دایی:‌ امروز ما بازنده انگیزه و تلاش بازیکنان سپیدرود بودیم/ من و کریمی باهم قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم

دایی-امروز-ما-بازنده-انگیزه-و-تلاش-بازیکنان-سپیدرود-بودیم-من-و-کریمی-باهم-قهر-نبودیم-که-بخواهیم-آشتی-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اول اینکه من و کریمی با هم قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم. اگر شما یک کلمه از من شنیده باشید بعد می‌توانید بگویید که ما قهر بوده‌ایم.

به گزارش وبسایت نود، علی دایی بعد از شکست 2 بر صفر مقابل سپپدرود در نشست خبری گفت: این برد را به سپیدرود و مردم خوب رشت تبریک می‌گویم. بازی در نیمه اول پایاپای بود و حقمان نبود که گل بخوریم. دقایق آخر نیمه اول هم می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم که اتفاق نیفتاد.

وی افزود: در نیمه دوم شانس آوردیم که بیشتر از یک گل نخوردیم. از تیم سپیدرود موقعیت گل کمتری داشتیم. یکی از بازی‌های بد تیم من امروز انجام شد. متأسفانه هیچ کدام از بازیکنان آن چیزهایی که من صحبت کرده بودم و با آنها تمرین کرده بودیم را در زمین انجام ندادند. متأسفانه این بازی خیلی مهم را باختیم. این بازی می‌توانست ما را به بالای جدول نزدیک کند و شانس آسیایی‌شدنمان را بیشتر کند. که این اتفاق نیفتاد و ما شکست خوردیم.

دایی در مورد اینکه تیمش در مجموع 137 پاس در این بازی داده، اظهار داشت: متأسفانه گل‌هایی که خوردیم با اشتباهات بد گل خوردیم، توپ را نباید به سمت وسط دفع کنیم. توحید غلامی اگر 100 توپ دیگر به او بدهیم نمی‌تواند به آن زیبایی گل بزند. بازیکن خود من بوده، بازیکن خیلی خوبی هم است. فوتبال است دیگر ما هم خوب کار نکردیم. در دفع توپ اشتباه کردیم و در نیمه اول گل خوردیم. در نیمه دوم هم مدافع ما یار مستقیم خود را رها کرد و درست کار نکردند و نتوانستیم در زمین سپیدرود خوب کار کنیم. در نیمه اول موقعیت گلزنی زیاد داشتیم که اگر پاس آخر را خوب می‌دادیم می‌توانستیم گل بزنیم اما متأسفانه چنین چیزی نشد. به نظر من امروز ما بازنده انگیزه و تلاش بازیکنان سپیدرود بودیم. ببینید بازیکنان سپیدرود چقدر تک زدند خودشان را زمین زدند و با جان و دل بازی کردند اما ما این مسئله را کم داشتیم شاید فوتبال را قشنگ‌تر بازی کنیم. اما ما این مسئله را نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به مشکلات تیمش گفت: از روز اول مشکلاتی داشتیم که هنوز این مشکلات ادامه دارد و ما نمی‌توانیم تمریناتمان را با تمرکز انجام بدهیم. بازیکنان ما امروز تمرکز لازم را نداشتند و باعث شد ما این گل‌ها را بخوریم و چند موقعیت گلزنی را هم از دست بدهیم. همه این مسائل دست به دست هم داد که امروز موفق نشویم.

وی در مورد جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان و اینکه تیم خوبی برای سایپا تدارک دیده است، اما سایپا امروز تیم همیشگی نبود، گفت: خیلی از مسائل می‌تواند دخیل باشد، ما برای اولین بار در چمن مصنوعی بازی می‌کردیم. دوم اینکه بعد از بازی با ذوب‌آهن مسائلی که در تیم ما اتفاق افتاده و روی روح و روان بازیکنان ما تأثیر گذاشته باعث شد که آنها تمرکز لازم را نداشته باشند. بازیکنان ما حداقل 25 درصد از دریافتی قراردادشان عقب هستند. باشگاه تلاش کرد که این 25 درصد را قبل از این بازی به بازیکنان بدهد اما دریغ از یک درصد. هیچ اتفاقی نیفتاد، جو خوب و تمرکز لازم را در تمرینات نداشتیم، درگیر مسائل مالی بودیم که چه زمانی می‌خواهند پول بدهند و چگونه این پرداخت‌ها انجام می‌شود همه این‌ها دست به دست هم داد ضمن اینکه نمی‌توانم از بازی خوب سپیدرود بگذرم. اگر ما خودمان بودیم و بازیکنانمان تمرکز لازم را داشتند این بازی را واگذار نمی‌کردیم همانطور که در نیمه اول خوب بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم اما روی یک غفلت گل خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد ضرب و شتم یک هنرپیشه به نام علیرضا شجاعی،‌گفت: عذر می‌خواهم اصلاً علیرضا شجاعی چه کسی هست، شما که نمی‌توانید شنیده‌هایتان را بدون اینکه صحت و سقم‌اش را بدانید بیان کنید. این چه حرف‌هایی است که می‌زنید هر کسی می‌تواند هر حرفی بزند. سوال بعدی من سوال شما را جواب نمی‌دهم.

