ماهینی: بازیکنان شرایط به حقی برای تمدید قرارداد دارند/ این تیم باید سه چهار سال دیگر حفظ شود

ماهینی-بازیکنان-شرایط-به-حقی-برای-تمدید-قرارداد-دارند-این-تیم-باید-سه-چهار-سال-دیگر-حفظ-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان برای تمدید قراردادشان شرایط به حقی دارند.

به گزارش وبسایت نود، حسین ماهینی پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل نسف‌قرشی در جمع خبرنگاران گفت: بازی اول همیشه سخت است اما ما یک بازی منطقی انجام دادیم و پیروز شدیم.

وی در مورد اینکه انتظارات از تیم پرسپولیس بالا رفته است،‌گفت: تجربه خوبی از پارسال داشتیم ما فصل گ ذشته جزء 4 تیم برتر بودیم و در بازی با الهلال 4 ـ 5 بازیکن اصلی خود را نداشتیم و باختیم و به فینال نرسیدیم. و اکنون تیم ما سرحال است امیدوارم با کمک مدیریت و کادر فنی به آنچه که هواداران ما لیاقتش را دارند برسیم.

ماهینی در مورد نگرانی هواداران از تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس ،‌گفت: بازیکنان دوست دارند در پرسپولیس بمانند تیم خوبی داریم و این بازیکنان سه چهار سال دیگر باید در کنار هم بازی کنند. شرایطی که بازیکنان دارند برای تمدید قرارداد به حق است اما مشکل خاصی نیست. در تمرین بازیکنان با هم صحبت می‌کنند و همه می‌گویند در این تیم می‌مانند.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه برخی از بازیکنان از اینکه در ترکیب نیستند ناراحتند، گفت: چنین چیزی نیست خود برانکو همه مسائل را می‌داند و هر چه برانکو بگوید بازیکنان گوش می‌کنند. اینکه چه کسی بازی می‌کند یا نه فرقی ندارد همه دوست و رفیق هستیم و مشکل خاصی در این زمینه نیستیم.

ماهینی در مورد بازی با السد قطر اظهار داشت: السد تیم خوبی است فکر می‌کنم در رده دوم و سوم لیگ قطر باشد و بازی سختی در قطر داریم. امیدوارم نتیجه لازم را بگیریم.

وی در مورد مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت:‌ در مورد این مسائل از گرشاسبی سوال کنید.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۶

 • ۶تایی هاهوهو

  آقاهرچی به برانکودادین دادین
  امابازیکن سالاری نکنین هرکی میخادبره راه بازجاده دراز.بابچه که طرف نیستین کجاازپرسپولیس بهترسراغ دارین.بهترین وپرتماشاگرترین تیم آسیاست
  قبل شماها هم دونفربودن برم برم میکردن ازقطرونیمکت سردرآوردند.وحمایت میلیون هاهوادارروازدست دادند.
  میدونم که خودتون هم درجریان ایناهستید
  ولی بدونیدماهم اینارومیدونیم.
  زنده بادپرسپولیس قهرمان
  مرسی ادمین

 • Yas

  شرایط چی؟!!!
  آقای ماهینی با این سن و سال و با این بازی ای ک انجام میدی همین ک هر هفته پخش زنده شبکه 3 تو لباس پرسپولیس نشونت میده بزرگترین دستاورده واست.
  بازیکنای پرسپولیس بدون درخواست های مالی زیاد و آپشن های مسخره باید تمدید کنن
  تو روزایی ک شما میلیونی میگیرید ما هوادارا با حقوق 2 روز کاریمون میام استادیوم و برمیگردیم
  ما نباشیم شما هم نیستید یادتون باشه

 • میلانی اصیل

  یه مساوی توی زمین زمین السد هم خوبه!چون الوصل و نسف جا می مونن از بالای جدول!

 • حمید

  خداییش تو دیگه باید از خداتم باشه باهات تمدید کنن.
  نکنه تو هم خواسته داری.

 • اقای ماهینی خداحافظی کن جون عزیزت

  اقای ماهینی تویکی جون عزیزات ازپرسپولیس برو بخدا تو توهرتیمی باشه عمرااگربهت بازی بدن فقط دوحساب اینکه روحساب ترس برانکو فیکسی . الان تو یکی یا فرشاداحمدزاده کدوم تیمی بزرگترازپرسپولیس میخادتون؟ مخصوصا خود تورو؟ من نمیدونم این چرااینقدرخودشو بزرگ میدونه درحالیکه یه بچه چهارساله هم میدونه حقش نیست تو پرسپولیس باشه دیگه چه برسه به اینکه فیکس باشه

 • رسول

  جون مادرت هرکی ازشرایط به حق حرف میزنه تویکی دیگه کوتاه بیا توکل نود دقیقه یه پاس کلیدی یاروبه جلو نمیتونی بدی فقط رفع تکلیف بازی میکنی حق بازیکنای دیگه هست بازی کنن پس مثل بچه ادمی تمدیدکنن رو اعصاب هوادار نرن

برچسب ها