ادامه روندهای متوالی العین با تساوی برابر استقلال؛ شکست ناپذیر در خانه و ناکام در کسب پیروزی

ادامه-روندهای-متوالی-العین-با-تساوی-برابر-استقلال؛-شکست-ناپذیر-در-خانه-و-ناکام-در-کسب-پیروزی

وبسایت رسمی برنامه نود - العین امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به لطف پنالتی دقایق پایانی از شکست مقابل استقلال تهران گریخت تا روند شکست ناپذیری اش در بازی های خانگی را حفظ کند.

به گزارش وب سایت نود، استقلال تهران در دیدار برابر العین امارات می توانست با شکست حریف در ورزشگاه خانگی اش، به روند شکست ناپذیری این تیم در لیگ قهرمانان آسیا پایان دهد، اما پنالتی دقایق پایانی احمد خلیل مانع از شکست تیم اماراتی شد تا این تیم به روند شکست ناپذیری در خانه ادامه دهد.

در فوریه 2016، العین امارات در اولین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2016 برابر الجیش قطر متحمل شکست خانگی شد، اما پس از آن دیگر در خانه خود مقابل هیچ تیمی شکست نخورد. به این ترتیب، العین روند شکست ناپذیری در بازی های خانگی در لیگ قهرمانان آسیا را به 13 بازی افزایش داد.

البته به جز روند شکست ناپذیری العین در 13 بازی اخیر خانگی، این تیم اماراتی باز هم در کسب پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا ناکام بود تا روند پیروز نشدن این تیم در لیگ قهرمانان به 5 بازی برسد. به این ترتیب، العین بار دیگر ضعیف ترین عملکرد خود در لیگ قهرمانان آسیا را تکرار کرد. این تیم در سه بازی دور برگشت مرحله گروهی در فصل 2007 دو تساوی و یک شکست داشت. حضور بعدی العین در آسیا تا سال 2010 طول کشید که در دو بازی نخست مرحله گروهی یک تساوی و یک شکست به دست آورد تا این تیم بیشترین بازی متوالی بدون پیروزی را در لیگ قهرمانان آسیا پشت سر بگذارد. این عملکرد العین بار دیگر با تساوی روز گذشته برابر استقلال، برای این تیم تکرار شد و پنجمین بازی بدون برد را سپری کرد. 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۱۴

 • ابی به رنگ اسمان

  مخوف مثل استقلال

  تو ازادی با ۸۰۰۱۱ مبارز منتظرتونیم

 • رضا

  استقلال خیلی خوب بود حیف البته این مساوی به پای برد نمیرسه ولی همین تساوی هم مقابل تیم متمول و پرستاره العین اونم تو زمین خودشون و مقابل هواداراشون نتیجه خوبیه

 • Ebi

  ضعیف سازی رقبای استقلال
  یعنی ضعیف نمایش دادن استقلال
  همین العین اگه تو گروه پرسپولیس یا تراکتور یا ذوب آهن بود
  الان با سه تا برد اول گروه بود

 • محمد

  باور کنید از این پرسپولیسی ها بدتر هیچ جا پیدا نمیشه !
  دیروز به دلائلی نتوانستم از تلویزیون بازی را تماشا کنم و در واقع بیرون از منزل بودم . همانطور که از جائی رد میشدم دیدم عده ای جوان دارند فوتبال را تماشا میکنند درب محل استقرار اونها رو با اجازه باز کردم و پرسیدم چند چند شده ؟ چند نفر همصدا و با خوشحالی گفتند الآن ۲ - ۲ مساوی میشه ! راستش اول فکر کردم استقلال عقب افتاده وبازیکن آبی پوش پشت توپ هم یک استقلالی است اما با کمال تعجب دیدم بازیکن العین پشت توپ ایستاده و در واقع اون حضرات پرسپولیسی برای گل زدن العین و گل خوردن استقلال خوشحالی میکنند! خدایا مگه میشه ؟ یعنی اینقدر حقد و کینه که از گل خوردن تیم هموطنت در مقابل تیمی از شیخ نشینهای نامرد و خیانتکار خلیج فارس خوشحالی کنی! خدایا اینها دیگر چه مخلوقاتی هستند ؟

 • احسان

  خیلی تیم خوبی دارن واقعا بازیکنای خارجیشون مثل برگ وشحات وکایو خیلی خطرناک بودن این تین با الدحیل تیم های با کیفیتی هستند ولی با خوش شانسی وداور از شکست گریختن

 • Abi

  یعنی حیف زمین خدا که این داور بازی دیشب استقلال روش بگرده خیانت به فوتبال واضح تر از این مگه میشه؟مگه داریم؟
  خدایا ما که زورمون نمیرسه خودت حقمونو بگیر و داورم به سزای کارش برسون

 • ویداتاجی

  ایشالله بازی بعد تو ازادی بهشون نشون میدیم جو ورزشگاه یعنی چی

 • رهی

  البته باخت ولی با داوری تک ماده زد به زور مساوی گرفت

 • افتخار=دسته۳

  بعد استقلالیا بگن تیم قوی ،ای العین اون از الریان ۶تای شد الهلالم که بدبخت شده کاملا

  • اس اس

   سال 96 هستیم نکنه هنوز تو فاز سال 86 هستی وبازی ها رو تماشا میکنی

 • رهام

  استقلال روند شکست ناپزیریشو شکست که داور نامرد نزاشت ثبت بشه

برچسب ها