سهل‌انگاری ناظر ایرانی AFC خطرساز شد

سهلانگاری-ناظر-ایرانی-afc-خطرساز-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سهل‌انگاری ناظر ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در جریان بازی پرسپولیس و نسف قارشی می‌توانست به قیمت جان یکی از کارمندان سازمان لیگ تمام شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شب گذشته و پس از پیروزی سه بر صفر پرسپولیس مقابل نسف قارشی ازبکستان یک حادثه تلخ در ورزشگاه آزادی رخ داد و قبل از نشست خبری برانکو مهدی جمشیدی‌فر یکی از کارمندان روابط عمومی سازمان لیگ از روی پله‌های غیراستاندارد ورزشگاه آزادی لیز خورد و به زمین افتاد و دچار ضربه شدید مغزی شد. این حادثه مقابل چشمان برانکو سرمربی پرسپولیس رخ داد و برانکو وقتی دید که نیروهای امدادی و آمبولانسی در ورزشگاه نیست که به وضعیت این کارمند مجروح رسیدگی کند حیرت‌زده و عصبانی شد.

این در حالی است که مسئول برگزاری این مسابقه یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال بود و ناظر ایرانی AFC در این مسابقه بود و طبق قانون و آیین‌نامه مسابقات تا زمانی که آخرین نفر از ورزشگاه خارج نشود آمبولانس‌ها نباید ورزشگاه را ترک کنند اما روز گذشته در هنگام سانحه هیچ آمبولانسی در ورزشگاه آزادی حضور نداشت و به این ترتیب مهدی جمشیدی بعد از حدود 15 تا 20 دقیقه آمبولانس به سراغ او آمد و او به بیمارستان منتقل شد که در لحظات ابتدایی ورود به بیمارستان سطح هشیاری جشمیدی‌فر بسیار پایین بود. درنهایت بعد از مداوای پزشکان و انتقال او به بیمارستان دیگر که نیمه شب رخ داد و تلاش‌ پزشکان و همچنین رئیس کمیته پزشکی هیات فوتبال تهران دکتر پورمند پیگیری‌های لازم را انجام دادند که خوشبختانه اکنون این کارمند به هوش آمده و سطح هوشیاری مناسبی دارد اما همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است. به نظر می‌رسد که مسئولان ایرانی که از طرف AFC مسابقات لیگ قهرمان در ایران را برگزار می‌کنند باید توجه ویژه‌ای هم به این نکات مهم و حساس داشته باشند و فقط در مورد برگزاری مسابقه حساسیت به خرج ندهند بلکه جان افراد در یک مسابقه ورزشی از همه مهمتر است.

 

2051

فارس

نظرات ۱۲

 • سمــیعـی . بوشهـــر

  خداراهزارمرتبه شکر که بهوش اومده..

 • رامین

  فدراسیون ۵ ستاره !!!

 • قشقایی

  هر چی که مربوط به فدراسیون فوتبال بشه نتیجه ای غیر از این نداره

 • سرخ فام

  روزی نیس ک شاهد بی لیاقتیه مسئولین ورزشی نباشیم.

 • صابر666666

  1- پله های غیر استاندارد
  2- نبود آمبولانس
  خدا کنه بیمارستان هت تریک نکنه !

 • رضاsh

  اگه آمبولانس بود باید شک میکردیم!

 • مرتضی

  فدراسیون پنج ستاره!!!!!!
  بی عرضگی مسئولان بیداد میکنه
  عشق پرسپولیس

 • فرزاد

  حالا فدراسیونمون از 5 ستاره تبدیل به 6 ستاره شدیم..تبریک به تاج و ساکت که باز هم شرمنده نشدند!
  فدراسیون های تک ستاره ای مثل آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوییس و... باید بیان الگوبرداری کنند از باند تاج و ساکت.

 • Wien

  تاسف و افسوس،خسته شدیم از دست این مسئولین بی لیاقت و بی مسئولیت.

 • علی

  بلاخره فدراسیون پنج ستاره هست دیگه!!!

برچسب ها