بیانیه کی‌روش در خصوص اتفاقات اخیر: دست‌های پشت پرده‌ به کریمی اطلاعات غلط دادند/ حقایق را بازگو میکنم

بیانیه-کیروش-در-خصوص-اتفاقات-اخیر-دستهای-پشت-پرده-به-کریمی-اطلاعات-غلط-دادند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال از آشفتگی‌های ایجاد شده برای تیم ملی ابراز تاسف کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:
عزیزان
1-از پریشانی و آشفتگی‌های ایجاد شده برای خودم و تیم ملی متاسفم.

2- همانطور که قول داده بودم در موقعیت مناسب (زمان و مکان مناسب) به مسائل پاسخ می دهم. به منظور تفهیم حقیقت، برقراری دوباره نظم و عزت به تیم ملی و همچنین برای دفاع از خودم بدین وسیله اعلام می‌کنم که به طور رسمی امروز درخواست، آمادگی و عزم خود را برای شرکت در برنامه نود شبکه سه در زمان و تحت شرایط مصاحبه‌ای مشابه به آقای عادل فردوسی‌پور اعلام و ابراز داشتم.

3-بنده بدون تردید به همه دروغ‌ها و اتهامات نادرست که آقای علی کریمی کاملا غیرمنصفانه، غیر وفادارانه و ناعادلانه به من وارد کرده یکی یکی پاسخ خواهم داد.

4-بنده بدون تردید همه حقایق و راستی‌ها را بازیابی خواهم کرد و حرفی غیر از حقیقت نخواهم زد.

5- بدین ترتیب و با انجام این کار از طرف من، این وظیفه و مسئولیت آقای کریمی است که از کارلوس کی روش و هواداران تیم ملی فوتبال ایران به خاطر گمراه کردن افکار عمومی با صحبتهای غیرمنصفانه و ناعادلانه و نیش و کنایه عذرخواهی کند.

6- آقای کریمی وظیفه دارد که اسامی دست‌های پشت پرده‌ای که ایشان را با این دروغ‌ها و اطلاعات نادرست و غلط گمراه کردند و چنین وضعیت شرم‌آوری را برای همه ما از جمله و به خصوص بازیکن سابق تیم ملی با ۱۲۴ بازی ملی پدید آوردند افشا و با این کار به تیم ملی خدمت کند.

7- با همه احترامی که برای شما قائلم عمیقا باور دارم که با در نظر گرفتن عملکرد نتایج و دستاوردهای بنده دیگر جایی برای انتقادات قابل‌توجه باقی نمی‌ماند. با وجود این چنانچه بعد از شفاف‌سازی‌های بنده در مصاحبه با برنامه نود همچنان در خصوص جنبه‌های اخلاقی و حرفه‌ای کاری و همین‌طور صداقت و درستی و پای‌بندی اخلاقی بنده کوچک‌ترین ابهامی باقی ماند، این حق را به طور کامل برای رییس فدراسیون فوتبال قائلم که اقدامات لازم را در این زمینه اتخاذ نماید.

8-ضمن احترامی که برای همه هواداران ایران قائلم، باید بگویم اعتقاد راسخ دارم که نباید در مظان چنین اتهامات غیرمنصفانه و ناعادلانه و بی‌اساسی قرار می‌گرفتم. این حق را هم دارم که تا فرا رسیدن موقعیت زمان و مکان مناسب این کار در برنامه نود که برای آخرین بار فرصت حرف زدن پیدا خواهم کرد دیگر درباره این موضوع صحبتی نکنم.

9-امید و یقین دارم که بعد از حضورم در برنامه نود همه ما با چهره دست‌های پشت پرده‌ای که به آقای علی کریمی اطلاعات غلط داده‌اند، آشنا خواهیم شد و بدین ترتیب یکبار برای همیشه تیم ملی متحد و منسجم ما می‌تواند در آرامش کار کند و روی وظایف و اهدافش تمرکز نماید.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۲۲۲

 • سارا

  کیروش بهترین مربی تاریخ فوتبال ایران.
  کیروش حمایتت میکنیم

  • بهرام

   البته بهترین مربی تاریخ ایران حشمت مهاجرانی ولی خب بهترین مربی خارجی کی‌روش

  • بابک قرمز

   من نمیدونم کیروشی که افریقای جنوبی و حتی امارااات اونو اخراج کردن چه بزرگی ای داره!!!؟

  • he

   موافقم و البته غیر از این هم بود باز هم برخی هموطن های ما حق نداشتند اینجوری غریب کشی کنن

 • ایرانی

  شگرد مخالفین کیروش:
  1- ساختن انواع شایعات و اتهامات بی اساس و پخش کردن آنها به طور مداوم در سطح جامعه.
  2- عصبانی شدن و عکس العمل کیروش. کیروش هم مثل هر انسانی یه صبری داره و تو یه نقطه بالاخره از شایعات خسته میشه و عکس العمل نشون میده.
  3- تو این مرحله میان میگن کیروش به ایرانیها و اسطورهامون توهین کرد و مظلوم نمایی میکنن.
  4- آغاز حملات جدید به کیروش تحت عنوان اینکه کیروش به ایرانیها توهین میکنه.
  5- حمله به موافقین کیروش. اجنبی پرست و بی غیرت خواندن موافقین کیروش.

