دویچه‌وله: اولین صعود پیاپی ایران به جام جهانی از نکات ویژه جام ۲۱

دویچهوله-اولین-صعود-پیاپی-ایران-به-جام-جهانی-از-نکات-ویژه-جام-21

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت آلمانی به اولین صعود پیاپی ایران به جام جهانی در تاریخ به عنوان یکی از نکات جام جهانی روسیه اشاره کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و ‌به نقل از سایت دویچه‌وله، کمتر از ۱۰۰ روز دیگر کشور روسیه میزبان بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان خواهد بود و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم یکی از تیم‌های حاضر در این دوره از ‌رقابت‌ها است.

سایت دویچه‌وله، در گزارشی به ۱۰۰ نکته جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت و از صعود پیاپی ایران به جام جهانی به عنوان یکی از نکات ویژه یاد کرد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران موفق شد برای اولین بار در تاریخ، دو صعود پیاپی به جام جهانی داشته باشد و همین امر نیز یکی از نکات ویژه‌ جام جهانی از دید سایت دویچه‌وله است.

همچنین گفته‌های کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران مبنی بر این که لیونل مسی ماشین است و باید فیفا ثابت کند که او انسان است نیز یکی از اظهار نظرهای جالبی بود که مورد نظر سایت آلمانی دویچه‌وله قرار گرفته است.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۳

 • شهربابک

  رفتن به جام جهانی با این گروه ابکی می خواستی جام جهانی نریم دور بعد صعود نمی کنیم به مرا کش می بازیم

  • مهـــــدی

   در جواب شهر بابک:
   گروه آبکی؟!!! دوست عزیز به تیمهایی مثل کره جنوبی و ازبکستان و چین(با اون همه سرمایه گذاری عظیم) و قطر( تیمی که با استفاده از ستاره های کشورهای دیگه درست شده، به شکلی که تیمش باید منتخبان جهان نام می گرفتند نه تیم ملی قطر!!!) اون وقت میگی آبکی؟!!! متاسفم از اینکه با امثال شما شدیم 80میلیون.
   در ثانی مراکش هم با این که نسبتا ،حریف گردن کلفتی است ولی توان این که اون رو ببریم رو داریم./
   با اینکه شاید خوشبینانه به نظر بیاد ولی اگر سه تیم دیگر گروه رو در نظر بگیریم احتمال برد برابر تیمهای مراکش و پرتغال هست و خیلی هم احتمالش زیاده ولی مقابل اسپانیا متاسفانه امکان نتیجه گیری نیست و شاید اگر روز خوبمون باشه بتوانیم مساوی بگیریم، البته اگر شانس و معجزه رو در نظر بگیریم یک پنالتی بدست بیاد و اون رو گل کنیم و بعد بکشیم دفاع شاید "معجزه ای وار" برنده بشیم ولی احتمالش 1% به 99% است.
   در کل امکان صعود است البته اگر بخواهیم نه فقط فکرش رو در سر بپرورانیم.
   تنها صعود کننده قطعی فقط اسپانیا میتونه باشه و لاغیر. اگر در بازی با پرتغال رونالدو رو بگیریم دیگه کاری از اونها برنمی یاد مثل رئال مادرید که فقط زمانی که رونالدو نیست با اون همه ستاره مثل ایسکو ، آسنسیو ، مارسلو، راموس ، بیل و... باز هم نمی تونند گل بزنند و بازی رو ببرند!
   بقیه تیم ها بطور نسبی در سطح یکسانی هستند.

 • جادوگر

  این نظر کیروش
  چقدر زشته یا فقط برای ما ایرانی زشته
  بشکل دیگری هم میشه از مسی تعریف کرد

برچسب ها