تحلیل روزنامه بلژیکی از دعوت کاوه رضایی به تیم ملی ایران

تحلیل-روزنامه-بلژیکی-از-دعوت-کاوه-رضایی-به-تیم-ملی-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه شارلوای بلژیک دعوت کاوه رضایی به تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در ۳ بازی تدارکاتی را تایید کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت والفوت بلژیک، کاوه رضایی با اعلام رسمی باشگاه شارلوا به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده است.

در ادامه خبر رسانه بلژیکی آمده است: کاوه رضایی همچنان در تیم شارلوا خوب کار می‌کند و دعوتش به تیم ملی ایران منطقی است. او که در ماه اکتبر 2017 میلادی به تیم ملی ایران فرخوانده شده بود دوباره در فهرست دعوت‌شدگان قرار گرفت. کاوه رضایی پس از 2 سال غیبت در تیم ملی ایران در ماه‌های اکتبر و نوامبر گذشته میلادی به این تیم بازگشت. کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌خواهد از مهاجم شارلوا در بازی‌های تدارکاتی برابر تیم‌های ملی لیبی، تونس و الجزایر بهره ببرد.

 

2051

نظرات ۲

  • Abedi

    بی شک یکی از آماده ترین مهاجم های ایرانه و میتونه خیلی کمک کنه توی جام جهانی یه تک به تک هم هدر نمیده خیلی چارچوب شناس و موقعیت طلبه

  • ماهان

    قطعا به جاي طارمي يا عليپور بايد كاوه دعوت بشه.قطعا به جاي بيرانوند مانكن بايد حسيني دعوت بشه.قطعا بايد به جاي اميري و سيد جلال و انصاري بايد منتظري و اميد ابراهيمي و نور افكن فيكس باشن.به نظر من كه يك پرسپوليسي هستم وقتي مربي مثل برانكو حتي بلد نيست يك تعويض انجام بده و از سر باند بازي به بعضيا بازي ميده نبايدم بازيكناش دعوت بشن.شفر بر اساس لياقت به بازيكن بها ميده و برانكو بر اساس شغل برادر و خوش خنده بودن و شوخ طبع بودن و منت كشي كردن.مديونين فكر كنين ربيع خواه و احمد زاده و ماهيني و بيرانوند و شجاع رو ميگما.به عنوان يه پرسپوليسي ديشب ضعف و نا تواني برانكو و قدرت و هوش بالاي شفر رو ديدم.من نميگم.نتايج گوياي همه چيز هست.برانكو برو تا شفر ديگري وارد كنيم

برچسب ها