  • Amir

   دقيقا، ما ايرانيها كلا احساسي و جوگيربم، همه اتهاماتي مه علي اقا زد بي اساس بود، اينكه مربي سوم روز مزد بدنسازي كه اتاقا الان مدرك مربي گري هم داري قبل تعطيلات مدرك نداشته و ....يا مرخصي كيروش و قانون ٦ هفته، حتي اتهامهاي فدراسيون هم درست نبود و نتونست اقاي ساكتو به چالش بكشونه، ديگه همه ميدونن چرا تيمي با ايران بازي نمكنه، اصلا موضوع انتقاد از فدراسيون رفت به سمت ديگه اي و اخرشم دايي جان ناپلون بازي شد و اينكه يه اجنبي به كريمي اهانت كرده

  • احسان بندری و مخالف سرسخت کریمی

   جواب ایرانی:
   کاملاً با صحبتهایت موافقم. حرف دل منو و بقیه رو زدی.
   کی روش بی نظرترین مربی تاریخ ایران است. علی کریمی بهتره به جای گیر دادن به کیروش به فکر سپیدرود رشت باشه .

  • بهرام

   دقیقا درست میگی علی کریمی از نظر بازی بازیکن مورد علاقه من ولی اخلاقش دیگ همه میدونن چجوریه البته کی‌روش تو به کاربردن واژه ها بد عمل کرد نباید اینطور جواب میداد ولی دقیقا اینایی که میگی درسته اجنبی پرستی و ازین لغتها نمی‌دونم تو دنیای پیشرفته ی امروز که اینهمه آدم ثبت نام کردن برن مریخ آماده کنند برای زندگی اینهمه پیشرفت علمی واژه هایی مثل اجنبی پرستی فکر کنم فقط تو دامنه ی لغات بعضی از دوستان ما وجود داره حالا همه دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن علی دایی و قلعه نویی که مربی تیم بودن دیدیم تیم چطور بود علی کریمی هم هر حرفی بزنه بعضی هوادارانش که بی منطقن میگن دمش گرم افشاگری کرد بزارین طرف مقابل جواب بده پیشداوری نباید کرد باید به کی‌روش هم فرصت پاسخ بدیم

  • فوتبالی

   شگرد موافقین کیروش:
   1.بستن چشم و گوش خود و حمایت همه جانبه از کیروش
   2.دونستن کیروش به عنوان تیم ملی و قایم شدن کیروش و طرفداراش پشت تیم ملی جوری که اگه بگه کیروش ماست سیاهه باور میکنن و میگن حمایت کنیم چون کیروش یعنی تیم ملی در حالی که اصلا اینجوری نیس و تیم ملی همیشه تیم ملیه و ربطی به کسی نداره و ملک شخصی کسی نیست
   3.در اینجا میگن کیروش ما رو در اسیا سربلند کرده و از بردن کره جنوبی نام میبرند! خواهشا بدون تعصب بیاید بگید دستاورد کیروش چی بوده چه جامی واسمون اورده جام پیشکش چه زمانی دوم سوم یا حتی چهارم شدیم؟ دیگه بماند باخت‌های مفتضحانه به عراق جنگزده و لبنان و غیره،در ضمن بگم ما قبل کیروشتون کره رو 6تا زدیم که خودشون اون نتیجه رو لکه ننگ میدونن
   4.در این مرحله بعد این خودشونو میزنن به کوچه علی چپ و میگن من رتبه اول اسیا رو در رده بندی فیفا دارم! خواستم براتون یاداور شم ما قبلا هم رده اول بودیم حتی رده 19 دنیا ولی مگه به این رتبه ها جام میدن؟ اونای ک دلشون به این رتبه های خنده‌دار ک با تیما درجه چند دنیا که همونا هم ترکیب دوم و سومشون رو جلومون میزارن افتخار میکنید پس خوش باشید
   5.و در اخر بگم کیروش حتی اگه واسمون مقام هم میاورد این حق واسه فوتبالیا جایز بود که اگه ضعف و سواستفاده از مقام و تیم ملی کشورمون داره میشه انتقاد کنن چه برسه که هیچ دستاورد بخصوصی جز بازی تدافعی نداشتیم

   ادمین خواهشا چاپ کن اگه بی‌طرفی،همونطور ک کامنت بالای رو چاپ کردی

  • سرخی بی انتها

   لیاقت تو امثال تو همینه که مستعمره کیروش و امثالهم باشیم

  • عادل

   ضمن تاييد نظر شما لازم به ذكر است كه مخاطبينشون معمولا يك عده خاص هستند كه چشم بسته غرق در تيم هاي باشگاهيشون هستند و معمولأ به اقتضاي سنشون چيزي از گذشته تيم ملي رو بياد ندارند !!!

