دستیار گواردیولا اصلی‌ترین گزینه جانشینی ونگر در آرسنال

دستیار-گواردیولا-اصلیترین-گزینه-جانشینی-ونگر-در-آرسنال

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر می رسد که آرسن ونگر پس از 22 سال به پایان دوران حضورش در آرسنال رسیده است. در حال حاضر میکل آرتتا، بازیکن اسپانیایی سابق آرسنال و دستیار فعلی پپ گواردیولا در منچسترسیتی جدی ترین گزینه جانشینی اوست.

به گزارش وبسایت نود، آرتتا آماده شروع فعالیتش به عنوان سرمربی است. او ماه هاست که با پیشنهاد اورتون برای جانشینی آلردایس مواجه شده است اما اگر آرسنال به او پیشنهاد بدهد، توپچی ها را به تیم آبی پوش ترجیح خواهد داد.

البته آرتتا در صورتی که بخواهد سرمربی آرسنال شود باید نظر مساعد ونگر را هم جلب کند. به گفته میرر، ونگر در صورتی که از سرمربیگری ارسنال کار برود در سمت های مدیریتی به فعالیت در این تیم ادامه خواهد داد و نظر مربی فرانسوی در مورد استخدام آرتتا حائز اهمیت خواهد بود. آرتتا بین سالهای 2011 تا 2016 در تیم لندنی بازی می کرد و اخیرا آنری، ستاره سابق ارسنال از حضور وی به عنوان سرمربی در توپچی ها استقبال کرده است.

1140

اختصاصی

نظرات ۵

 • Hala Madrid

  تا ونگر فسیل نشده یه عکس ازش بگیرن تا در آینده به جای لوگوی آرسنال استفاده بشه!

  • بابک توپچی

   نمیدونم چرا رئال , بارسایی ها به خودشون اجازه میدن تو همه ی مطالب درافشانی کنند !؟

 • زاهد

  امیدوارم هر کی بیاد فقط هجومی فرق نداره
  البته خوبم هست
  چون اسپانیای ها معمولا بیشتر به فکر گل زدنن تا گل خوردن
  بیشتر از خودشون میپرسند چجوری گل بزنیم به جای اینکه چجوری گل نخوریم

 • بابک توپچی

  اولا اینو به چه درد آرسنال میخوره ؟ دوما اصلا ازش خوشم نمیومد, یکی میخایم که یکم به تیم تعصب داشته باشه نه ایشون که به محض اینکه از آرسنال خداحافظی کرد تمام عکسهای آرسنالیش رو پاک کرد

 • CR 6+4 FCP

  آرتتا بازیکن خوش نامی هست.ولی به درد آرسنال نمی خوره.

برچسب ها