سلطانی: ویسی حیطه کاری‌اش را بشناسد و در مسائل غیرفنی دخالت نکند/ بحث حضور بستگان او در سفرها بررسی می‌شود

سلطانی-ویسی-حیطه-کاریاش-را-بشناسد-و-در-مسائل-غیرفنی-دخالت-نکند-بحث-حضور-بستگان-او-در-سفرها-بررسی-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان به اظهارات ویسی در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، امیر سلطانی درباره اظهارات عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس مبنی بر اینکه «اصلاً ویسی را اخراج کنند، اما مشکل تیم را حل کنند» گفت: ویسی سرمربی تیم است و قرار نیست اخراج شود. حتی اگر استعفا هم بدهد, مدیریت استعفای ویسی را قبول نخواهد کرد. فقط حرف ما این است که ویسی در مسائل غیر فنی تیم دخالت نکند؛ چند بار هم این موضوع را به او گوشزد کرده‌ایم. بارها از او خواسته‌ایم که تمرکزش را روی مسائل فنی بگذارد و اجازه دهد مدیریت مشکلات باشگاه را با آرامش حل کند.

وی درباره اینکه ویسی گفته بود «مدیریت باشگاه از من خواسته به جای 20 بازیکن, 18 بازیکن به تهران بیاوریم» تصریح کرد: تیم می‌تواند 20 بازیکن را به تهران بیاورد و ما می‌توانیم اگر لازم باشد لیست بازیکنان را منتشر کنیم اما ما یک بخش خصوصی هستیم و آمده‌ایم که ببینیم چرا تیمی که 3 سال پیش قهرمان لیگ برتر شده, الان به این روز و حال افتاده است. یکی از دلایلی که تیم به این حال و روز افتاده عدم نظارت بر خرج‌های اضافه است. مسلماً همین‌طور خرج‌ها روی هم اضافه شده که الان وضعیت به اینجا رسیده است.

وی ادامه داد: 2 ماه است که آمده‌ایم و شک نکنید که همه حساب‌های تیم را بررسی و سعی می‌کنیم از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنیم اما در بحث فنی ما با ویسی مشکلی نداریم و ایشان سرمربی تیم خواهد بود. ویسی باید آنقدر تجربه داشته باشد که حیطه کاری‌اش را بشناسد. کدام مربی در امور مدیریتی باشگاه دخالت می‌کند؟ اگر مشکلی وجود دارد به سرپرست تیم بگوید یا با ما تماس بگیرد و بگوید. داریم همه مسائل را حل می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با اشاره به وضعیت مالی این باشگاه خاطرنشان کرد: در وضیعتی نیستیم که مثل قبل بتوانیم برای این تیم هزینه کرده و همین‌طور هزینه کنیم و تیم را با بدهی به مدیران بعدی بسپاریم. این تیم خصوصی است و باید روی همه هزینه‌ها نظارت داشته باشیم و وضعیت‌ را بررسی کنیم.

وی اضافه کرد: چه لزومی دارد که در سفر‌ها استعدادیاب تیم, حضور داشته باشد؟ مگر قرار است ما در تهران استعدادیابی کنیم؟ اینکه گفته می‌شود ویسی بستگان خودش را در سفرها می‌آورده در حال بررسی است. من ویسی را به جای حاشیه‌سازی به آرامش دعوت می‌کنم.

سلطانی در رابطه با بخش دیگر صحبت‌های ویسی که گفته بود «اصلاً من دزد، قاتل و هر چیزی که شما بگویید، چرا تیم تمرین نمی‌کند؟» گفت: هیچ‌ تهمتی به هیچ‌کسی از لحاظ انسانی و حقوقی نزده‌ایم. ویسی بگوید اینها را چه کسی گفته است؟ ما فقط می‌خواهیم در باشگاه مدیریت‌محور کار کنیم که این موضوع می‌تواند برای عده‌ای سخت باشد. بحث این است زمانی که پولی به باشگاه وارد می‌شود باید زیر نظر مدیریت و هیئت مدیره باشگاه خرج شود و اشخاص در این باره تصمیم نگیرند.

 

1004

تسنیم

نظرات ۱

 • امین پرسپولیسی

  بنا به کمبود اطلاعاتی که دارم نمیتونم قضاوت کنم کدام طرف محق است ولی حرفهای آقای سلطانی کاملاً منطقی و بدون ایراد است.
  درتمام جوامع فوتبالی دنیا که از اصول صحیح و حرفه ای پیروی میکنند نه مدیریت درکار فنی دخالت میکند و نه کادر فنی در کار مدیریت.
  البته هر دو طرف می‌توانند نظر و انتقاد داشته باشند ولی به شرطی که از کانال درست مطرح شود.
  فوتبال ما همیشه نیازمند حضور تیم های خوزستانی است و البته هرچقدر قدرتمند باشند منافع بیشتری به فوتبال ایران می رسانند.
  به امید حل مشکلات استقلال خوزستان حیف است این تیم ریشه دار و دارای پتانسیل که ازحمایت مردمی خوبی هم برخوردار است ضعیف شود. یاحق

برچسب ها