امامی‌فر: شاهد یکی از زیباترین بازی‌های سپیدرود بودیم

امامیفر-شاهد-یکی-از-زیباترین-بازیهای-سپیدرود-بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: شاهد یکی از زیباترین بازی‌های سپیدرود بودیم.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا امامی‌فر پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: این فرصت را غنیمت می‌شمارم و حادثه ناگوار اخیر و جان باختگان شماری از هموطنان‌مان در سانحه هوایی را تسلیت می‌گویم. فکر می‌کنم امروز شاهد یکی از زیباترین بازی‌های سپیدرود بودیم.

وی افزود: این بازی تاکتیکی خوب و فیزیکی در سایه احترام برگزار شد که هواداران ما حتی سرمربی تیم حریف را تشویق کردند و احترام خاصی برای علی دایی قائل بودند. طبق هدفی که داشتیم در این بازی توانستیم امیتاز بگیریم و هدف اصلی ما گرفتن امتیازهای خانگی است. نه اینکه برای بازی‌های خارج از خانه برنامه‌ای نداشته باشیم، اما تا کنون امتیازهای خانگی زیادی را از دست داده بودیم که تلاش کردیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: انگیزه و شوقی در تیم ما وجود دارد که همه عوامل باشگاه از مالک تا همکاران او، علی کریمی، بازیکنان و همه عوامل برای سربلندی سپیدرود حمایت می‌کنند، تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند.

امامی‌فر در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه احترام زیادی برای او قائل هستند، اما چرا شرایطی فراهم نمی‌شود تا علی کریمی در نشست‌های خبری حضور پیدا کند، گفت: از شما ممنونم و بنده هم خیلی متأسفم قوانین ما به شکلی است که اسطوره فوتبال ما، علی کریمی، سرمربی سپیدرود نمی‌تواند در نشست خبری شرکت کند. سازمان لیگ چنین قوانینی وضع کرده است. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که هواداران سپیدرود هم بعد از بازی‌ها بتوانند نقطه نظرات سرمربی تیم را بشنوند.

وی در خصوص عملکرد فنی تیم سپیدرود اظهار داشت: نمی‌خواهم بگویم فوتبال تیم ما مدرن است، اما فلسفه آقای کریمی و دانش او با همفکری و همدلی سایر اعضای کادرفنی، بر پایه داشتن مالکیت توپ است. در تمرینات شرایطی را فراهم می‌کنیم که حتی شاید برخی تمرینات برای بازیکنان جدید باشد. سعی داریم یک بازی فنی ارائه بدهیم و حتی آقای کریمی به بازیکنان گفته بود که کسی حق ندارد خودش را بی‌خود زمین بیندازد. شاهد بودید که یکی دو باری هم که بازیکنان ما زمین خوردند، از ناحیه سر آسیب دیدند و برای آنها مشکل به وجود آمد. ما سعی می‌کنیم فوتبالی بازی کنیم که هواداران لذت ببرند تا به جوانان فوتبال ما هم کمک شود.

مربی سپیدرود در خصوص شرایط این باشگاه گیلانی افزود: باشگاهی هستیم که خصوصی و نیمه دولتی هستیم و در شرایطی که این تیم شخصی اداره می‌شود، باید کمک هم کنیم تا به فوتبال کشور کمک شود و سعی داریم فوتبالی مدرن را ارائه دهیم. با احترام به تمام تیم‌ها، اما بیشتر تیم‌های فوتبال ما دو نصف می‌شوند که چهار پنج نفر دفاع می‌کنند و چهار پنج نفر هم در حملات شرکت می‌کنند، اما ما سعی می‌کنیم با موجودی، پتانسیل و دارایی تیم‌مان، فوتبالی انجام دهیم که به کشور کمک کرده باشیم.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۳

  • پرسپولیسی

    سپید رود پتانسیل تبدیل شدن به یه تیم فوقالعاده در شمال کشور رو داره امیدوارم موفق باشن

  • علی

    سپیدرود امروز فوتبال زیبایی انجام داد این بازی نشان داد علی اقاکریمی اگر درگیر حاشیه ها نشه تیمشم بهترمیتونه بازی بکنه بعنوان یه عاشق علی اقاکریمی ازش خواهش میکنم که تااخرفصل دیگه درگیرحاشیه ها نشه همه ما به حرفهای علی اقاکریمی ایمان داریم ولی اینم را میدونیم که فوتبال مارو علی اقا کریمی به تنهایی نمیتونه پاک بکنه علی اقا باید وقتی وارد گودمبارزه باناپاکیهابشه که سایر مربیانو مدیران باشگاههای دیگه همراهش بشوکد.به امیدموفقیت اسطوره مردمی علی اقا کریمی

  • علی

    واثعا فوبتا شناور و هجومی و زیبا بازی می کرد. مثل زمان بازیکنی علی کریمی که وفتبال چشم نوازی داشت ولی از وقتی وارد حاشبه شد فوتبالش هم افت کرد . و نشان داد مربی خوبی است به شرطی که وارد حاشیه نشه و کمی خویشتن دار باشه

برچسب ها