نگفتی و فقط اداشو درمیاری..
  بماند که هیچ اشاره ای هم ب جعل و تخلفات تیم محبوبت نکردی‌‌‌!
  هیچکی ناصرخان نمیشه...ناصرخان یکی بود بقیه فقط اداشو درمیارن

  • شهرام(آنتی کیروش)

   ماذا فاذا مریم خانوم
   خدا ناصرحجازی و بیامرزه ولی من مصاحبه ای علیه تیمش تو عمرش ازش ندیدم

  • ...

   موافقم , هنوز باور ندارم از صمیم قلب اینکارها رو‌ میکنه ، ادا در میاره ، خودش نیست ، رفته توو این نقش تا بیشتر بیشتر محبوب و خاص مطرح بشه.. الان اینطور مصلحته.

  • کریمی محبوب یه ایران...

   دوست عزیز اولا بهتر نیست در همچین شرایطی فارق از رنگها حرف بزنی?دوما بنظرت اقای ساکت با تلف کردن وقت و زدن ب کوچه علی چپ مهلت گذاشت برا سوالات بعدی کریمی?سوما اگه بحث تخلفه نامه کسر امتیاز استقلال درپی شکایت صمدمرفاوی ازین تیم چرا اجرانشد?قهرمانی های شما با بازیکن دوپینگی و...
   ادمین بحث حیثیته

 • تیـــــم مــــلی 99

  اگر فدراسیون درستی بودید این همه داستان علیه تون ساخته نمیشد همین که علی کریمی این همه مساله را مطرح کرد یعنی وضعتون خرابه
  حالا خود علی کریمی و رفتارش به کنار
  نه هماهنگی بلد هستید نه حق فوتبال ایران رو گرفتید کلا هیچی نیستید همه صحبتهای کریمی هم وارد است


 • asad

  مردم الان هشیارتر ازونن که امثال شما بخواین با مثلا ارائه مدرک و سند کاراتونو توجیه کنید جناب ترابیان

 • شهربابک

  کاش حرف نمی زدی حرف نزن

 • ميلاد

  افتاده تو اين وادي كه دست امثال شما رو از فوتبال ايران كوتاه كنه
  ان شاءالله

 • RED ARMY

  شاید ندونستن به این دلیل باشه که ما عادت کردیم به بی نظمی و بی قانونی
  و متعاقبا درک نمیکنیم چون اگر درک میکردیم علی کریمی تنها نبود

 • ولی۴+۶

  امثال مدیرهایی مثل این اقا فوتبال بیچاره کردن...

برچسب ها