  • بروجردی

   مقایسه دو زمان غیر مرتبط و فردی که در کامنت گذاری فقط به یک برد 6 گله در مقابل کره استناد می کند ،امروز باید همه ما حامی تیم ملی باشیم لااقل اگر یار شاطر نیستیم بار خاطر نباشیم.
   کیروش مربی زحمت کشی است که حرفه ای تلاش می کند و حرفه ای نتیجه میخواهد و فوتبال امروز ایران دیگر متکی به ستاره ها نیست و در هر پست چندین بازیکن وجود دارد،
   افرادی که به کیروش بی جام میگویند حتی عرضه لیگ برتری کردن یک تیم را نداشته اند، دو تیم المپیک را بر فنا دادند ، رکورددار سقوط تیم به دسته پایین ترند و بجای اثبات توانایی خود به تخریب تیم ملی می پردازند.
   کیروش از آنها ایرانی تر هست زیرا تعصب تیم ملی را می کشد ولی این افراد برای ناکام شدن تیم ملی کشورمان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند

  • Ebi

   طریقه مبارزه کی روش با مخالفینش
   ۱_اول با کلماتی مثل خائن ،ترسو ،بزدل و کسی که از موفقیت تیم کشورش ناراحت میشه اونو تحقیر میکنه
   ۲_تو مرحله بعد ،اگه طرف ناک اوت شد که هیچ ،وگرنه ادامه میده به تحقیر بیشتر ،مثل(من مربی بهترین تیم دنیا بودم(رئال مادرید)و...ٍهیچ کجای دنیا همچین چیزایی ندیدم و ....)
   ۳-بعد اگه زورش نرسید ،میگه (به علی کریمی اطلاعات غلط دادن.....)

  • سورنا

   کیروش بهتره بگه کنعانی زادگان مصدوم چرا یکساله تو اردوی تیم ملیه. نکنه بازیکنی رو که حتی تو لیگ یه تیم نمی خوادش می خواد ببرش جام جهانی؟ اصلا قصد کار جور کردن برای مربی روزمزدشو که نداره. با شلوغ بازی و بیانیه که نمیشه جواب سوالو داد

  • HOSSAIN

   شما باز صداتون در اومد
   بخدا هیچکدومتون چیزی بنام ملیت نمیدونین چی هست !!
   این ادم که الان سرمربیه تیم ملی هست مخالف شدید بازیکنای ایرانی هست بدونین اینو !!!!!
   هر بازیکنی که یمره تمرین تیم ملی دیگه اون بازیکن قبلی نمیشه
   توجه کنین همه بازیکنیا یه جوری تیو تیم خودشون تیو لیگ دچار مشکلل شدن البته بعضی ها رو نیمکنن
   شما ببین هر بازیکنی ایرانی در هر جای دنیا ببینه داره میاره و یکی از لیگی ها رو داره کم میکنه !!!
   ایا این انصافه
   تو اگه ایرانی بودی این حرف رو نیمزدی !!!
   توجه کن همه این مربی هایی که اخراج کرده نکونام و پیروانی و غیره دقیقا داشتن مسیر کیروش رو میرفتن که اخراج شدن حالا شما فقط فکر کن اگه مخالف کیروش بودن چی مشد ؟؟؟
   واقعا توی این چند سالی که مربی تیم ایران شده یک بازی زیبا دیدیم از این ایران ؟؟؟؟؟؟؟
   فقط یک بازی زیبا ؟؟؟؟
   اوج هنر نمایی ما این بود که دقیقا 90 قطر رو توی ایران که بردیم اون شادی اون حرکات از نکونام و بقیه که فقط تحقیر کردن خودمون بود برامون موند !!!!!!!!
   تو رو خدا یه لحظه فکر کنین
   ایا با این قیمت نمیتونیم یک مربی دیگه بیاریم که زیبا بازی کنینم و لذت ببریم از فوتبال !!!!؟؟؟؟؟
   بخدا میتونیم منتها الان ادمایی توی فوتبالمون هستن که نمیزارن
   اگه کریمی نبود ما در ندانستن غرق میشدیم (( واژه محترمانه تر از این پیدا نمیکنم ))
   تو رو خدا بفهمین تو رو خدا بفهمین حمایت نکنین از تاج و دار و دستش
   همین الان معلومه که میها دارن از کیروش حمایت میکنن
   کسایی که اصلا به فردای ما فرک نمیکنن
   ما همون فوتبالی رو بازی میکنیم که روزی که کیروش اومد داشتیم بازی میکردیم !!!!
   هیچگونه پیشرفتی نداشتیم دقیقا همون بازی !!!!!!
   تو رو خدا اینو بفهمیم
   ما بهترین بازی کنای اسیا رو داریم دو تا تیم ملی داریم جوونایی که تاریخ نشون نداده
   چرا از کیروش حمایت میکنین
   چرا از تاج حمایت میکنین چرا از کفاشیان حمایت میکنین ؟؟؟
   واقعا بس نیست ؟؟!!!!
   تو رو خدا فکر کنین ده دقیقه

