واکنش اوکتاویو به احتمال قطع همکاری با تیم ملی فوتبال ساحلی

واکنش-اوکتاویو-به-احتمال-قطع-همکاری-با-تیم-ملی-فوتبال-ساحلی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی تاکید کرد که به زودی برای ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال به ایران می‌آید.

 

به گزارش وب سایت نود، رقابت‌های فوتبال ساحلی پرشین کاپ در حالی به میزبانی ایران برگزار شد که مارکو اوکتاویو سرمربی تیم ملی به دلایل شخصی نتوانست این تیم را در این مسابقه‌ها همراهی کند و دستیار او عباس هاشم‌پور سکان هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت.

اوکتاویو که بعد از کسب رده سوم رقابت‌های بین قاره‌ای امارات به مرخصی رفته بود، در بازگشت به ایران ماندگار نبود و باز هم تهران را ترک کرد تا این که محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره این که او بدون اجازه تهران را ترک کرده گفت: "اوکتاویو به دلایل شخصی تهران را ترک کرده اما این برای ما قابل قبول نبود و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد."

او در واکنش به این موضوع که آیا با اوکتاویو قطع همکاری می‌کنند هم تاکید کرد که این موضوع از سوی فدراسیون فوتبال مطرح نیست و فقط قرارداد اوکتاویو از نظر قانونی پیگیری خواهد شد.

مارکو اوکتاویو اما درباره اتفاقات ماه‌های اخیر و اظهارات محمدرضا ساکت اظهار کرد: متاسفانه من به خاطر مسائل خانوادگی مجبور به ترک اضطراری ایران شدم اما این موضوع را به اطلاع دپارتمان فوتسال ساحلی رسانده بودم.

سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی با بیان این که بعد از نوروز ۹۷ به ایران بازمی‌گردد افزود: بعد از بازگشت به ایران به سراغ پروژه بسیار زیبای خودمان که تا جام جهانی ادامه دارد خواهیم رفت.

او با تشکر از ارکان فدراسیون فوتبال گفت: از ساکت، تاج و خانم شهریاری به خاطر حمایت‌هایی که از من در حل مشکلاتم داشتند تشکر می‌کنم. به زودی به ایران برمی‌گردم. تیمم را دوست دارم و عاشق ایران هستم.

 

2051

ایسنا

نظرات ۵

 • قرمزته

  اره دیگه کجا از ایران بهتر هروقت بخای میری هر وقت هم بخای میای ‌.پول میلیاردی هم که میگیری
  منم اگه برزیل چنین حماقت هایی برام میکرد میگفتم عاشق برزیلم

 • amir

  بابا ولش کنین اینم یه گوشه واسه خودش نشسته. جای کیو تنگ کرده. شاید اینم رفته از نزدیک بازی لژبونر ها رو رصد کنه

 • اگبر

  بابا این بنده خدا 4 روز به خاطر خانوادش رفته میخواین جریمش کنید؟ اونوقت بعضیا 7 8 ماه از سال در حال گردش هستن پاداش هم میگیرن!

 • امین

  بابا بیخیال چرا مسئولان دارند مسخره بازی در میارند بزار یکی که درست سر کار خودشه بمونه دیگه

 • Sadegh

  مشکل این بنده خدا اینه که مثل کیروش قهر کردن و ناز کردن بلد نیست. مشکلشون اینه که قرارداد معمولی بسته نه ترکمانچای!!

برچسب ها