نصرتی: این کادر فنی از ابتدای فصل بالای سر ما بود شرایط بهتر می‌شد/ ۳ امتیاز حساس را از دست دادیم

نصرتی-این-کادر-فنی-از-ابتدای-فصل-بالای-سر-ما-بود-شرایط-بهتر-میشد-3-امتیاز-حساس-را-از-دست-دادیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم نفت تهران گفت: کادر فنی خوبی داریم و اگر از ابتدای فصل این کادر بالای سر ما بود شرایط بهتری داشتیم.

به گزارش وبسایت نود، محمد نصرتی درباره تساوی نفت تهران مقابل نفت آبادان گفت: گلی که من زدم حاصل تلاش بازیکنان بود که به وسیله من به ثمر رسید اما واقعاً ناراحت هستم چون باید برنده می‌شدیم و بازی کلیدی را از دست دادیم. ما می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و حاشیه امنیت بهتری در جدول پیدا کنیم. اما توپ‌مان به تیر دروازه خورد و زمین هم ما را اذیت کرد. روی گل نفت آبادان من و عزتی لیز خوردیم و نتوانستیم ۳ امتیاز حساس این بازی را حفظ کنیم.

وی درباره تأثیر حضور هومن افاضلی در نفت تهران خاطرنشان کرد: کادر فنی ما با انگیزه است و فوق‌العاده کار می‌کند که در رأس آن هومن افاضلی قرار دارد. البته مالکین جدید هم افراد خوبی هستند و شاید اگر از اول فصل حضور داشتند وضعیت ما بهتر بود. باید این کادر فنی حفظ شود. ما هفت بازی است که نباختیم و امروز مستحق کسب ۳ امتیاز بودیم. 

 

1004

اختصاصی

نظرات ۲

  • Ali

    اقای نصرتی توروجون هرکی دوست داری تویکی ازفوتبال خداحافظی کن .امثال نصرتی ،نورمحمدی،بنگر،هاشم بیگ زاده،کعبی، خیلی وقته فوتبالشون تموم شده ولی ازبس حرص وطمع دارن حاضرنیستن برن کنار و فرصتو به چارتا جوون بدن

  • محمد عمو قوام

    شما برو گل به خودیتو بزن

برچسب ها