کونته: از نیمکت نشینی پوگبا خوشحال می شوم؛ برای پیروزی به اولدترافورد می رویم

کونته-از-نیمکت-نشینی-پوگبا-خوشحال-می-شوم؛-برای-پیروزی-به-اولدترافورد-می-رویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی چلسی عنوان کرده بازی تیمش مقابل منچستریونایتد از اهمیت زیادی برخوردار است. 

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته در آستانه بازی روز یکشنبه تیمش مقابل منچستریونایتد ضمن تمجید از پل پوگبا عنوان کرده اعتماد بنفس تیمش پس از عملکرد خوب مقابل بارسلونا بیشتر شده است. 

کونته به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:

در مورد یک بازیکن بزرگ و فوق العاده حرف می زنیم. انتظار دارم پوگبا را روز یکشنبه در زمین ببینم اما مشخص است که نیمکت نشنیی او به سود ما است. هر مربی باید روش مناسب برای کار کردن با پوگبا را پیدا کند. پوگبا در یونایتد هم توانایی هایش را نشان داده اما تمرکز من روی چلسی است. 

ما باید به عنوان یک تیم بازی کنیم چون یکشنبه کار آسانی در پیش نداریم. البته آماده سازی تیم برای چنین بازی های آسان است چون همه بازیکنان تمرکز بالایی دارند و از انگیزه زیادی برخوردار هستند. نمایش تیم مقابل بارسلونا باعث شده اعتماد بنفس ما بیشتر شود. ضمن اینکه این بازی نشان داد که بازی کردن مقابل ما سخت است. 

کورس نزدیکی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان وجود دارد و همه بازی های باقی مانده مهم هستند. منچستریونایتد تیمی با قدرت فیزیکی بالا است. این بازی برای ما بسیار مهم است و باید سه امتیاز را بگیریم. لوییز، بارکلی و باکایوکو را در این بازی در اختیار نداریم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • بهرام

  ایکاش بارسا پوگبا رو میخرید خیلی به سیتسمشون میخورد خودشم مایل بود اگ بارسا میدونست از سال بعدش قرار چند انقلابی تو قیمتها به وجود میاد حتما میخرید میتونست جانشین فوق‌العاده برای اینستا باشه
  دوهفته ی آینده بازیهای تیمهای بالای جدول لیورپول می‌تونه استفاده کنه فاصله بندازه بین خودش و بقیه برای دومی اینجا باید استفاده کنه که دوتا بازی با چلسی و یونایتد خوب اذیت نشه

  • Hala Madrid

   بعد که میگیم تازه ۲ روزه فوتبال نگاه میکنید، ناراحت میشید!
   چجوری پوگبا رو در حد اینیستا میدونید؟
   من با این که رئالی هستم میگم اینیستا تو این سن بهتر از پوگباس!
   هافبک هایی مثل مودریچ، کروس و اینیستا خودشون به تنهایی سبک یه تیم رو عوض میکنن

 • فوتبالی**

  کونته جان ازت میخوایم گلبارونشون بکنی(we are chelsea)

 • رضا

  داستان نگو عزیز برادر . تو اولترافورد 3 تایی نشی شانس اوردی :)

  • chelsea

   داریم حالا واسه منچستر امسال تو یار گیری اگه تیم خوب کار میکرد اینجوری نمیتونستین کری بخونین

برچسب ها