ایران - یونان ۱۲ خرداد در استانبول

ایران-یونان-12-خرداد-در-استانبول

وبسایت رسمی برنامه نود - یک سایت یونانی از برگزاری بازی با ایران در روز ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ در شهر ‌استانبول خبر داد.

 

به گزارش وب سایت نود و ‌به نقل از ‌اسپورت ۲۴، تیم‌ ‌ملی فوتبال یونان قرار است روز دوم ژوئن (۱۲ خرداد ۹۷) یعنی ۱۲ روز پیش از شروع جام جهانی فوتبال در ‌استانبول به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برود. توافقات این بازی انجام شده است و تنها تاییدیه فیفا باقی‌ مانده است که به نظر می‌رسد ظرف روزهای آتی صورت گیرد و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و یونان در ‌استانبول به مصاف یکدیگر بروند.

این بازی البته آخرین بازی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نخواهد بود. شاگردان کارلوس کی‌روش بعد از این بازی به مصاف لیتوانی خواهند رفت که آخرین بازی دوستانه ملی‌پوشان ایران قبل از شروع جام جهانی روسیه خواهد بود.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در گروه B با تیم‌های ‌اسپانیا، مراکش و پرتغال هم گروه است و در اولین بازی خود در شهر سن پترزبورگ به مصاف مراکش خواهد رفت.

 

2051

نظرات ۵

 • محمدفیروزی

  تیم های بزرگ اینا بودن؟؟؟؟

 • منصور

  یونان ترکیه و ... هم خوب هستند اما باید تجربه بازی با تیم های سید یک هم باید باشه مثل فرانسه برزیل و....

 • Vahid

  تا جایی که من یادم میاد آقایون گفتند بازی آخر یک بازی بزرگ خواهد بود با یک تیم بزرگ.الان لیتوانی بزرگه؟

 • امین

  پس بازی 7 خرداد که قرار بود با یک تیم بزرگ توی آزادی باشه چی شد؟ تیم ما عملا با بازی با لیبی و تونس و الجزایر سه تا بازی شبیه سازی با مراکش داره و از این نظر خوبه. اما برای شبیه سازی با پرتغال و اسپانیا ما باید با یونان و لیتوانی بازی کنیم؟ این تیم ها که تیم های فیزیکی ای هستن به جای اینکه تیم های تکنیکی ای باشن

 • مجید

  چرا تو کشور خودمون نمیتونیم یه بازی دوستانه داشته باشیم ک تماشاگرا هم استقبال کنن؟

برچسب ها