قربانی و تیام؛ والی و کرمی/ نبرد هوایی در اهواز

قربانی-و-تیام؛-والی-و-کرمی-نبرد-هوایی-در-اهواز

وبسایت رسمی برنامه نود - نبرد روز شنبه استقلال و فولاد در اهواز را می‌توان نبرد مهاجمان و مدافعان بلندقامت و تنومند دو تیم دانست. قربانی و تیام از یک سو، و والی، کرمی و بدرقه از سوی دیگر.

به گزارش وبسایت نود، استقلال شنبه باید در اهواز برابر فولاد خوزستان قرار بگیرد. تیم شفر هفته‌هاست که آمادگی بالایی دارد و البته فولاد هم هفته‌هاست در حوالی صدر جدول حضور دارد. نبرد روز شنبه دو تیم اما نبرد هوایی بین مهاجمان بلندقامت و فیزیکی استقلال است در برابر مدافعان فولاد که جزو مدافعان تنومند لیگ به حساب می‌آیند. علی قربانی در آخرین بازی لیگ برتری استقلال برابر سپیدرود بیشترین برد در نبردها را به دست آورد. در بازی قبل از آن برابر ذوب‌آهن هم قربانی با 12 نبرد موفق جزو بازیکنان برتر زمین از این نظر بود. او بعد از دوره‌ای که فشار زیادی را تحمل کرده بود حالا چند هفته‌ایست روی دور گلزنی قرار دارد. البته با توجه به نیمکت‌نشینی او در بازی با الهلال و اعتماد شفر به تیام که اتفاقا مثمرثمر هم بود باید دید تک مهاجم استقلال در روز شنبه کدامیک خواهند بود. در هر صورت این مهاجم کار سختی برابر مدافعان فولاد خواهند داشت که خود در هفته‌های اخیر نبردها را بیشتر از اینکه از دست داده باشند، برده‌اند.

فولاد در آخرین بازی خانگی بازی عقب افتاده خود برابر پیکان را به این تیم تهرانی واگذار کرد. اما در این دیدار هم میلاد بدرقه با 12 نبرد موفق و عبدالله کرمی با 7 نبرد موفق توانستند بیشتر از پیکانی‌ها دوئل‌ها را به سود خود به پایان برسانند. در بازی قبل از آن هم ایوب والی با 9 نبرد موفق برابر استقلال خوزستان جزو بهترین بازیکنان زمین از این نظر بود. شاید بتوان نقطه قوت مدافعان فولاد و به خصوص کرمی و ایوب والی را در نبردهای هوایی دانست. جایی که قربانی و مامه تیام هم تبحر خاصی دارند. اما اگر شفر به ضعف کرمی روی نبردهای تن به تن زمینی پی برده باشد روز شنبه به بازیکنانی مثل بهنام برزای و محسن کریمی اعتماد خواهد کرد.

 

14002

اختصاصی

نظرات ۳

  • استقلال،،لردگان،،،

    نیمه اول باید علی قربانی وبرزای نیمه دوم تیام و محسن کریمی،،،ایشالا بعد شکست فولاد نوبت تیم سوم پایتخته،،،،ادمین بچاپ خواهشا

  • mehrab

    برزای مصدومه ولی به احتمال زیاد محسن کریمی در ترکیب ثابت تیم هست البته امیدوارم باشه بویان هم طبق شنیده ها میتونه بازی کنه در برابر فولاد تیام در ترکیب ثابت باشه بهتره چون واسه هفته ی بعد به مرز آمادگی کامل برسه ..

  • Abedi

    شفر همیشه با یه تاکتیک نمیره که از الان به فکر نبرد هوایی باشید جلوی الهلال اصلا بازی قبلی استقلالو که توپ روی سر قربانی بود و بعد پخش میکردن نبود بیشتر حملات هم از سمت چپ صورت گرفت و گل هم از سمت چپ استقلال زده شد به نظر من زمین چمن کیفیت خوبی داشته باشه وریا و داریوش از سمت راست که نقطه ضعف فولاد هم سمت چپ هست کمر این تیمو میشکنن

برچسب ها