اوسیانو: بازی با مراکش سرنوشت ایران را در جام جهانی مشخص می‌کند

اوسیانو-بازی-با-مراکش-سرنوشت-ایران-را-در-جام-جهانی-مشخص-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است بازی با مراکش سرنوشت ایران در جام جهانی را مشخص خواهد کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روزنامه رکورد، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی با دو تیم بزرگ پرتغال و اسپانیا در کنار مراکش هم‌گروه است. تقابل ایران و پرتغال در این گروه تقابل کارلوس کی‌روش با تیمی است که قبلا روی نیمکت آن نشسته است.

اوسیانو مربی تیم ملی فوتبال ایران که باید در جام جهانی مقابل هم‌وطنانش قرار گیرد، اعتراف کرده که دوست داشته ایران با پرتغال هم‌گروه نباشد ولی این اتفاق رخ داد. با این حال او معتقد است ایران می‌تواند همچنان به صعود به دور دوم جام جهانی فکر کند.

اوسیانو درباره هم گروه شدن ایران و پرتغال گفت: وقتی دیدم که ایران با پرتغال هم‌گروه شد، بی‌اختیار لبخند به روی لبم آمد چون اصلا دوست نداشتیم این طور باشد. تقابل با پرتغال آن هم تیمی که من در آن سال‌ها بازی و مربی‌گری کردم، سخت است. بازی با پرتغال قطعا سختی‌های زیادی دارد و ما را به دردسر و چالش می‌کشاند.

دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران در ادامه صحبت‌های خود گفت: طبیعی است که پرتغال و اسپانیا شانس‌های صعود از این گروه باشند. آن‌ها دو تیم قدرتمند در اروپا و جهان محسوب می‌شود ولی جام جهانی، جام جهانی است و به نوبه خود حضور در آن دشواری‌های زیادی دارد. ما با جدیت کامل باید وارد جام جهانی شویم و بازی به بازی پیش برویم. الان باید فقط تمام تمرکز ما روی بازی با مراکش باشد؛ بازی‌ای که می‌تواند سرنوشت ما را در گروه مشخص کند. ما به دنبال پنجره کوچک فرصت هستیم تا از آن استفاده کنیم و به دور دوم جام جهانی راه پیدا کنیم.

جام جهانی از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران در روز دوم رقابت‌ها باید به مصاف مراکش برود.

 

2051

ایسنا

نظرات ۹

 • علی :)

  دقیقا. مشخص میکنه که با امتیاز و به عنوان تیم سوم از گروه حذف میشیم یا بدون امتیاز

 • amir

  ئه نه بابا؟ از کیروش جونت چخبر؟ ایشالا به زودی دیگه قیافه تونو توی تیم ملی نمیبینیم...

 • Ho3ein

  یعنی اگه بازی با مراکش رو باختیم باید دوتا بازی دیگه رو بی خیال شیم‌برگردیم‌ایران ؟

 • مستاجر خدا

  صعود شجاعت میخواد که ما نداریم
  با مراکش هم چشمون به ضد حملست
  ایشالا ببازیم

  • امین

   مراکش تیم ضعیفی نیست... . بعضیا فکر کردند مراکش مثل مالدیوه

  • سیدعلی از اصفهان

   آرزوی موفقیت برای تیم ملی کشور هم شرافت می خواد که انگار بعضیا ندارن

  • Wien

   من ۹۹ درصد احتمال میدادم که ایرانی نیستی،خودتو قاطی کردی،ولی حالا مطمئن شدم ایرانی نیستی و مال همون همسایه شرقی هستی،که بر حسب اتفاق و حوادث تاریخی زبونتون با ما بحد زیادی مشترکه.میدونی چرا مطمئن شدم که ایرانی نیستی؟چون علاوه بر خودم چند نفر دیگه هم همینو نوشته بودن و تو هیچوقت انکار نکردی.

  • كيروش تنها نيست

   يك تعداد مربى ناكارآمد داخلى بهمراه يك تعداد بازيكن خط خورده از تيم ملى و طرفدارانشون حاشيه سازى مى كنند براى تيم ملى كه تيم ملى در جام جهانى شكست بخوره .
   حتما نذر و نیاز هم کردند .
   بعد از کیروش ، اتفاقی که میفته اینه که یک مربی داخلی میاریم یک افتضاح بار میاره دوباره میافتیم دنبال یه آدمی مثل کیروش و ادامه ماجراش مثل الان.

  • ali

   تو ایرانی هستی؟

برچسب ها