ترکی: به عنوان ناظر و مدرس فیفا انتخاب شدم/ فغانی و تیمش در مراحل نهایی جام‌جهانی قضاوت می‌کنند

ترکی-به-عنوان-ناظر-و-مدرس-فیفا-انتخاب-شدم-فغانی-و-تیمش-در-مراحل-نهایی-جامجهانی-قضاوت-میکنند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت داوری ایران می‌گوید تیم داوری ایران قطعا در جام جهانی حضور خواهد داشت و باید انتظار قضاوت در مراحل بالای جام جهانی را از آن‌ها داشته باشیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، محسن ترکی درباره انتخاب شدنش به عنوان مدرس و ناظر فیفا اظهار کرد: من در یک ماه گذشته یک دوره ویژه فیفا شرکت کردم که در آن موفق بودم. هفته گذشته هم در دوره ای در کوالالامپور شرکت کردم که به جهت اینکه سال اول حضورم بود توانستم نمره حدنصاب را کسب کنم و به عنوان مدرس و ناظر فیفا انتخاب شدم.

پیشکسوت داوری ایران درباره حضور تیم داوری ایران در جام جهانی 2018 روسیه گفت: قطعا آن‌ها حضور خواهند داشت و باید انتظار داشته باشیم تا آن‌ها در مراحل بالاتر جام جهانی با توجه به اینکه تیم‌های آسیایی معمولا در این مراحل حضور ندارند قضاوت کنند. باید از تیم داوری ایران حمایت شود.

 

1004

 

ایسنا

نظرات ۵

 • رضاSh

  اونجا هم واسه تیمهای آبی رنگ بازی رو درمیاره
  بازی آبادان اوج کار فغانی بود#عدالت_هم_آرزوست

 • بهرام

  فینال جام ملتهای آسیا،فینال جام باشگاه های جهان ،رده بندی جام باشگاه های جهان،فینال المپیک،فینال لیگ قهرمانان آسیا، نیمه نهای جام کنفدراسیون ها ( این آخری نشون میده جام جهانی روسیه هم دیدار های مهمی بهش میدن)، افتتاحیه جام جهانی برزیل به عنوان داور چهارم ، به جز فینال جام جهانی هر فینال فوتبالی تو جهان و آسیا بوده سوت زده یه داور دی به چه افتخاری می‌تونه برسه بعد جام جهانی باید تندیس فغانی تو ایران ساخته بشه، تو رشته های ورزشی که هیچ تو زمینه های غیر ورزشی هم آدمی که انقدر موفق بوده باشه نداریم فغانی باعث افتخار ماست

  • پروفسور

   بله. بنده کاملا موافقم باهاتون.
   توی ایران با این کمبود امکانات تا این حد پیشرفت کردن و مطرح شدن تو جهان بی نظیره.
   فغانی الگوی خیلی خوبیه واسه داورای کم تجربه تر.

   ایشالله فینال جام جهانی هم بهش بدن بلکه باعث افتخار بشه برای هممون.

 • CR 6+4 FCP

  عشق است فغانی درست است گاهی وقت ها نا خواسته به نفع ششتقلال سوت میزنه ولی به عنوان یک ایرانی براشون آرزوی موفقیت می کنم.

 • ارکین هادی اوغلو

  البته اگه خودمون به مراحل بالا نرسیم!!!!

برچسب ها