فردیناند: در ابتدا به توانایی های دخیا درون دروازه منچستر یونایتد شک داشتیم

فردیناند-در-ابتدا-به-توانایی-های-دخیا-درون-دروازه-منچستر-یونایتد-شک-داشتیم

وبسایت رسمی برنامه نود - ریو فردیناند هیچ شکی ندارد که داوید دخیا طی سال های اخیر به یکی از بهترین دروازه بان های دنیا تبدیل شده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، چهارشنبه شب دروازه بان اسپانیایی یک بار با عملکرد خود مقابل سویا درخشان و تأثیرگذار ظاهر شد و حالا ریو فردیناند، مدافع سابق شیاطین سرخ در مصاحبه با BT Sport راجع به او می گوید:

ما قبلاً وقتی که او تازه آمده بود صحبت می کردیم و شک و تردید هایی در موردش داشتیم. یک پسر جوان تازه به منچستر یونایتد آمده بود و ما هر سال به قهرمانی احتیاج داشتیم. چگونه می توانستیم با یک بچه که بی تجربه بود و به نظر می رسید اعتماد به نفس ندارد، قهرمان شویم؟

وقتی در سال 2011 دخیا به منچستر یونایتد پیوست تنها 20 سال داشت. او جانشین ادوین فن در سار شده بود که یک دروزاه بان کار کشته و باتجربه بود. با اینحال فردیناند تحت تأثیر روند پیشرفت دروازه بان اسپانیایی قرار گرفته است:

به جایگاهی که او امروز دارد نگاه کنید و این نشان می دهد که بسیار سخت تلاش کرده تا به جایی که باید، برسد.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

  • CR 6+4 FCP

    عشق است دخیای رئالی .

  • 007

    عشق است منچستر...

  • آرسنال

    شک نداشتید ، مطمئن بودید که با عملکرد ضعیف نیمکت نشین میشه و بعد از دو سال میفروشینش و حتی یادمه یونایتدی ها میگفتن که توپ از بدنش رد میشه ، ولی مهمترین کسی که بهش اعتماد کرد فرگوسن بود که با بازی دادن بهش از سال ۲۰۱۳ اونو به عنوان یک ستاره معرفی کرد ( درکنار استعداد و تلاشی که خود دخیا کرد) و دخیا تو این چند سال دین خودشو به منچستر ادا کرده و اگه هم باشگاه رو ترک کنه هوادارا ناراحت نمیشن،

برچسب ها