  • یک پرسپولیسی

   شاید کیروش برای ما جام نیاورده ولی دیگه از بازی کردن با کره ترسی نداریم شرم باخت به عربستان در تهران را نداریم ژاپن با اونهمه بازیکن لیگهای اروپایی تو تهران زمینگیر میشه و روی یه حمله و اشتباه دروازه بان میتونه گل بزنه جلوی آرژانتین 3 تا 4 تا نمیخوریم تو دقیقه 90 و با ضربه مسی که خودش میگه بهترین گلش بوده میبازیم البته پنالتی ما گرفته نشد 2 تا ضربه به تیر هم داشتیم . شما اون استقلال تیم رو نمی بینی بازکن سالاری که تو تیم بود والان نیست رو ندید میگیری اونوقت طرفدارهای کیروش چشم و گوش خود رو میبندن یا شما که نمیبینید از وقتی کیروش اومده ایران زی چهل تیم اول نیامده و از اول آسیا پائین تر نیامده که همین داره خیلیها رو میسوزونه این همه مربی تو رده جوانان و نوجوانان و نونهالان ایرانیه یا یادشون میره که بازیکن 2 اخطاره است یا مدارک ارسال نمیکنن یا قانون نمیدونن یا هم اینها همه درست باشه میرن از گروهشون نمیان بالا
   من میگم مربیان منتقد ایرانی رو بزارید برای تیمهای پایه اگه از گروهشون اومدن بالا بیارید بکنید مربی تیم ملی بزرگسالان اینطوری هم کیروش تا 100 سال دیگه تو تیم ملی میمونه بدون حاشیه هم اینها وقتشون رو میگذرونن البته توهین به مربیان عزیز و با دانش ایرانی نشه فقط با تعداد محدودیم که ادعای مربیگری دارن ولی تخصص بردن تیمهای لیگ برتری به دسته 2

 • سعید

  بخاطر اهانتت به اسطوره فوتبال کشور منتظر عذرخواهیت بودیم ولی عذرخواهی کار بزرگانه نه تو

  • قلی

   این روزا همه اسطورن شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • علیرضا م.

   اسطوره فوتبال کشور؟
   اسطوره اونایی هستن که ضربه به منافع ملی نزنن! این آقایی که میگی چه در دوران بازیش و چه الان به انواع حالات به منافع ملی ضربه زده!
   اسطوره یه بازیکن کم نوسان و معقوله، یکی از نسل پروین و حجازی، یا یکی مثل دایی، مهدوی کیا، یا حتی نکونام! آدمایی که به صورت بلندمدت افتخارآفرینی کردن و در سطح بالا موندن!
   اونوقت تو آدمی رو که از ترس تمرین اروپا رو ول می کنه میره کشورهای عربی اسطوره می دونی؟!!! خجالت آوره

  • he

   آق سعید، کریمی در فوتبال اسطوره بود اما در اخلاق یک بازنده کامل. خوا هشا منطقی باشیم. ضمن اینکه باید قبول کنیم نتیجه تیم سپیدرود ربطی به فدراسیون و کیروش نداشت که بهشون حمله بشه

  • سرخ

   ارتش سرخ حامی سرسخت علی کریمی بهتر با این ارتش درگیر نشی ...

 • قلی

  حرفش منطقیه
  باید بیاد حرفاشو بزنه تا مردم نظر بدن.

  • هموطن

   البته نباید تنها بیاد و حرف بزنه باید علی کریمی هم حضور داشته باشه.

  • بهرام

   مردم رای رو قبل حرف صادر میکنن
   اگ شفر یا تونی اولیویرا پسرشون رو بیارن اشکالی نداره
   برانکو برادرش رو بیاره اشکال نداره قلعه نویی به پسرش بازی بده اشکال نداره ولی کی‌روش اینکارو کنه ایراد داره از نظر من همه‌ی اینا اشکال دارن به همشون باید به یک شکل برخورد کرد ولی نباید دنباله بهانه برای کوبیدن باشیم و باید فرصت جواب دادن و دفاع بدیم بعد نظر بدیم

  • علیرضا م.

