آلگری: کار ما هنوز تمام نشده است؛ می توانیم در ومبلی پیروز شویم

آلگری-کار-ما-هنوز-تمام-نشده-است؛-می-توانیم-در-ومبلی-پیروز-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی یوونتوس معتقد است تیمش هنوز شانس خوبی برای صعود در لیگ قهرمانان دارد. 

به گزارش وبسایت نود، ماسیمیليانو آلگری پس از تساوی ۲-۲ شب گذشته تیمش مقابل تاتنهام در دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش عنوان کرد شانس صعود دو تیم همچنان یکسان است. 

آلگری پس از بازی به نقل از ESPN به خبرنگاران گفت:

فوتبال بازی عجیبی است. ما می توانستیم با نتیجه ۳-۰ پیش بیفتیم اما بازی در نهایت ۲-۲ شد. بازی برگشت در لندن مثل یک فینال است. فکر نمی کنم تاتنهام غیر از ضربه سر هری کین موقعیت جدی دیگری داشت. در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم و در کل نمایش خوبی داشتیم. گل اول را روی یک پاس اشتباه و گل دوم را از روی ضربه آزاد دریافت کردیم. نیازی نیست افسرده شویم. اگر کسی فکر می کرد یووه با ۴ گل در این بازی پیروز خواهد شد باید بگویم که کاملا اشتباه می کرده است. شاید رسیدن به دو فینال لیگ قهرمانان در سه سال اخیر باعث شده عده ای تصورات اشتباهی پیدا کنند. 

شانس صعود دو تیم از قبل آغاز این بازی یکسان بود و الان هم وضعیت فرق نکرده است. ما خوب کار کردیم و تنها چند اشتباه داشتیم و آن ها هم به خاطر فشاری که روی تیم بود رخ دادند. می دانیم برای صعود باید در ومبلی خیلی خوب بازی کنیم. البته فکر می کنم در بازی برگشت فشار بیشتری روی تاتنهام نسبت به این بازی باشد. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • یک واقع بین

  به امید موفقیت بانوی پیر دوست داشتنی

 • صابخونه مستاجر خدا

  یونتوس خودایتالیا هم طرفدارنداره......مالدینی خیلی واضح گفت تفوت تعدادقهرمانی های یونتوس ومیلان در اروپا وایتالیا نشان ازتفاوت داوری های ایتالیاست...تمام بازیهای یونتوس پنالتی داره مخصوصا دقیقه90به بعد اگه عقب باشن

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   کسی به قطار ساکن کاری نداره همه به قطار در حال حرکت سنگ میزنند
   این نظر شما و نظر چند تا دیگه از دوستان علیه یووه منو یاد این جمله میندازه

 • بارسلونا

  به امید پیروزی یووه و شکست تیم کثیف تاتنهام مطمئنا اگه دیبالا برگرده و جای برناردسکی بازی کنه یووه شانسش بیشتره

برچسب ها