تاج: مارکو فان باستن در هیات اعزامی رییس فیفا به تهران حضور خواهد داشت

تاج-مارکو-فان-باستن-در-هیات-اعزامی-رییس-فیفا-به-تهران-حضور-خواهد-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی تاج درباره برنامه سفر رییس فیفا به ایران صحبت کرد

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره برنامه سفر رییس فیفا به ایران به دعوت فدراسیون فوتبال عنوان کرد:مطابق هماهنگی های صورت گرفته،آقای اینفانتینو در روزهای پایانی هفته آینده به تهران سفر خواهند کرد.فرآیند مربوط به برنامه ریزی دیدارها و جلسات ایشان در تهران از مدتی قبل در فدراسیون فوتبال آغاز شده است و جزییات دقیق این برنامه ها،روز سه شنبه اطلاع رسانی خواهد شد.در این میان دیدار با خانواده مدیران فوتبال کشورمان و پیشکسوتان ارجمند جزو برنامه های اصلی حضور رییس فیفا در تهران قرار خواهد داشت.

وی افزود:مارکو فان باستن،اسطوره فوتبال هلند و رییس دپارتمان فنی فیفا هم در هیات اعزامی ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال قرار دارد و همراه ایشان به کشورمان عزیمت می کند.

 

1004

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۵

 • محمد

  این آرسن لوپن بازی ها رو بذار کنار آقای تاج
  فان باستن و مارادونا و اریک کانتونا و پله رو هم بیاری مردم میخوان شما و دار و دستت از این فوتبال بری!

  • Hattrick

   اونوقت کی بیاد ... یکی حتما از آبی یا قرمز؟ ... مدیرای سرخ آبی بودند و دیدیم چه بلایی سر فوتبال ایران آوردند ... البته اون زمان هیچکدوم از اسطوره ها صداشون در نیومد چون به خودشون برمی گشت ... برا شماها که بد نشد ... همه ی بدهی هاتون تسویه شد از آسیام که نذاشت حذف بشین ... بهترین دوران تیم های ملی تاریخ ایرانم داریم دیگه چی می خواین ... نکنه چون کریمی اومد از رو هوا و اس ام اس دادن دوستاش یه چیزایی گفت؟؟ ... ادمین اگه بی طرفی چاپ کن لطفا ... پیلیز

  • حسام

   این چه حرفیه؟ بد هم باشه ضعیف هم باشه در فاصله سه چهار ماه تا جام جهانی و کمتر از یک سال تا جام ملتهای اسیا این کار یعنی خودکشی!یعنی نابودکردن فوتبال.الان بودنشون به مراتب بهتر از نبودنشون هست فقط و فقط هماهنگیها درست صورت بگیره آبرو ریزی نشه.با آژانس و تاکسی پراید و بدون هماهنگی دعوا و درگیری تو پک و ایفمارک و...فقط آبروداری بشه.تو بازی دربی هم همینطور.قطعا میشه بهره برداری خوبی از این حضور به عمل آورد.

  • no name

   دوستان فک کنم خود اقای تاج یا کفاشیان یا ساکت در نام هتریک خخخ پیام داده ادمین درود

 • CR 6+4 FCP

  یکم منطقی باشید تاج بره کی بیاد؟!

برچسب ها