مهاجری: ذوب آهن یکی از بهترین تیم های ایران است/ هیچ کسی را از تیم کنار نگذاشته ایم

مهاجری-ذوب-آهن-یکی-از-بهترین-تیم-های-ایران-است-هیچ-کسی-را-از-تیم-کنار-نگذاشته-ایم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: فردا مقابل یکی از بهترین تیم های ایران بازی داریم.

به گزارش وبسایت نود، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: فردا مقابل یکی از بهترین تیم های ایران بازی داریم. ذوب آهن در نیم فصل دوم شرایط خود را تغییر داد و این کار ما را سخت تر کرد، هر چند بازی کردن مقابل این ذوب آهن انگیزه بازیکنان ما را بیشتر کرده است.

محمد رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در خصوص کنار گذاشته شدن تعدادی از بازیکنانش در آستانه دیدار با ذوب آهن گفت: بحث کنار گذاشته شدن مطرح نیست. شهاب گردان مصدوم هست و در مورد برخی دیگر احساس می کنی همیشه بازی دادن به بازیکن، به او کمک نمی کند.

وی گفت: از بازیکنانم ممنون هستیم. شاید بازی ندادن به لحاظ روانی بتواند به آنها کمک کند. این بچه ها برای این تیم زحمت کشیدند و این بحث ها زیبنده بازیکنان ما نیست. هر چند مسولان شهر باید تلاش کنند تا شرایطی که در نیم فصل دوم بر ما حاکم شده کاهش یابد.

مهاجری با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: مشکل مالی به همه تیم برمی گردد و امیدورام به زودی این مشکلات حل شود تا بتونیم از اعتبار خود دفاع کنیم.

وی افزود: هدف گذاری ما برای قرار گرفتن در 5 تیم بالای جدول بود که در نیم فصل اول محقق شد اما در نیم فصل دوم به دلیل مشکلاتی که ایجاد شد و کسر امتیاز متاسفانه از آن دور شدیم.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۱

  • mashhad tala

    حیف شد زدن داغون کردن روحیه بچهای تیمه از بازیشون تو نیم فصل دوم کاملا مشخصه ولی حقه این تیم به این خوبی اینجور نبود

برچسب ها