مورینیو: زلاتان در پایان فصل منچستریونایتد را ترک می‌کند

مورینیو-زلاتان-در-پایان-فصل-منچستریونایتد-را-ترک-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - زلاتان در پایان فصل الدترافورد را ترک می کند.

به گزارش وبسایت نود، مورینیو برای اولین بار تایید کرده که زلاتان احتمالاً در پایان فصل الدترافورد را ترک خواهد کرد. در طی چند ماهه گذشته و بعد از مصدومیت سخت ایبرا در دیدار با اندرلخت در آپریل 2017، بارها شایعاتی پیرامون خروج وی از یونایتد شنیده می شد که هیچوقت به حقیقت بدل نشد، اما این بار به نظر می رسد موضوع جدی است.

مورینیو درباره مهاجم سوئدی تیمش چنین گفته است:

همه ما فکر می کنیم که این آخرین فصل حضور زلاتان در منچستریونایتد است، این که بخواهد بعد از این فصل همچنان بازی کند یا بازنشسته شود، یک تصمیم شخصی است. او این حق را دارد که زندگی و آینده خودش را انتخاب کند. زلاتان بازیکنی فوق العاده است که دوران حرفه ای خارق العاده ای را سپری کرده و تنها یک مصدومیت سخت در زمانی بد مانع آن شد که فصولی عالی را که می توانست و می بایست با ما داشته باشد، بگذراند. این فصل برای او سخت بود، او مصدوم نیست ولی زلاتان آن قدر آدم صادق و روراستی است که تنها زمانی می گوید به میادین بازمی گردم که کاملاً آماده باشد. اما در عین حال در تلاش است و سعی می کند بتواند به سطح موردنظرش برسد.

زلاتان بعد از بازگشت از مصدومیت هفت ماهه خود، تنها ۱۸۷ دقیقه برای شیاطین سرخ به میدان رفته است و در ژانویه دوباره مصدوم شد ولی اکنون دو هفته ای است که دوباره به تمرینات گروهی بازگشته است.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • مستاجر خدا

  زلاتان همون موقع که با ۴ گل سلطان حذف شد از جهان تموم شد رفت
  حالا که ۴ یال هم گذشته

  • mh.m

   یه خورده واضح تر بگو بفهمم چی میگی...

  • Arsham

   فقط نظر تو مهم بود زلاتان زلاتانه برا خودش برند هستش بازیکنی که همیشه سطحش بالا بوده و هست ۳۶سالشه انتظار داری با این مصدومیت براحتی بازی کنه

  • زلاتان کبیر

   شانس آوردی زلاتان فارسی بلد نیست و این سایتو نگاه نمی کنه و گرنه مثل همیشه جواب کوبنده ای می داد.

  • مستاجر خدا

   من زلاتان و قبول دارم
   خیلی زیاد
   حرفم واضحه

 • جعلپولیس

  زلاتان هیچ وقت تموم نمیشه

برچسب ها