جهانبخش: پاس‌گل را بیشتر از گلزنی دوست دارم/ در روسیه به دنبال خوشحالی مردم ایران هستیم

جهانبخش-پاسگل-را-بیشتر-از-گلزنی-دوست-دارم-در-روسیه-به-دنبال-خوشحالی-مردم-ایران-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار هلند گفت: دادن پاس گل را بیشتر از گلزنی دوست دارم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت NOS هلند، علیرضا جهانبخش گفت: به عنوان یک مهاجم باید توپ‌های ایده‌آلی را برای دیگر بازیکنان و مهاجمان ارسال کنید. من همانند یک مهاجم دادن پاس گل را بیشتر از گلزنی دوست دارم.

ملی‌پوش ایرانی در رابطه با عملکرد درخشان تیم آلکمار در فصل جاری اردویژه و جام حذف هلند می‌گوید: آلکمار یک باشگاه الگو در فوتبال هلند با ارائه فوتبال زیبا و آموزش جوانان مستعد است.

جهانبخش درباره سومین فصل حضورش در تیم آلکمار و نیازهای واقعی این تیم برای عملکرد بهتر تاکید کرد: ما همانند یک تیم همه کار می‌کنیم. با هم حمله و دفاع می‌کنیم. البته در مرحله آخر باید تمرکز خودمان را افزایش دهیم. این تمرکز را باید در طول بازی حفظ کنیم.

مهاجم ایرانی درباره حضور در جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: در قامت یک بازیکن همواره دوست دارید بازی کنید. ما تیم خوب و بازیکنان جوانی داریم. امیدوار هستیم با ارائه یک کار زیبا بتوانیم مردم ایران را در جام جهانی 2018 روسیه خوشحال کنیم.

جهانبخش با اشاره به ارتباط مستمرش با کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: یک‌بار در طول ماه به یکدیگر زنگ می‌زنیم. کی‌روش می‌پرسد که چه شرایط و احساسی دارم. برای من مهم است که فرم خودم را حفظ کنم و در هر بازی خوب ظاهر شوم. جام جهانی زیباترین و باکیفیت‌ترین تورنمنت فوتبال جهان است.

 

1004

تسنیم

نظرات ۴

 • محمد ارسنالی

  بنظر من با این گروهی که ما داریم بیشتر باید روی گل نخوردن تمرکز کنیم ...
  گروه مرگه شوخی نیست....24

 • CR 6+4 FCP

  عشق است جهانبخش پرسپولیسی.

  • aa

   داداچ الان دیگه بهتره بگین وی هوپ جهانبخش بیاد توی پرسولیس .فینال اسیا ان شالله ههههه

 • ناصر

  ستاره ی تیم ملی خودتی
  بقیه اداتو هم نمیتونن درآرن

برچسب ها