   دقیقا کیروش دنبال اونایی که خط میدن به کریمی! همونایی که دائما براشون کریمی گوشیش رو چک می کرد!!! آقای افشاگر حتی بدون گوشیش نمی تونست از حفظ افشاگری کنه!!!

 • کاوه

  زمانی که کیروش با قلعه نویی مشکل پیدا کرد .قرمزها جانب تیم ملی را گرفته و این نوع مشکلات وچالشها را ضربه به تیم ملی میدونستن .اما حالا دارن بالعکس عمل میکردن .

  • متین

   زمانی که کیروش با رحمتی و قلعه نویی مشکل پیدا کرد ابی هابه تیم ملی پشت کردن و طرف اونها را گرفتند حالا ادعای دلسوزی طرفداری تیم ملی رو دارن

  • بی طرف

   فعلا تعصب چشم و گوش یه عده رو بسته ،
   فدراسیون هرچه قدر هم اشکال داشته باشه به کیروش ربطی نداره،
   چقد ماها آدامهای قدر نشناسی هستیم،
   اتهامات کریمی نسبت به کیروش کاملا سطحی و بچه گانه بود، خود فدراسیون بیشتر اوقات اومده پشت موفقیت های تیم ملی و کیروش قایم شده، اونوقت مشکل ما فقط حضور سباستین و تمرین کنعانی زاده گان تو کمپ تیم ملی بود؟ البته دلیل همه اینا هم مشخص شد
   اشتباه بزرگی هست که تو این روزای حساس فضای تیم ملی رو دو قطبی کنیم،
   اگر دقت کنید اکثر کسانی که کور کورانه از کیروش انتقاد میکنن ادمایی شکست خورده و ناموفق در فوتبال بودن و دانش فوتبالی ندارن،
   میترسم از فردای بدون کیروش.
   در ضمن خود کریمی پر از ایرادات شخصیتی هستند ، ایشون هیچ کجا بیشتر از چند هفته دووم نیاوردن و زمان بازیکن بودنشون کلی تیم ملی رو به حاشیه بردن ،

   ادمین جان اگه به شفافیت اعتقاد داری چاپ کن

  • زانيار

   قرمز ها ؟؟؟ نه عزیزم هنرمندان و استقلالیا هم طرف علی کریمی رو گرفتن میتونم اسم هاشون رو واست بگم . درضمن استقلالیا تیم ملی رو تحریم کرده بودن و پرسپولیسیا هستن که از تیم ملی حمایت میکردن و میکنن و خواهند کرد

 • پروفسور

  خب از اولم اینجوری میگفتی نه با توهین .
  با تمام احترامی که برای کیروش قائلم ولی باید معذرت خواهی کنه.
  توهین به بزرگترین بازیکن تاریخ ایران یعنی توهین به ملت ایران.

  تایید کنید لطفا.

  • Ali iran

   میشه از طرف من و همه ی ملت ایران بیانیه صادر نکنی؟؟!چون بمن توهینی نشده
   همونطور ک کریمی بهترین بازیکنه تاریختونه کیروشم بهترین سرمربی تاریخمونه بدون وجود این بحث های پیش امده

  • حسن

   یعنی علی کریمی از علی پروین، ناصر حجازی، علی دایی، خداداد عزیزی، مهدوی کیا، وحید هاشمیان هم بزرگتره؟؟؟
   یادم نمیاد که یه سر سوزن هم افتخارات این بزرگان رو داشته باشه؟؟؟
   فکر نمی کنید یه مقدار طرفدارای علی کریمی توهم زدید؟؟؟؟

  • jd.dri

   کسی که پشت سر یکی دیگه حرف میزنه فقط یه "بزدله" ...
   و ادعای الکی "طرف پسرخوانده شو آورده تیم ملی" فقط یه "توهینه" ...
   حالا به نظر شما کی به کی توهین کرده ؟!!!!!!!!!!!!!!!

  • تاج

   معذرت خواهی ؟؟!
   اگه کریمی رو بازیکن بزرگی میدونی حرفی نیست ....
   اما کیروش هم یکی از بزرگ ترین مربی های جهانه انتظار نداشته باش بیاد از زیر دستش عذرخواهی کنه !
   درضمن بعضی از انتقاد های کریمی بدون مدرک و منطق بود و همچنین ترجیح داد در مورد مسائلی که به نفع خودش و تیم محبوبش نیس حرفی نزنه وگرنه باید یکی از اساسی ترین مورد که پرونده جعل تیم پرسپولیس بود اشاره می کرد که متاسفانه خیلی ساده جمو جورش کردن !

