نگرانی استقلال در اهواز؛ چپ پر فولاد

نگرانی-استقلال-در-اهواز؛-چپ-پر-فولاد

وبسایت رسمی برنامه نود - با تداوم مصدومیت نورافکن و زکی‌پور احتمالا باز هم حیدری در سمت چپ خط دفاع استقلال به زمین خواهد رفت. برابر او اما عبدالله ناصری وینگر راست فولاد قرار دارد که با 4 پاس گل بهترین گلساز اهوازی‌هاست.

به گزارش وبسایت نود، استقلال برای بازی روز شنبه برابر فولاد باز هم نورافکن و زکی‌پور را در اختیار ندارد و احتمالا مثل بازی برابر الهلال خسرو حیدری باید نقش مدافع چپ را در تیم شفر بازی کند. چپ خالی استقلال برای بازی فردا در حالی است که سمت راست هجومی فولاد نقطه قوت تیم اهوازی است و پورموسوی حساب ویژه‌ای روی حرکات هجومی عبدالله ناصری باز کرده است. به خصوص که در نبود بازیکنان تخصصی استقلال در سمت چپ خط دفاع و آمادگی نه چندان بالای حیدری در پست غیرتخصصی حالا فولاد فرصت بیشتری برای جولان در سمت راست هجومی خود دارد.

عبدالله ناصری که در نقش وینگر راست برای فولاد بازی می‌کند با 4 پاس گل بهترین پاسور تیم پورموسوی تا به اینجای فصل است. فرصت‌سازی‌های او در سمت راست با حضور جانفزا، زهیوی و بیت‌سعید می‌تواند دروازه استقلال را هر لحظه با خطر جدی روبه‌رو کند. بیت‌سعید هم بعد از جدایی از استقلال دوباره در فولاد به روزهای اوج برگشته و نبود منتظری و البته نفوذهای پرتعداد وریا غفوری در سمت راست هم می‌تواند فضای مناسبی برای او به وجود آورد. البته احتمالا با توجه به آگاهی شفر از درخشش ناصری، سرمربی آبی‌پوشان وظایف دفاعی بیشتری را در سمت چپ به حیدری خواهد داد و به مانند بازی با الهلال شماره دو استقلال چندان وظیفه تهاجمی نخواهد داشت.

خسرو در بازی با الهلال که در سمت چپ خط دفاع آبی‌ها حضور داشت تقریبا هیچ نفوذی انجام نداد و از معدود بازی‌هایی بود که حیدری بدون حتی یک سانتر به پایان رساند. خسرو در نبردها با 5 برد و 3 شکست عملکرد به نسبت قابل قبولی را به جا گذاشت. باید دید او برابر بهترین گلساز فولاد هم می‌تواند عملکرد دفاعی کم‌نقص‌اش در بازی با الهلال را تکرار کند.

 

14002

اختصاصی

نظرات ۱۲

 • mehrab

  مطمئن نیستم ولی طبق گفته ها شفر میخواد از آرمین سهرابیان در سمت چپ دفاع بازی بگیره و امیدوارم اگر سهرابیان در ترکیب ثابت قرار میگیره واقعا از این فرصت به نحو احسن استفاده کنه ..

  • قلب ابی.

   خسروبازی باالهلال هم خوب بازی کردهم تجربش ب دردش میخوره چون تواین بازی فقط بردمیخوایم بازی دادن ب ارمین ریسکه.

 • باربد

  فولاد فردا میبازه....

  سید حسینی هم کلین شیت میکنه...
  انشالله....

 • Ali

  خسرو بازی با الهلال خوب کار کرد اینکه فولاده
  هه

  • امیراستقلالیم

   به نظرم از سهرابیان استفاده کنه بهتره از بازی خسرو جلوی الهلال خوشم نیومد زیاد جا می موند شانس اوردیم مهاجمشون قد بلند نبود سهرابیان هم جوونه هم سرعتی ایشالا فیکس باشه و خودشو ثابت کنه

 • عشقممم نیمار

  ههه...
  ببخشید یه سوال...
  در بازی الهلال..چ کسی دفاع راست الهلال بود.؟؟
  ههه..
  کسی ک در بازی با شیشپولیس..با خربین ..دفاع شیشپولیس داغون کردن...وبارها از اون طرف ب شیشپولیس ضربه زد...اما
  مقابل استقلال ...هیچی نبود...
  یعنی دفاع چپ فولاد..از اون بهتره؟؟؟هه..
  گنده تر از دفاع چپ الهلال ک در اسیا وجود نداره...
  هههه

  • ج بالایی

   طرفدارای محترم فوتبال از الهلال غول نسازید وضعیت الهلال پارسال با الان زمین تا اسمون فرق کرده.کاری به ۷ بازیکن غایب شون ندارم فقط بازی رفت مرحله گروهی که یک بر یک شد و دقیقه نود ادواردو گل الهلال رو زد رو حتما به یاد دارید .و گلهای خریبین و پاسهای نواف العابد و دفاع مستحکمشون سلمان فرج .هر چقدر دفاع چپ و راست الهلال قوی باشن بدون مهاجم و هافبک هاشون کاری نمیتونن بکنن.مارادونا که نیست.بعدشم الهلال تو بازی یک چهارم نسبت به گروهی انگیزه ش خیلی بیشتر بود.وگرنه ما باهاش ۲بر۲ کردیم با پنالتی اشتباه داور عمانی.استقلال فردا با تیمی بازی داره که از الهلال قویتره.
   مرسی ادمین لطفا چاپ کن

  • حقیقت6666

   حاجی ماذا فازا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   این الهلالی که شما با گل به خودیبردین در حد سیاه جامگان هم نبودafc هم گفته ضعیفترین تیم این دوره لیگ قهرمانان الهلاله

 • عبدالله ناصری عشقه

  من مطمئنم فردا خسرو خیلی زود مقابل تکنیک و سرعت و هوش عبدالله ناصری کم میاره.فردا به لطف خدا فولاد برنده میشه. پس استقلال خودت رو واسه باخت آماده کن که راه فراری نداری.فردا الغدیر رو جهنم میکنیم برا استقلال

 • عباس

  نظراتو که خوندم یه چیزی خیلی زد تو حالم... که هوادارا انقدر مغرور شدن. غرور معضل بزرگیه دوستان... برزیلشم از پا میندازه

 • محمود

  میشه از قربانی برای دفاع وست و حسینی برای دفاع چپ استفاده کرد

 • رهی

  بستگی داره استقلال اجازه بده توپ دست فولاد باشه یا نه،استقلال بلعکس پارسال منطقه ای دفاع میکنه

برچسب ها