صندلی‎ها به موقع نصب می‎شود؛ ورزشگاه آزادی برای دربی ۱۰ اسفندماه آماده می‎شود

صندلیها-به-موقع-نصب-میشود؛-ورزشگاه-آزادی-برای-دربی-10-اسفندماه-آماده-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صندلی سکو های در دست بازسازی مجموعه ورزشی آزادی برای دربی اسفند ماه نصب خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حسن کریمی با اشاره به اقدامات انجام شده برای بازسازی مجموعه ورزشی آزادی گفت: تمام تلاش ما مهیا کردن شرایط مناسب و درشان تماشاگران فوتبالدوست برای دیدن دربی استقلال و پرسپولیس در روز دربی ماه اسفند است.

وی تصریح کرد: بخش در دست بازسازی استادیوم آزادی برای استفاده دربی اسفند ماه آماده می شود و صندلی های سکوهای این بخش تا روز دربی نصب و برای بهره برداری آماده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خاطرنشان کرد: حفظ جایگاه و منزلت تماشاگران و جوانان عزیز تاکید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان است. انشاالله در برنامه ما پذیرایی و اسکان مناسب تماشاگران شهرستانی که برای دیدن دربی راهی تهران می شوند قرار دارد.

کریمی خاطرنشان کرد: تمام همت و برنامه من و همه همکارانم در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی میزبانی شایسته از علاقمندان پر شمار ورزش و فوتبال در روز دربی خواهد بود وامیدوارم در کنار هم بازی خوب و با نشاطی را شاهد باشیم.

 دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر ۱۰ اسفندماه برگزار می شود. 

 

1004

نظرات ۴

 • حمید

  اینهمه وقتی که شما برا ترمیم ی بهش کوچولو گذاشتین .تو کشورای دیگه ی ورزشگاه حداقل با پنجاه درصد پیشرفت ساخته بودن.
  سرعت عملتون واقعا در حد لالیگاس.

 • taj

  عه کاش نصب نکنن پرسپولیسیها کمتر بیان بعد سالها یبار برابر شیم

  • تاج دوستاره**

   خجالت نمیکشی پیرومکتب جعل وسندسازی هستی اسم تاج روهم جعل میکنی تویک نیمه سه تا گل خوردی توسی ثانیه گل خوردی...به نام خداوگل ازمس کرمان تو دودقیقه دوگل هیچ تیمی نمیتونه اینجوری گل بخوره حالا اسم سرورت رو جعل میکنی واقعا با تو وامثال تو شدیم هشتاد وپنج میلیون...پس ای خدا زمین لرزه برسون.....

 • سينا

  بعد از ١٠ماه هنوز نتونستن ٣تا سكو رو بازسازي كنن واقعا جاي تاسف داره

برچسب ها