حسینی: یک هفته است که نتوانسته‌ام تکان بخورم

حسینی-یک-هفته-است-که-نتوانستهام-تکان-بخورم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که به هیچ عنوان تمارض نکرده و اصلاً شرایط بازی ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سیدمحمد حسینی درباره شایعات اخیر مبنی بر اینکه خودش را به مصدومیت زده است، گفت: نمی‌دانم این شایعه تمارضم چگونه ایجاد شده است. الان یک هفته است که لبخند روی لب من نیست و نتوانسته‌ام تکان بخورم. حتی MRI هم گرفتم و مشخص شد که از ناحیه کمر مصدوم هستم. واقعاً نمی‌دانم بعضی‌ها دنبال چه هستند. وقتی فهمیدم در این خصوص از مربی ما سؤال شده است، تعجب کردم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت در پاسخ به سؤالی در مورد زمان بازگشتش به میادین تأکید کرد: دکتر به من توصیه کرده است دو هفته استراحت مطلق داشته باشم و با این شرایط به بازی برابر پدیده هم نمی‌رسم. امیدوارم بعد از این بازی بتوانم تیمم را همراهی کنم.

وی با ابراز خرسندی از برد سپیدرود برابر سایپا خاطر نشان کرد: برد مهمی را به‌دست آوردیم و نشان دادیم که در رشت خیلی سخت امتیاز از دست می‌دهیم. البته باخت مشکی‌پوشان هم به سود ما شد. امیدوارم که در بازی بعدی هم امتیاز بگیریم و شرایط خوبی در جدول پیدا کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها