جزئیات دعوت شمسایی به تیم ملی فوتسال

جزئیات-دعوت-شمسایی-به-تیم-ملی-فوتسال

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال در نظر دارد برای دعوت مجدد وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال چهار دیدار در اسفند ماه امسال و اردیبهشت ماه سال آینده برگزار کند.

 به گزارش وب سایت نود، در طول یک سال گذشته صحبت‌های زیادی مبنی بر بازگشت وحید شمسایی برای ارتقای رکورد گلزنی در فوتسال ‌ملی و فاصله گرفتن از فالکائو، ستاره فوتسال برزیل مطرح شد. حدود یک ماه پیش بود که فالکائو پس از بازگشت دوباره به تیم فوتسال برزیل توانست رکورد ۳۹۲ گل وحید شمسایی را بشکند و با فاصله چهار گل بیشتر، آقای گل فوتسال دنیا شود.

در جلسه‌ای که در فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج برگزار شده است، مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند تا با برگزاری دو دیدار در اسفند ماه و دو دیدار در اردیبهشت ماه سال آینده از وحید شمسایی برای حضور در تیم‌ ‌ملی فوتسال دعوت شود. در حال‌ حاضر با تیم‌هایی نظیر قطر، دانمارک، فیلیپین ، تاجیکستان و ... مذاکره شده تا در ایران برای برگزاری دیدار دوستان حضور پیدا کنند.

فدراسیون فوتبال در تلاش است که هزینه برگزاری این دیدارها را از طریق حق پخش و گرفتن تبلیغات تامین کند.

 

2051

ایسنا

نظرات ۴

 • Red army

  ی کار خوب هم ک کرده باشین همینه ... افرین

 • Reza8924

  نوشدارو بعداز مرگ سهراب.همیشه دنبال درمانیم اگه همین بازیهای آسیایی دعوت کرده بودند کلی می‌افتاد جلو از فالکائو

 • کیوان

  یا للعجب...

 • سارا اس اسی

  نمیدونم حال شمسایی و فالکائو از رکود آقای گلی اینجوری به هم نمیخوره؟ دوباره فالکائو میره پاناما رو پیدا میکنه 10 تا میزنه، باز شمسایی میره قطر رو میاره 11 تا میزنه و این داستان ادامه دارد

برچسب ها