شب ناموفق مجید و روزبه؛ دقت و سخت‌گیری کمتر

شب-ناموفق-مجید-و-روزبه؛-دقت-و-سختگیری-کمتر

وبسایت رسمی برنامه نود - زوج دفاعی استقلال برخلاف بازی با الهلال نتوانست حفاظت از دروازه استقلال را به طور کامل انجام دهد و کلین‌شیتی دیگر در آسیا برای آبی‌ها ثبت شود. 

به گزارش وبسایت نود، استقلال در شبی که با برنامه کاملا موفق هجومی در امارات برابر العین قرار گرفته بود نتوانست همان انسجام را در خط دفاع هم داشته باشد تا دو بار جلو افتادن از حریف قدر اماراتی هم فایده‌ای نداشته باشد و استقلال در نهایت به تساوی رضایت بدهد. مقایسه عملکرد خط دفاعی استقلال در دو بازی برابر العین و الهلال نشان می‌دهد که چرا آبی‌ها تیم قدرتمند عربستانی را در عمان زمین‌گیر کردند اما قدرت هجومی‌شان در امارات کافی نبود و دو بار باز شدن دروازه حسینی مانع برد شیرین آبی‌ها شد.

مجید حسینی و روزبه چشمی که در هر دو بازی زوج قلب دفاع استقلال را تشکیل دادند در بازی با الهلال سرحال‌تر و منسجم‌تر ظاهر شدند. در حالی که شب گذشته این دو مدافع روی هم رفته فقط 4 بار موفق به دفع حملات العین شدند، هفته گذشته در عمان 10 بار حملات الهلالی‌ها را دفع کرده بودند. در بازی با الهلال دو مدافع استقلال 4 تکل به ثبت رساندند که این تعداد دیشب به عدد 2 رسیده بود. روزبه و مجید برابر الهلال 6 دوئل را با برد پشت سر گذاشتند اما شب گذشته 5 دوئل برنده برای این دو مدافع به ثبت رسید.

اشتباه چشمی روی گل اول العین کاملا مشهود بود و مدافع استقلال می‌توانست مانع گلزنی مهاجم حریف شود. در صحنه‌های دو پنالتی العین هم تعلل مدافعان استقلال در دفع توپ این فضا را به مهاجمان اماراتی داد تا در باکس دفاعی استقلال مانور بدهند. چشمی و حسینی در بازی با الهلال از عوامل اصلی کلین‌شیت رحمتی بودند اما این بار نتوانستند به کمک حسینی بیایند که دیشب بازی درخشانی از خود نشان داده بود.

14002

اختصاصی

نظرات ۹

 • mehrab

  واقعا به دور از تعصب حسین حسینی فوق العاده بود دیشب این رقابت بین دروازه بان های تیم هم جذابیت داره و هم باعث انگیزه و آمادگی بالای 2 دروازه بانمون میشه امیدوارم چشمی دیگه از این اشتباهات در آسیا مرتکب نشه چون در بازی های بزرگ اولین اشتباه میتونه آخرین اشتباه باشه و دیگه فرصتی برای جبران نیست در بازی های دور برگشت..

 • حسین

  متاسفانه روزبه شب پر اشتباهی رو داشت. امیدوارم تو بازی برگشت بیشتر دقت کنه. خصوصا اینکه احتمال زیاد مجید حسینی هم نیست.

 • footbale

  انالیز دقیقی نیست این انالیز چون وقتی که داور دسه خطای بیمورد وبی دلیل به ضرر یک تیم بگیره نظم بازی یک تیم به هم میریزه شما دقیق روی گل اول العین دقت کنید 1. سرور جبارف تو نیمه حریف باخطا متوقف میشه سپس همان توپ تبدیل به ضدحمله میشه2 دقت کنید قبل از ضربه سانتر العین زننده گل در افساید بوده 3 خوب با دوپنالتی ناحقی به ضرر استقلال گرفته شدحالا اگر بهترین مدافع جهان باشی با داور این بازی تاکتیک دفاعی از به صفر میرسه حالا خیلی با وجود بازی کردن که نباختن

 • تاج نامی

  داور اگر اون جور سر استقلال رو نمی برید الان این دو برترین بودن همه بازیکنان استقلال در این بازی بی نظیر و در حد عالی بودن این العین بود که با زدن چاه نفت به نام داور استقلال را به جاده خاکی برد

 • pabarja

  حسینی و روزبه خوب بودند
  اما تیم العین خیلی قدرتمند بود
  باید پرس را از جلوتر آغاز می کردند
  داوری هم خیلی بد بود

 • تاجی

  به نظرم غیر از گل اول که کاملا غافلگیرانه بود
  رو مورد خاصی اشتباه نداشتن

 • بهنام

  بابا بیخیال این دو تا پسر خیلی خوب اند

 • رائول

  روزبه چشمی بارها و بارها ثابت کرده (چه در استقلال، چه در تیم ملی امید، و...) که اصلا بازیکن مطمئنی در پست دفاع وسط نیست، و خیلی پراشتباه ظاهر میشه.
  ولی در پست هافبک دفاعی خیلی بهتر و باکیفیت تر ظاهر میشه...

 • Nima

  به اونطرف قضیه هم باید نگاه کرد، 6 تا بازی سخت توی سه هفته به بازیکنا فشار مياره

برچسب ها