عکس؛ خوشحالی مورینیو از پرسش درباره مک تومینی و بغل کردن خبرنگار!

عکس؛-خوشحالی-مورینیو-از-پرسش-درباره-مک-تومینی-و-بغل-کردن-خبرنگار

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو خوشحال بود که خبرنگار درباره پوگبا از وی سوال نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که در هفته های اخیر بحث های زیادی پیرامون نارضایتی پوگبا در منچستریونایتد شنیده می شود، مورینیو در بازی با سویا طی تصمیمی عجیب بار دیگر پوگبا را نیمکت نشین کرد و به مک تومینی جوان در ترکیب اصلی بازی داد. البته در دقیقه 16 هررا مصدوم شد و با مصدومیت او، پوگبا وارد زمین شد.

اما در حالی که تصور می رفت در مصاحبه بعد از بازی دوباره از شرایط پوگبا سوال شود، اما خبرنگار بی تی اسپورت از مورینیو درباره عملکرد مک تومینی سوال کرد که همین موضوع باعث خوشحالی مورینیو شد! تا حدی که او خبرنگار را در آغوش گرفت و از وی تشکر کرد!

مورینیو چنین گفت:

می تونم بغلت کنم؟

در کنفرانس خبری سوالات درباره پوگبا بود ولی سوالات می بایست پیرامون این جوان (مک تومینی) باشد. مک تومینی فوق العاده بود، او به خوبی بانگا را پرس کرد و نگذاشت بازیساز حریف کارش را انجام دهد. عملکرد مک تومینی خارق العاده بود. پل پوگبا هم بعد از ورودش به زمین سعی کرد روی پویایی بازی تیم تاثیر بگذارد، او عملکرد مثبتی داشت.

1878

اختصاصی

نظرات ۷

 • ali

  دلیل اینکه بازی مک تومینای اینقدر به چشم میاد بازی خیلی بد بازیکن های اصلی هستش که باعث میشه بازی بازیکنی که از اکادمی اومده اینقدر خوب به نظر بیاد. متاسفانه واسه طرفدارای منچستر این خبر بدی هستش بیشتر از اینکه خبر خوبی باشه اون از بازی دفاعی جلوی سویا و اینم عملکرد بازیکن های اصلی یک نیگاه به لوکاکو بندازید نمونه وضعیت بد بازیکن ها هستش نه میتونست توپ نگه داره و نه موقعیت بسازه

  • Hala Madrid

   بازی لوکاکو رو که دیدم، گفتم صد رحمت به بنزما

  • jd.dri

   این مکتب منچستر یونایتده که مورینیو رو به واکنشهای انسان دوستانه سوق داده ...
   البته مورینیو هم مشخصه که ظرفیتش رو داشته و قبلآ بالاجبار اسیر تیمهای بی مکتب شده بوده !!!

 • ah

  مورینیو خوب میشه بهش امیدوارم فقط قرصاشو باید سرساعت بخوره

 • Man United

  کی از منچستر میری ؟:( برو از منچستر خواهشا

  • بابک توپچی

   یادمه پارسال طرفدارهای یونایتد چقدر بهش میبالیدن و اگه کسی میگفت این بازیها در شان یونایتد نیست یهشون برمیخورد چی شد الان نظرشون عوض شد؟

 • madridista

  واسه همین چیزاس که بهش میگن آقای خاص
  البته خاص بودن لزومآ به معنی بهترین بودن نیست

برچسب ها