  • سیاوش

   بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران علی دایی که هم از لحاظ شخصیت هم از لحاظ تحصیل و هم از نظر ادب در فیفا قبولش دارن و در اکثر جشنها و قرعه کشی های فیفا آقای دایی رو دعوت میکنند نه ایشان را
   اگر هم به عنوان معرفت باشه دایی رو همه میشناسن ایشان اگر دلش برای مردم کشورش میسوزه چرا یک سر به مردم زلزله زده کرمانشاه نزد و یا آستینی برای کمک بالا نزد
   پس این هم مثل همه کارهاش دروغه

  • masi

   بزرگترین؟؟؟!!!چه جوری حساب کردی؟علی دایی ،مهدوی کیا، کریم باقری، یا قدیمی ترا مثل پروین و بقیه رو گذاشتی بعد کریمی!!؟؟هروقت اینا مناظره کردن و علی کریمی حرفاشو ثابت کرد کیروش باید معذرت بخواد در غیر اینصورت اونی که به خاطر تهمتاش باید معذرت خواهی کنه کریمیه.
   ادمین لطفا چاپ کن.

 • پرفسور قلابی

  دستهای پشت پرده هیچوقت آشکار نخواهد شد . همه رو سر کار گذاشتن .

 • فرهاد

  دست های پشت پرده ؟
  اتفاقا شما باید دست های پشت پرده ای رو رو کنید که چرا با اینکه تو قراردادتون ذکر شده مربیان ایرانی از تیم ملی اخراج میشن و هیچ کس کاری با شما نداره؟آیا به خاطر مصاحبه نکردن علیه مربی یه باشگاه بوده؟
  شما باید بگید که سباستین چه نسبتی با شما داره و چطور بدون هیچ رزومه ای جای مربیان ایرانی رو میگیره که یکیشون مثل نکونام تو لالیگا بوده؟
  شما باید بگید که چرا با وجود قرارداد با تیم ملی همش خاج کشور هستید و بازیهای لیگ رو مستقیم از ورزشگاه نمیبینید و به جای دیدن بازی ها به فکر تبلیغات و کسب درآمد هستید؟
  شما باید بگید با وجود کیفیت بد لباس ها که خودتون هم اعتراض داشتید چرا یکباره همه چی خوب شد و مشکلی نبود ؟
  به نتایجی که مقابل کره و ازبکستان و پاناما و باختن به عراق و جنگ زده و مساوی با سوریه داعش زده افتخار میکنی؟
  به نظرت اگه تو گروه ژاپن و عربستان و استرالیا بودیم همین اتفاق میافتاد ؟مایی که نتونستیم سوریه و عراق رو ببریم ؟شما باید جواب بدید پلن دوم شما براموقعی که تیم گل میخوره چیه و چرا وقتی از تیم های درجه چندم عراق و سوریه گل میخوریم نمیتونیم جبران کنیم و احساسی بازی میکتیم؟ و چرا تیم مقابل تیمهای درجه چند آسیایی دفاعی بازی میکنه؟
  شما از همون نظمی حرف میزنی که شما بجای تمرکز روی تیم درحال تبلیغ و بیانه دادن و جنگ و دعوا با همه هستی ؟(برانکو -کریمی-قلعه نویی-کرانچار و...)
  مردم ایران با فوتبال بزرگ میشن و این چیز ها رو خوب میفهمن فقط تعداد کمی هستن که چشم روی این ضعف ها میبندن و به این فکر میکنن که دوبار رفتیم به جام جهانی
  ما جام جهانی رفتیم اما زمان شما مثلا چه کار کردیم که بقیه نتونستن بکنن؟یه مساوی و دوباخت که تمام دوره ها همین بوده

  • رضا

   خیلی بی انصافی

  • محمد

   عراق از وقتی کی‌روش اومده کشور جنگ زده؟ سال ۲۰۰۷ که عراق قهرمان آسیا شد کشورش شرایط خوبی داشت؟ ما تا قبل کی‌روش با ایتالیا و فرانسه بازی میکردیم؟ بعد اومدن کی‌روش با ازبکستان و کره جنوبی؟ قلعه نویی با کرانچار و برانکو تو یه رده هستن؟ مربیان قبل کی‌روش مثل دایی و قلعه نویی و قطبی خوب بازی های لیگ رو نگاه میکردن که تیم ملی ترکیب تیم باشگاهی که توش مربی گری کرده بودن رو میچیدن؟ یا اینکه برانکو که ترکیبش با وجود مصدومیت بازیکن از قبل معلوم بود بازیهای لیگ رو خوب نگاه میکرد؟ دوست عزیز تنوع بازیکن‌هایی که اومدن تیم ملی از تیمهای مختلف زمان کی‌روش نسبت به بیست سال اخیرش بی سابقه بود اینکه وحید امیری یا بیرانوند الان پرسپولیس هستن نبین زمانی که دعوت میشدن نفت تهران بودن اینجور دعوت شدن به تیم ملی رو رمان هیچ مربی نمی‌دیدم همیشه از ۳_۴ تیم مطرح بازیکن دعوت میشد و تهش یکی دوتا از تیمهای دیگ کی‌روش فکر میکنم تو این هفت سال از هر تیمی یه دور یه بازیکن دعوت کرد(البته قطعا از همه‌ی تیمها دعوت نکرد منظورم اینکه تنوع زیاد)

