جراحی شبانه مدافع استقلال در اهواز/ خطر قطع نخاع پادوانی را تهدید نمی‌کند

جراحی-شبانه-مدافع-استقلال-در-اهواز-خطر-قطع-نخاع-پادوانی-را-تهدید-نمیکند

وبسایت رسمی برنامه نود - عمل جراحی مدافع تیم فوتبال استقلال انجام شد.

به گزارش وب سایت نود، لئوناردو پادوانی روز گذشته (شنبه) در جریان بازی فولاد خوزستان - استقلال دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه گردن شد و بعد از انتقال به بیمارستانی در اهواز با تشخیص پزشکان به اتاق عمل رفت.

عمل جراحی پادوانی تا ساعات ابتدایی صبح امروز ادامه داشت و اگرچه فشار شدیدی به نخاع او آمده اما خطر قطع نخاع، پادوانی را تهدید نمی‌کند.

گفته می شود در صورتی که شرایط پادوانی ثابت باشد وی برای ادامه مراحل درمانی به تهران منتقل می شود. پادوانی دچار شکستگی از ناحیه سر نیز شده است. 

در همین خصوص دکتر امین نوروزی، در صفحه شخصی اش اطلاعات تکمیلی را در خصوص وضعیت پادوانی مطرح کرد: "اللهم اشف کل مریض. خبر همانند گذشته عین تیر گزنده زخم زد و رفت. مرد ساکت و ستون محکم دفاع استقلال که مدتها عاشقانه تلاش میکرد به تركيب اصلي بپيوندد و بار دیگر مورد محبت هواداران پرشور قرار بگیرد در اولین حضور مصدوم شد. متاسفانه برای این مرد برزیلی با قلب ایرانی فوتبال آن روی سکه را نشان داد و اسیر تندباد حوادث گردید. در همان معاینات اولیه مشخص شد آسیب دیدگی فراتر از تصور است، استخوان جمجمه شکسته و خونریزی شدید آغاز و پاها بی حرکت شد. با کمال تاسف مانند گذشته بازار شایعات داغ و گمراه کننده بود و خبر از قطع نخاع بود اما در سایه لطف خدا و دعای مردم شریف در آزمایشات تكمیلی مشخص شد نخاع سالم و ولی فشار زیادی را متحمل شده است. بعد از مشورت فراوان بالاخره تصمیم گرفته شد عمل اولیه در همان اهواز انجام شود که با عنایت الهی و تلاش کادر بیمارستان آپادانا اهواز و همراهی کادر مجرب پزشکی استقلال عمل شش ساعت بطول انجامید و هم اکنون خونریزی قطع شده و پادوانی به هوش آمده و فشار بر روی نخاع کمتر شده است و منتظریم شرایط به مرحله ثبات برسد و با همکاری باشگاه با آمبولانس هوایی او را به تهران منتقل كنيم و ادامه درمان در تهران انجام گردد....هنوز برای گمانه زنی و اظهارنظر زود است و انتظاریم داریم رسانه های گروهی محترم که مسئولانه موضوع سلامتی پادواني را پیگیری می کنند از پخش شایعات جلوگیری و هم چون گذشته اخبار دقیق را از این معاونت دریافت نمایند. فقط از همه مردم التماس دعا داریم تا در مرحله نخست سلامتی پادوانی که میهمان کشور ماست به وی برگردانده شود."

2051

اختصاصی

نظرات ۴۳

 • ماهان

  خدایا شکرت
  پاداوانی از اون سر دنیا امده یه لقمه نون برا خانواده اش ببره که این بلا سرش امد.ببینم سران استقلال حمایتش میکنن.
  واقعا از خارجیهای بسیار با اخلاق ایرانی

 • پرسپولیس کبیر

  انشاالله زودتر خوب بشی پسر

  • خسرو

   دستت درد نکنه پرسپولیسی با معرفت
   انشاالله زودتر خوب بشه

   میگم اینایی که دیس میکنن فازشون چیه ؟

 • امیر آبی

  خدا رو شکر که خطر رفع شده.. فکر اینکه یه فوتبالیست تا آخر عمر روی ویلچر بشینه دیوانه کننده س..

 • ali.wolfmir

  خدا روشکر بخدا حیف بود بیچاره الکی الکی بعد اینهمه بازی اومد فیکس شد مصدوم شد

 • aliiii

  ان شاالله که زودتر خوب شه

 • سمــیعـی . بوشهـــر

  خداراشکر که خطری تهدیدش نمیکنه.
  بعنوان یک پرسپولیسی از ته دل براش آرزوی بهبودی میکنم وامیدوارم هرچه زودترضمن به میادین برگرده.

 • شایان

  با اینکه پرسپولیسی هستم خیلی ناراحت شدم
  پادوانی خیلی بازیکن و پسر خوبیه
  اهواز هم که بود عالی بود
  امیدوارم زودتر حالش خوب بشه

  • پرستو

   با اینکه پرسپولیسی هستم یعنی چی؟؟ اینجا که دیگه نباید طرفداری از رو تیمت رو مطرح کنی..

 • mehrab

  چقد ناراحت شدم واقعا با اخلاقه حیف شد امیدوارم کوچکترین مشکلی برای نخاع پادوانی به وجود نیاد و هر چه سریعتر سلامتی خودش رو به دست بیاره ..

 • محمد

  ایشالا خوب میشه بلند شو مرد

 • ایمان۰۴

  امیدوارم زودتر حالش خوب بشه ولی در هر صورت باید قراردادش تمدید بشه

  • دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا

   دقیقا ! اخلاقیترین کار همینه که بدونه باشگاه در کنارش هست امیدوارم در استادیوم برنامه ای برای تشویقش از سوی هواداران داشته باشیم

برچسب ها