وی در مورد جذب بازیکن مهاجم گفت: ما رمضانی را گرفتیم که در این مدت خیلی به ما کمک کرده، عباس‌زاده چون دلش با ما نبود و می‌خواست به نساجی برود از ما جدا شد.

دایی در مورد اینکه آشتی شما با علی کریمی به نفع فوتبال خواهد بود آیا این آشتی ادامه خواهد داشت یا نه، گفت: اول اینکه ما با هم قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم. اگر شما یک کلمه از من شنیده باشید بعد می‌توانید بگویید که ما قهر بوده‌ایم. ما همبازی بوده‌ایم، اکنون هم یک نفرمان در یک تیم است و نفر دیگر در تیم دیگری. برای همه همبازی‌های سابقم آرزوی موفقیت می‌کنم. مسئله خاصی نبود که رسانه‌ها خیلی به آن بها می‌دهند.

وی در مورد تماشاگران سپیدرود گفت: سپیدرود اولین سرمایه‌اش این تماشاگران هستند که همه جا با این تیم هستند. بازی با استقلال در آزادی‌، این تیم را تنها نگذاشتند در همه جا حضور دارند. تیم‌هایی مثل ما هستند که تماشاگر ندارند 10‌، 20 نفر را به زور به ورزشگاه می‌آوریم. 

 

1004

اختصاصی

نظرات ۸

 • آتوسااااا

  کنفرانس آقای دایی :
  صددرصد سایپا شایسته پیروزی بود . تیم داوری از اول فصل حدود 25 امتیاز از تیم ما گرفت . تیم ما باید به سپیدرود حداق 6 تا 7 گل میزدیم

  • سرخ

   اصلا خوندی چی گفته یا فقط اومدی نظر دادی رفتی؟ اتفاقا گفته نیمه دوم شانس آوردیم گلای بیشتری نخوردیم و اصلا هم از داوری حرفی نزده.

 • مستاجر خدا

  کاش به جای خویش مصلحت اندیشی کنار رفیق قدیمیت میموندی برای ریشه کنیه فساد فوتبالی.
  شما فرسنگها با بزرگ مرد کریمی فاصله داری

  • سرخ

   آره واقعا فرسنگها فاصله داره چون دایی همیشه تو همه شرایط پشت تیم ملی بوده و حتی وقتی افشین قطبی بعد دایی مربی شد و نتیجه نگرفت دایی به قطبی حمله نکرد حاشیه نساخت. وقتی خیلیا تیم ملی رو مسخره میکردن قبل جام جهانی قبلی وقتی کلی حاشیه دور تیم ملی بود دایی نامه زد به تیم ملی به خاطر رکورد شکنی نکونام و از تیم ملی حمایت کرد. اتفاقا همین دایی سر داستان علی کریمی و آجولو تو ماه رمضون با وجود کدورت پشت علی کریمی در اومد. کی علی کریمی پشت دایی در اومد. دایی مربی پرسپولیس بود برای اولی میجنگید و پرسپولیس یه طرف بود کل ایران طرف دیگه. پیشکسوت(درخشان و مایلی کهن و لو دادن لیست دریافتی بازیکنا و رهبری فر و...) وزارت ورزش و داستانایی که زمان رویانیان برامون درست میکردن همه داشت فشار میاورد که آقای کریمی یه مصاحبه کرد راجب مشکلش با دایی تو تیم ملی که مال سالها قبل بود بعدم گفت شیطنت خبرنگارا بود! بله دایی با کریمی خیلی فرق داره!

  • آث میلان...

   اره راس میگی کریمی تو همه چیز از دایی فرسنگها فاصله داره و چند سال باید تلاش کنه بهش برسه

 • علی اقا دایی

  فدای سرت ایشالا بازی بعد هر چند شش امتیازی بود بازی

 • پرسپولیسی

  اقای دایی و کریمی باعث افتخار ما پرسپولیسیا هستن .امیدوارم تو عرصه مربی گری پیشرفت کنن

 • الغرافه 5 پرسپولیس 1

  عجیبه که این دفعه باخت و قبول کرد و گردن داوری ننداخت!!!!
  اولین باره که میشنوم علی دایی بعد از باخت تیمش میگه تیمم بد بازی کرد و موقعیت های کمتری نسبت به حریف داشتیم....

برچسب ها