راموس: هیچوقت کار رئال مادرید را تمام شده ندانید

راموس-هیچوقت-کار-رئال-مادرید-را-تمام-شده-ندانید

وبسایت رسمی برنامه نود - به دنبال پیروزی 3-1 رئال مادرید مقابل پاریسن ژرمن در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، راموس به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کاپیتان رئال مادرید در میکسد زون ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در مورد این پیروزی گفت:

پیروزی مهمی بود. این روز ها در لیگ قهرمانان به یادماندنی هستند و چه راهی بهتر از اینکه با شخصیت خود پیروز شویم و برد مهمی برای دیدار برگشت کسب کنیم. ما تیم جدی تر میدان بودیم، فوق العاده کار کردیم و نتیجه عادلانه است. بله، با حداکثر تمرکز بازی کردیم، در مقابل دروازه دقت کافی نسبت به بازی های قبلی را داشتیم و خطوط تیم به هم نزدیک بودند.

ترس از 1-0 شدن:

جایی برای پشیمانی نیست. با وجود آن گل، همچنان به دنبال پیروزی بودیم و بسیار با شخصیت و جدی عمل کردیم. هیچوقت کار رئال مادرید را تمام شده ندانید. در مقابل بازیکنان پر سرعت، به کمک بیشتری در خط دفاعی نیاز داریم. تیم برگشت و فشار بازیکنان هجومی آنها را تحمل کردیم. اکثر دقایق بازی تعادل خوبی داشت.

پنالتی احتمالی:

ضربه او به سینه من برخورد کرد و اگر به دستم می خورد، باید آن را می دیدم. باید به آنها احترام بگذاریم، گام بسیار مهمی برداشته ایم اما هنوز تکلیف این مرحله مشخص نیست.

1771

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • بهرام

  باشه امری مربی نبود پاریس شخصیت لازم رو نداشت همون تاتنهام مرحله گروهی معلوم بود

  • محمود

   داداش گلم قضیه بازی حذفی زمین تا اسمونه با بازی تو دور گروهی ...من بعنوان بارسایی همونجا گفتم ریال به تاتنهام باخت ولی اگه همین رئال تو مرحله حذفی به تاتنهام بخوره قضیه فرق میکنه و مطمئنم رئال از تجربش استفاده میکنه و تاتنهام رو حذف میکنه نمیگم تاتنهام تیم بدی است نه اصلا میگم بازی حذفی قضیش خیلی فرق میکنه

 • مهران رونالدو

  همیشه بر میگردیم
  زندن باد کریس و رعال

 • حسین رئالی

  عشقی ال کاپیتانو

 • بارساپولیس

  دروازبان دوم رئال هستند البته در غیاب کارواخال

برچسب ها