منچسترسیتی ۱ - ۰ چلسی؛ آبی های لندن هم حریف تیم گواردیولا نشدند

منچسترسیتی-1-0-چلسی؛-آبی-های-لندن-هم-حریف-تیم-گواردیولا-نشدند

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان گواردیولا با شکست چلسی یک قدم دیگر به قهرمانی تاریخی خود نزدیک تر شدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های منچسترسیتی و چلسی از هفته بیست و نهم لیگ برتر در ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با نتیجه 1-0 تمام شد تا تیم گواردیولا با دبل چلسی در این فصل ۷۸ امتیازی شود و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۴: موزس با تکل شدید زینچنکو تعادلش را از دست داد اما داور باوجود اعتراض بازیکنان چلسی به تنها کارت زرد قناعت کرد.

دقیقه ۲۷: ضربه آزاد ارسالی دی بروین به سانه درون محوطه جریمه رسید اما ضربه این بازیکن توسط آزپیلیکوئتا از روی خط برگشت داده شد. 

دقیقه ۴۲: آگوئرو روی ضربه آزاد دی بروین با دروازه چلسی تک به تک شد و اوتامندی در ادامه توانست ضربه او را وارد دروازه خالی کند اما داور این گل را به دلیل آفساید آگوئرو مردود اعلام کرد.

دقیقه ۴۶: سیتی در نخستین حمله خودش در نیمه دوم توانست به گل برسد. سانتر ارسالی داوید سیلوا به برناردو سیلوا در دهانه دروازه رسید و این بازیکن موفق شد دروازه چلسی را باز کند. 

دقیقه ۷۰: پدرو روی اشتباه می توانست یک ضد حمله خوب را ترتیب دهد اما پاس ضعیف این بازیکن به هازارد نرسید و این فرصت از دست رفت. 

ویدیو: خلاصه بازی منچسترسیتی - چلسی

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • man city

  من سیتیِ قهرماااااااااان :)

  • Kevin

   چقدر خوبه این سیتی چقدر زیبا بازی میکنن!
   همه تیما اتوبوس میچینن جلوش!

 • بارسلونا❤

  فقط کافی بود اسم من‌سیتی بارسلونا بود و یه کودک متعصب حسود (که خودتون میشناسید) ، بیاد تمام گلها و کل فصل سیتی رو زیر سوال ببره ...

  • مستاجر خدا

   :))

 • محمود

  یک تیم با سبک تیمهای لالیگا اینگونه لیگ انگلیس رو به تسخیر در اورده....لالیگا یعنی مالکیت توپ و تمام و در اخر نتیجه با تیمی است که توپ رو بیشتر در اختیار داشته باشه

برچسب ها