الگوبرداری ملوان از پرسپولیس برای حل مشکلات مالی!

الگوبرداری-ملوان-از-پرسپولیس-برای-حل-مشکلات-مالی

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه ملوان بندرانزلى از هواداران خود درخواست کمک مالی کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، باشگاه ملوان در فصل جاری لیگ دسته اول با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و حتی در پرداخت هزینه‌های جاری این تیم (مانند هزینه سفرها) هم مشکل دارد. همین مشکلات باعث شده ملوان امسال کم‌ستاره‌تر از هر فصل به مصاف رقبا برود.

باشگاه ملوان امسال با چالش شکایت بازیکنان سابق ملوان به فیفا بابت مطالبات خود روبه‌رو و مجبور شد مطالبات زوران زلاتکوفسکی، بازیکن پیشین بوسنیایی ملوانان را به صورت اقساط بپردازد. با وجود حل این مشکل، پاشنکو دروازه‌بان سابق و نیز دراگان اسکوچیچ، سرمربی پیشین قوی سپید انزلی هم از ملوان به فیفا شکایت کردند تا خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر، سفیدپوشان انزلی را همچنان تهدید کند.

باشگاه ملوان روز گذشته (جمعه) در اطلاعیه‌ای از هواداران ملوان درخواست کمک مالی کرد و شماره حسابی توسط هیئت مدیره باشگاه اعلام شد تا هواداران، کمک مالی خود را به این حساب واریز کنند، اقدامی که باشگاه پرسپولیس فصل گذشته انجام داد.

ملوان بندرانزلى با کسب 36 امتیاز در جایگاه نهم جدول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد و فردا در چارچوب هفته بیست‌وپنجم رقابت‌ها و در دیداری حساس، میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • amir

  نه که استقلال نکرد!!!
  فقط هوادارای پرسپولیس چند میلیارد ریختن و هوادارای استقلال چند میلیون هم نشد!!!
  اقلیت ها...

  • Riza

   پرسپولیسیا ۶۰۰ میلیون ریخته بودن نه چند میلیارد... البته بازم مبلغ قابل توجهی بود

  • چیانی پرسپولیس

   این تیم محلی در حد و اندازه ای نیس که بخاد از سرورشون پرسپولیس الگوبرداری کنه.مهمان نوازیهاشون یادمون میمونه تا ابد.برید دسته سه ایشالله.خخخ

  • 6

   چند میلیارد???

   تو همین سایت خبرش موجوده که حدود 400 میلیون از کمکهای هوادای پرسپولیس جمع شد در کل...
   .
   هدایتی نبود الان دسته 1 بودیم ....

 • CR 6+4 FCP

  بعد میگن پرسپوللیس سوگلی وزیره.

 • سینا میلان

  بازیکن سرباز مفت مفت میگره درخواست پول هم میکنه!
  باید درخواست یک مدیریت درست کنه.

برچسب ها