  • Aliiran

   ی نکته از کامنتتون هست ک معلوم از حبو بغض داری کامنت میدی!!!
   چرا فکر میکنی عراق جنگ زده سوریه جنگ زده بازیکناانش تو زمین خاکی وسط بمب موشک داره فوتبال بازی میکنن؟؟
   عمر خربین سوما تو عربستانن بیشترشون تو کشورایه عربین مث کشور عراق!خربین بهترین مرد سال اسیا شد!سوریه با استرالیایی ک ازش اینقد میپری مساوی کرد زمین بیطرف
   تو خونه استرالیا درحالی ک عقب بود دقایق اخر سوما ی شوت زد ب تیرک اگه گل میشد استرالیارو حذف کرده بود!!!
   عراق جنگ زده تو نوجوانان جوانان بهترین تیم اسیاس...ما ده نفره شدیم باختیم میبردیمشون...عقده دارین هی یاد اوریش میکنین؟برانکو از چین باخت چرا اونو هی یاداوری نمیکنی با اردن مساوی کرد تیمی ک اونموقع در حد ترکمنستان الان بود!!
   نگاه همه حرفات از کینه ایه ک بین برانکو و کیروشه زده شده چون حرفای سرمربی تیم محبوبتو داری تکرار میکنی:-)
   این ی نقد از ی خطتت بقیم مث همیناس احتمالا .....

 • حسین

  تو رو خدا یکی به من بگه کیروش چه کار نادرستی انجام داده ( غیر از جمله بزدل که واقعا اشتباه کرد و نباید استفاده می کرد در مورد کریمی )
  ایرادهایی که علی کریمی به کیروش گرفت همه بی پایه و اساس بود :
  1. کریمی به ساکت می گه چرا کیروش دستیارهای ایرانیشو اخراج کرده ، واقعا این حرف از علی کریمی بعیده ، اخه کجای دنیا دیدید سرمربی در مورد دستیارش اختیار نداشته باشه ، تشخیصش این بوده که لازم نداره اینا رو .
  2. ساکت میگه کیروش موفق بوده و تیم رو به جام جهانی برده ، بعد کریمی جواب میده ؛ نه با این همه پولی که گرفته می خواید جام جهانی هم نریم . آقای کریمییییییی که من همیشه عاشق فوتبال و تکنیک نابت بودم ، مگه یادت نیست که تیم ملی ما با ستاره هایی مثل خود شما ، علی دایی ، رحمان رضائی ، و مهدوی کیا و ...... نتونست بره جام جهانی . پس رفتن به جام جهانی هیچوقت کار ساده ای نبوده برا ما که حالا رفتن به جام جهانی بدون هیچ باختی رو بی اهمیت می دونید .
  3. آقای کریمی که من هم مثه همه شجاعتت و رک بودنت رو تحسین می کنم ، اما واقعا تو این برهه حساس که تیم ملی قرار بره جام جهانی اینطور حاشیه درست کردن چه معنی غیر از کسب منافع شخصی داره . واقعا متاسفم که شما هم به جبهه مایلی و بقیه مربی های بی منطق اضافه شدید .
  مطمئنم که کیروش بازنده این بازی که شما شروع کردید نیست

