سوارز: در نیوکمپ فضای بیشتری خواهیم داشت

سوارز-در-نیوکمپ-فضای-بیشتری-خواهیم-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از تساوی 1-1 تیم های بارسلونا و چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج، لوئیز سوارز نسبت به بازی برگشت در نوکمپ اظهار خوشبینی کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سوارز که شب گذشته موفق به گلزنی مقابل آبی های لندنی نشد، در پایان بازی گفت:

این گل برای دیدار برگشت مفید بود و باعث می شود که در نوکمپ فضای بیشتری داشته باشیم. در خانه قوی تر هستیم و به همین خاطر گلزنی در دیدار امروز مهم بود. حالا آنها برای گلزنی در نوکمپ تلاش خواهند کرد و ما فضای بیشتری پیدا می کنیم.

وی در مورد صحنه بحث برانگیزی که داخل محوطه چلسی رخ داد نیز گفت:

وقتی توپ به من رسید، او من را زد و تعادلم بهم خورد، اما تصمیم گیرنده داور است. سپس سعی کردم که برای بازپس گیری توپ پرس کنم. در جلوی زمین احساس تنهایی نمی کردم. در چنین مسابقاتی باید باهوش باشید و به دنبال بهترین راه حل بگردید. می دیدم که لئو نمی تواند موقعیت ایجاد کند و کمی عقب تر می رفت تا فضا پیدا کند.

1771

اختصاصی

نظرات ۵

 • mh.m

  فابرگاس گفته دفاع کردن تو نیو کمب خودکشیه بنده خدا نمیدونه بازی کردن تو نیمو کمب خودکشیه به خودیه خود مخصوصا بازیا بزرگ که لئوو بی رحم تر از همیشه است...

 • بارسا

  هم اون صحنه خطای صد در صد روی سوارز بود هم گل چلسی مشکل داشت . اون کرنر کاملا اشتباه بود . با این حال نتیجه خوبی تیم گرفت
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • کینگ پنالسی

  بعله اصن شما کاملا راست میگی فقط مشکل اینه که نمیدونه اونجا دیگه ریسس لالیگا تباس نیس که با دایوات پنالتی بگیره مواضب باش چون اونجا به خاطر دایو محروم هم میکنن. هر چی باشه خودش تجربه داره که به خاطر دایو محروم شده(لیگ انگلیس)

  • مستاجر خدا

   شانسلونا و داورسلونا :))
   اینا رو چه طور به ذهنتون میرسه؟

  • بارسلونا❤

   عزیز من ..
   تباس خودش پارسال گفت که طرفدار زغاله ...

   بیشترین عکس سلفی هم با عموپررز گرفته :)))

برچسب ها