بایرن مونیخ ۵ - ۰ بشیکتاش؛ جشنواره گل مونیخی ها مقابل حریف ده نفره

بایرن-مونیخ-5-0-بشیکتاش؛-جشنواره-گل-مونیخی-ها-مقابل-حریف-ده-نفره

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان هاینکس با پیروزی پرگل مقابل حریف ده نفره خود قدم بزرگی برای صعود به دور بعد برداشتند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های بایرن مونیخ و بشیکتاش از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با نتیجه ۵-۰ به سود بایرن مونیخ به پایان رسید تا این تیم چهاردهمین پیروزی پیاپی خود در تمامی رقابت ها را کسب کند. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۱۶: بایرن روی یک ضد حمله سریع صاحب موقعیت خوبی شد و لواندوفسکی می رفت که با دروازه این تیم تک به تک شود اما مدافع بشیکتاش این بازیکن را سرنگون کرد و داور کارت قرمز مستقیم را به او نشان داد. 

دقیقه ۴۳: حملات بایرت سرانجام نتیجه داد و توسط مولر به گل رسید. سانتر کومان پس از برخورد با پای آلابا به مولر در دهانه دروازه رسید و این بازیکن موفق شد تیمش را پیش بیندازد. 

دقیقه ۵۲: لواندوفسکی توسط مولر در سمت راست صاحب توپ شد و توانست توپ را در موقعیتی خوب به کومان برساند تا این بازیکن با یک ضربه محکم دروازه را برای بار دوم باز کند. 

دقیقه ۶۶: کیمیش پس از پاسکاری با روبن در سمت راست توپ را به دهانه دروازه فرستاد و مولر بار دیگر موفق شد گلزنی کند تا اختلاف به ۳ گل برسد. 

دقیقه ۷۹: بازیکنان بایرن روی اشتباه تیم بشیکتاش صاحب فرصت خوبی شدند اما دروازه بان این تیم با یک عکس العمل خوب شوت هوملس را دور کرد با این حال لواندوفسکی در برگشت توانست دروازه را باز کند. 

دقیقه ۸۸: تیم میزبان بار دیگر روی یک ضد حمله خطرناک ظاهر شد اما دروازه بان بشیکتاش این بار ضربه مولر را موفق شد دور کند اما همانند گل پیش باز هم لواندوفسکی در برگشت توانست گلزنی کند. 

ویدیو: خلاصه بازی بایرن مونیخ - بشیکتاش

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • Mia San Mia

    آفرین به مردان باواریایی. می تونیم 3 گانه بگیریم.
    Mia San Mia

  • محمد عمو قوام

    عشق است بایرن .امیدوارم بخوریم به سیتی تا نابودشون کنیم .و البته رعال مادرید که پارسال با کمک داوری مسخره ترین فینالو رفتن

برچسب ها