گرشاسبی:۹ بازیکن در بازی با السد خوب نبودند/ پرسپولیسی‌ها حرفه‌ای هستند و برای دربی آماده خواهند بود

گرشاسبی9-بازیکن-در-بازی-با-السد-خوب-نبودند-پرسپولیسیها-حرفهای-هستند-و-برای-دربی-آماده-خواهند-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی با السد بازیکنان تلاش کردند اما حدود ۹ بازیکن ما در این بازی خوب نبودند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص شکست پرسپولیس مقابل السد قطر و اینکه چرا چنین نتیجه‌ای رقم خورد گفت: ما تقریبا همه چیز را برای این بازی آماده کرده بودیم و کادرفنی هم از نظر مسائل فنی همه چیز را در شرایط خوبی قرار داده بود. در روز بازی اما باید بگویم که روز، روز ما نبود و متاسفانه در این شرایط فقط شرمنده هواداران شدیم. شرمنده عزیزانی شدیم که از راه‌های دور خود را به دوحه قطر رسانده بودند تا این بازی را از نزدیک ببینند.

وی ادامه داد: خوشبختانه برای این بازی هواداران خوبی هم به ورزشگاه آمدند و به خوبی پرسپولیس را مورد تشویق خود قرار دادند. ما در این بازی به خوبی مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و بچه ها تلاش کردند اما متاسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم و این خیلی ناراحت کننده بود. به نظرم در این بازی حدود ۹ بازیکن ما خوب نبودند و از روزهای خوب خود دور بودند اما امیدوار هستیم که بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم و ناامید نیستیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که می‌توان صعود این تیم را از این گروه قطعی دانست یا نه اظهار داشت:همه تلاش مجموعه پرسپولیس این است که بتوانیم از این گروه صعود کنیم. هدف ما هم همین است که بتوانیم از این گروه صعود کنیم. پرسپولیس این شایستگی را دارد که بتواند به مراحل بالاتر برود. همه ما تلاش خواهیم کرد که این اتفاق رخ بدهد و امیدوار هستیم که این گونه هم بشود.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که با باخت به السد وضعیت روحی بازیکنان پرسپولیس در آستانه دربی چطور است گفت: خوشبختانه شرایط بچه‌ها که خوب است. تمرینات خوبی را هم انجام داده‌اند اما روی اتفاقات فوتبالی باختیم. خود بچه‌های تیم هم از این نتیجه ناراحت هستند اما امید داریم که دربی را با برد پشت سر بگذاریم. بازیکنان و مربیان حرفه‌ای داریم که می‌توانند تا دربی به شرایط خوب بازگردند.

وی در خصوص جلساتی که در قطر برگزار کرده و احتمال حضور پرسپولیسی‌ها در این کشور برای اردو وجود دارد یا نه تصریح کرد: ما با مسئولان کمپ اسپایر که کمپ بسیار مجهزی است صحبت‌هایی انجام دادیم. کمپ اسپایر بسیار مجهز است و توافقاتی داشتیم تا در آینده بتوانیم از این کمپ برای آماده‌سازی پرسپولیس استفاده کنیم.

 

1004

فارس

نظرات ۵

 • ارتش سرخ

  خواهشاً عالیشاه رو برگردونین و تو حمله ازش استفاده کنین که خط حمله ما انگیزه تمرین رو از دست نده.
  با همه بازیکنها تمدید کنین به همه نیاز داریم.
  فکر زمانی باشین که همه تیمها مهره های سرشناس رو بخدمت میگیرن و ما بخاطر استاد طارمی محرومیم.
  خواهشا با همه و بخصوص مسلمان تمدید کنین.
  کاش برانکو از دقیقه ۶۰ تعویضهاشو شروع کنه و اینطوری به همه یک نیمه بازی برسه تا همه انگیزه داشته باشن.( حتی اگه تیم جلو باشه)

 • قرمزرنگ عشقه

  دقیقافرق مکتب پرسپولیس بااس وباقی تیمهاهمینه بجای اینکه تقصیرباخت گردن داورباقی قضایابدونن شجاعانه می پذیره که اونروزبازی خوبی نکردنندبااینکه داوری هم ضعیف بودمثل استقلالیهانه به داورگیردادند اقادوتااوت دستی برامون نگرفت چراوقتی زدیم ران بازیکن حریف خوردکردیم بازیکن حریف اخراج نکرد(بازی ذوب یادتونه)واسه همینه روزبه روزپرسپولیس بیشترپیشرفت میکنه زیبایی فوتبال به عدم پیش بینیشه.اقای گرشاسبی خواهشأسفارش کن تودربی اشیاقابل پرتاب وازورزشگاه بیرون ببرنندچون یه تیمه وقتی میبازه دم دستش هرچی باشه پرت میکنه وسط زمین ازاب معدنی تاصندلی نه اینکه ازبس این چندسال باخته ظرفیت شون پرشده ممنون

 • jd.dri

  "" گرشاسبی:۹ بازیکن در بازی با السد خوب نبودند ""
  در بازیهای مهم در سطح آسیا برنامه ها و تاکتیک های مناسب مربیان تعیین کننده بازی خوب هر تیم میتونه باشه نه بازی فردی بازیکنانی که همیشه خوب بوده اند ...
  برنامه های نخ نمای برانکو برای ایجاد موقعیت گلزنی برای علیپور فقط به درد بازیهای داخلی میخوره که اکثر مربیانشون خواب تشریف دارن ...

 • استقلال،،لردگان،،،

  اون دو تا خوبه کی بودن که ما ندیدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • CR 6+4 FCP

  حتما ربیع خواه و ماهینی جزء خوب ها بودند.

برچسب ها