حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان فوتسال

حضور-رئیس-و-دبیرکل-فدراسیون-فوتبال-در-جمع-ملی-پوشان-فوتسال

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین ملی پوشان جوان فوتسال، دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان به گفتگو پرداختند.

به گزارش وبسایت نود، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج و محمدرضا ساکت، رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز با حضور در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال با کادر فنی و بازیکنان گفتگو کردند.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این دیدار خطاب به ملی پوشان و کادر فنی گفت: مجهز کردن سالن به یکی از بهترین و استاندارد ترین کفپوش های دنیا، انتخاب بهترین مربیان و کادر فنی برای این تیم نشان از این امر می دهد که فدراسیون فوتبال به صورت جدی به فوتسال اهمیت می دهد.
وی ادامه داد: حضور بازیکنان از سراسر کشور نوید این را می دهد که بهترین های ایران را در تیم ملی فوتسال جوان داریم. اگر انتخاب می شوید مطمئنا بهترین های ایرانید. باید با تلاش و پشتکار بهترین نتایج را کسب کنیم. همچنین از کادر فنی تشکر می کنم چرا که وقت خود را صرف سازندگی می کند و کارخانه سازی در فوتسال راه انداخته و آینده فوتسال کشور را تامین می کند.

 

1004

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۲

  • Arash

    هیچ اتفاقی هم نیفتاد تو این چن روز و آب از آب تکون نخورده و همه دارن با قدرت کارشونو ادامه میدن. لک لک ها هم در حال پروازند...

  • EBI

    شرمنده باعث زحمتتون شد!!!!

برچسب ها