عبداللهی: بازیکنان قبل از بازی با الهلال توجیه شده‌اند و نباید دچار غرور شوند/استقلال نشان داد از پس هر تیمی بر می‌آید

عبداللهی-بازیکنان-قبل-از-بازی-با-الهلال-توجیه-شدهاند-و-نباید-دچار-غرور-شونداستقلال-نشان-داد-از-پس-هر-تیمی-بر-میآید

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان از قبل از بازی با الهلال توجیه شده‌اند که در این ماه آخر سال کار سختی دارند و مغرور نمی‌شوند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، نصرالله عبداللهی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از سفر به اهواز صحبت‌های زیر را انجام داد.

از بازی با الهلال صحبت کنید،برد خوبی به دست آوردید...

خوشبختانه تیم در آن دیدار خوب کار کرد و بازی منطقی انجام داد. با توجه به شرایط و اتفاقاتی که از قبل از این بازی افتاده بود این برد خیلی خوب بود.

در مراسم پیش از بازی هم اتفاقاتی افتاد که چندان جالب نبود.

بازیکنان الهلال درست در جایی که باید بازی می‌کردند ایستادند ولی از جایشان حرکت نکردند و حرفی هم نزدند.فکر می‌کنم از قبل به اینها آگاهی داده نشد و باید به بازیکنان آنها گفته می‌شد که حتما باید وسط زمین بایستند.

اما ظاهرا داور بازی از بازیکنان الهلال خواسته بود که روی دایره وسط زمین جمع شوند اما این کار را نکردند.

در هر صورت بازیکنان آنها نیامدند و بهتر بود این کار را انجام می‌دادند. این مسائل احترام به رفتارهای انسان‌دوستانه است و کاش این کار را انجام می‌دادند.

برای بازی با فولاد یکسری از بازیکنان را هم به اهواز نمی‌برید.درست است؟

بله، رحمتی تورم زانو دارد و در تهران می‌ماند تا پایش را درمان کند، برزای، نورافکن، بویان و زکی پور و منتظری هم مصدوم هستند.این نفرات با ما به اهواز سفر نمی‌کنند.

ظاهرا یکسری از این نفرات هم به دربی نمی‌رسند.

این را پزشکان تیم باید بررسی کنند.

هفته آینده هم باید به مصاف پرسپولیس بروید. آن بازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

بازیکنان از قبل از بازی با الهلال توجیه شده‌اند که در این ماه آخر سال کار سختی دارند. مرتب پشت سر هم بازی داریم و باید در دربی تمام تلاششان را انجام بدهند که تماشاگران را خوشحال کنند.

بعد از برد الهلال که مغرور نشده‌اند؟

نه اینگونه نیست، بازیکنان توجیه هستند. الهلال پیش در آمد و سرآمد همه این بازی‌ها بود که خوشبختانه نشان دادند می‌توانند از پس هر تیمی بر بیایند.ما بعد از پرسپولیس با العین هم بازی مهمی داریم و بازیکنان به خوبی به شرایط واقف هستند.

 

1004

فارس

نظرات ۱۱

 • mehrab

  پیشکسوت دوست داشتنی و فرهیخته امیدوارم بازیکن های استقلال به این سطح از حرفه ای بودن رسیده باشن بازی رو که بردن رو همون لحظه فراموش کنن و برای بازی بعدی و برد بعدی تلاش کنن و حتی فکر غرور هم سمتشون نیاد ..

 • تا ابد قرمز

  غرور،، باید دید روند گل زنی مدافعان حریف کی به پایان میرسه و ده نفره شدن تیم های مقابل کی به پایان میرسه البته باید دید ششدقلال با برگشتن مصدومان الهلال هم آیا ميتونه اينجوري ببره خدایا با زدن یه گل به خودی به تیم ده نفره که سایه ای از الهلال پارسالم نیست چقدر مغرور شدن،، حالا یک و یک و یک،، دو دو دو،، سه و سه و سه،، چهار و چهار و چهار،،، پنج و پنچ و چنج،، شش و شش و شش،، العين و عمر عبدالرحمان دارن میان خخخخخخخ دیگه اونجا خبری از مصدوميت و محرومیت نیست عیار تیمتون اونجا مشخص میشه تو بازی دربی کاری میکنیم غروری واستون نمونه،،،، به امید صعود الهلال و پرسپولیس و العين و ذوب آهن

  • خطاب به بالایی

   یه نفسی بکش... داری سکته میکنی ....

   خخخخخخخخخخخخ ههههههههههههه

  • تاج دوستاره**

   ده نفره شدن حریفان وگل بخودیشون نشان ازضعف یک تیم نیست آقای فوتبال بلد...نشان ازقدرت صلابت و عملکرد تکنیک وتاکتیک برتر که حریفان روتحت فشار قرار میده ومجبور به خطای شدید میکنه اگر داوریها مثل آسیا به حق و بیطرفانه باشه توی لیگ هم حریفان استقلال دراکثر بازیها باید دهنفره بشن ازجمله داربی رفت که داور ازدادن کارت قرمز به کامیابی نیا دردوصحنه خودداری کرد...دیگه با این نظر نادانی خودت رو جای دیگه ای اثبات نکن...ادمین جان عزیزت چاپ کن که جهل این جماعت آزاردهندست....

 • masoud ss 2star

  استقلال قیلنم الهلالو برده پس دلیلی برای غرور نیست الهلال باید مغرور نشه که فقط یکی خورده از یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا

 • از سرخس تا آبادان

  بچه های تیم با غیرت ادامه میدن.امیدوارم بهترین نتایج رو تو این بازی های سخت بگیرن.قطعا با تجربه و کاردانی شفر و همت بچه ها میشه

 • ایمون زاید

  خدانکنه شیشتقلال یه بازی ببره
  از سرپرت گرفته تا هوادار ادعای قهرمانی جهان میکنن
  بابا چتونه شما برد ندیده ها؟
  ادمین چاپ کن لطفا

 • Abot

  غرور..؟؟؟؟؟
  تیم ششم بااختلاف 19 امتیاز با صدر جدول اونوخ میخاد غرور بگیردشون....

 • دختر پرسپوليسي

  كدوم الهلال؟ اهان تيم دوم الهلال منظورتونه
  خخخ

  • arya pad

   همونی که به شما شش تا زد ..اصلا عمرخربین دیگه حتما یادت اومد

  • قشقایی کبیر

   السد?? همونی که ما پارسال حذفش کردیم....

   لا لا لا بونحاج لا لا لا

برچسب ها