  • حمید

   در پاسخ به شما دوست عزیز باید عرض کنم که کی روش اصلا حق نداره به اسطوره تیم ملی توهین کنه، مگه علی کریمی به او توهین کرده بود؟ و اما پاسخ به شما:
   1.کی روش حق داره دستیار ایرانی را خودش انتخاب کنه که از اول نیز اینچنین بود ولی آیا اخراج ناگهانی تمامی آنها بدون دلیل آنهم دقیقا بعد از اختلاف با برانکو { که کاملا حق داشت )هتک حرمت محسوب نمی شود؟ در ضمن اگر این کار درست هم باشد آقای پیروانی که مربی نبود و مدیر تیم ملی بود و اخراج او هیچ ارتباطی به کی روش نداشت و اینجاست که فدراسیون فوتبال مقصر است.
   2.تا بحال شما دیده اید که این همه امکانات در اختیار تیم ملی باشد؟ مربیان قبلی بدون امکانات نتایج خیلی خوبی گرفتند.در ضمن کی روش ششمین مربی گرانقیمت جهان است و اکثر تیمهای حاضر در جام جهانی با هزینه های بسیار کم و براحتی به جام جهانی صعود کرده اند؟
   3.کی روش 7 سال است که مربی تیم ملی است، پس کی باید اعتراض کرد؟ در ضمن کریمی فقط به فدراسیون فوتبال معترض بود که بخشی از آن نیز به کی روش مربوط می شد؟ به نظر شما بجز این آقایان(کفاشیان, تاج و ساکت) کس دیگری نمی تواند رییس فدراسیون باشد؟ بهتر است تمام نتایج فوتبال را نگاه کنید نه فقط تیم بزرگسالان؟
   موفق و پاینده باشید.

 • جادوگر ۸

  یادت باشه کی روش
  تَهِ تَهِش هم ما بین تو و علی کریمی،،
  فقط شماره ۸ رو انتخاب می کنیم
  چون صادقه
  چون برای ما ثابت شده هست
  منظورم از ما کل ایرانِ نه فقط پرسپولیسیها
  پس حواست باشه که چجوری درباره جادوگر صحبت میکنی
  هر توهینی به کریمی بکنی یک قدم به حذف از تیم ملی نزدیک میشی


  بسه دیگه تا الآن هر چی تحملت کردیم،،

  • کیروش کبیر

   از طرف خودت حرف بزن ماکه هشت مشت نمیشناسیم

  • majid

   تو یک نفری خواهشاً از طرف همه مردم ایران نظر نده. من که به خاطر تیم ملی از کیروش حمایت میکنم

  • اشکان

   از افرادی که تعصب کور کورانه ی خودشونو به منافع ملی ترجیح میدن انتظار بیشتری نیست

  • Amir

   اول علي اقا شروع كرد و تهمت زد، مكالماتو بذاريد جلوتون، اسم افرادو حذف كنيد و بي طرف بخونيد، هر چي ميخوان به كيروش ميگن اونم كه دفاع ميكنه ميشه اجنبي، اين كار از علي اقا بعيد بوداونم قبل جام جهاني

  • کیروش یه دنیاست

   یادت باشه علی کریمی
   ته تهش ما ایرانیهایی که از فوتبال یه چیزایی میدونیم و طرفدار واقعی ات هستیم و مثل آفتاب پرست رنگ عوض نمیکنیم...
   فقط سی کیو کبیر و کار بلد و حرفه ای را انتخاب میکنیم.
   چون یک مربی تراز اول و شناخته شده در جهان است و کارش را با عمل اثبات میکند که تاکنون اینکار را کرده نه با تخریب و وعده های الکی دادن.
   شما پرسپولیسیها هم به شماره 8 دلخوش کنید که فقط از فوتبال حاشیه سازی رو یاد گرفته و فکر میکنه فوتبال فقط دریبل زدن و حاشیه است.
   علی کریمی تمام صحبتهایی که برعلیه کیروش کرد فقط به این دلیل بود که کسانی به ایشان خط میدادند تا به هدف شومشان برسند.

  • Ms

   جمع نبند خواهشا ... علی کریمی یه بازیکن بود و هرچی فکر می کنم دستاوردی هم نداشته ... ولی کیروش بزرگترین دست آوردها رو داشته و این عزت و احترامی که الان داریم فقط به خاطر کیروشه ... حتی بازیکنهای دو رگه ای که با جون و دل میان واسه تیم ملی به نظر من به خاطر کیروش میان ... مطمئنا اگه هر کی دیگه مربی تیم ملی بود خبری از بازیکنای دو رگه هم نبود

  • Ali

   اون براش مهم نیست که اخراج بشه یانه فقط تیم ملی ضرمی کنه (:
   راسی فکرنکن علی کریمی بدون عیب وپاک (:
   کدوم حرفاش ثابت شده کدوم مدرک به همه تهمت ولی کو مدرک ایشون حتی تواروپا مربی بشه بازهمین کارها می کنه (:

  • Sina

   تو آره ولی ما نه

  • حسن

   عزیزم میشه بگی بعد کیروش چه کسی رو می خواین بذارید سرمربی تیم ملی؟
   فکر می کنی علی کریمی اگه سرمربی تیم ملی بشه، می تونه دو تا بازی ساده رو هم ببره؟؟؟
   یا می تونه حاشیه های امثال علی کریمی، سید مهدی رحمتی و ... رو جمع و جور کنه!!!
   توهم نزنید، اگه می تونید مربی بزرگتر از کیروش رو بیارید بسم الله!!!

برچسب ها