پیام تاج در سالروز درگذشت کاپیتان اسبق تیم ملی ایران

پیام-تاج-در-سالروز-درگذشت-کاپیتان-اسبق-تیم-ملی-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال، در سالروز درگذشت کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان، یاد وی و دیگر بزرگان فقید فوتبال ایران زمین را گرامی داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در هشتمین سالروز درگذشت زنده یاد منصور امیرآصفی، متنی را منتشر کرد.

در بخشی از این متن آمده است:

خاطرات، قلب تاریخ اند و اینجا؛ آوردگاهی است به وسعت جهان در کوچه باغ شور و حال... صدای افتخار، هنوز در گوش هایمان طنین انداز است و رنگ طلایی عکس های آن روزگاران، در جلوی چشمانمان رژه می رود و این امید را در دل داریم که نسل های آینده، راوی حکایت روزهای سرافرازی فوتبال باقی بمانند. در سالگرد درگذشت زنده یاد منصور امیرآصفی، معلم اخلاق، ادب و متانت، فرصتی است تا کلاه را به نشانه ادای احترام به وی و همه تاریخ سازان فوتبال این مرز و بوم از سر برداریم و یادشان را با قرائت فاتحه ای گرامی داریم. روحشان شاد.

گفتنی است که زنده یاد امیرآصفی سابقه بازی در باشگاه‌های کیان، آرارات و پرسپولیس را داشت و در سال ۱۹۵۸ میلادی به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های آسیایی توکیو شرکت کرده بود. وی در مقاطعی ریاست هیئت فوتبال استان تهران و همچنین ریاست تیم های ملی فوتبال را برعهده داشته و در سال ۱۳۵۶ نیز به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس فعالیت کرد.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۱

  • پیام

    نسلهای آینده قطعاً میتوانند راوی حکایت روزهای سرافرازی فوتبال ایران باشند به شرطی که شماها در راس امور فوتبال نباشید

    الهی آمین

برچسب ها