شهریاری: بازیکنان پرسپولیس که به تراکتور آمدند خودشان را بالاتر از قانون دانسته اند

شهریاری-بازیکنان-پرسپولیس-که-به-تراکتور-آمدند-خودشان-را-بالاتر-از-قانون-دانسته-اند

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم‌مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت:باید بررسی کنیم که واقعاً آیا از زمستان سال گذشته که امید عالیشاه به تراکتورسازی آمد تاکنون در خدمت باشگاه تراکتورسازی بوده یا دوران زیادی را در تمرینات شرکت نکرده است؟

به گزارش وبسایت نود، کاظم شهریاری درباره موضوع جذب بازیکنان سرباز اظهار داشت: در این زمینه تاکنون صحبت‌های مختلفی مطرح‌شده که این اواخر مسئله امید عالیشاه پیامدهای بسیار گسترده‌ای به همراه داشت که موجب دلخوری هواداران تراکتورسازی شد و باید در این زمینه نکاتی را مطرح کرد.

وی افزود:اولاً همه بازیکنان سرباز مثل هم نیستند و بسیاری از آن‌ها با تعصب و غیرت مثال‌زدنی برای تیمشان بازی کردن. مهدی شریفی نمونه‌ای از این بازیکنان بود که برای تیمش بازی کرده و از این تیم رفت. سایر بازیکنانی مثل پهلوان، مهدی پور و شربتی هم سربازهای فعلی تیم هستند که با جان‌ودل برای تیمشان بازی می‌کنند و بهترین عملکرد را تاکنون داشتند و کادر فنی رضایت کاملی از این نفرات دارد.

قائم‌مقام باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی رفتارها باعث شده بدبینی‌هایی نسبت به موضوع بازیکنان سرباز پیش بیاید. یکی از نکات جالب‌توجه برای ما این است که به‌جز 2 بازیکن سربازی که از پرسپولیس به تراکتور آمدند بقیه سربازها مثل همه جوانان این سرزمین دوران خدمت مقدس سربازی را طبق قانون پشت سر گذاشتند اما حالا شاهد این هستیم که بازیکنان پرسپولیس که به تراکتور آمدند خودشان را بالاتر از قانون دانسته و سعی می‌کنند به هر نحوی دوران خدمت خودشان را کوتاه کنند.

شهریاری تصریح کرد: البته شکل این کار باید بررسی و تحلیل شود. یکی از شروط اصلی در تأیید این‌گونه کسری‌هایی که متأسفانه به شکل خاصی دریافت می‌شود این است که علاوه بر تأیید کسری خدمت، یگان خدمتی نیز تأیید کند که این بازیکن مدت‌زمان مذکور را در خدمت این باشگاه بوده است.

وی افزود: باید بررسی کنیم که واقعاً آیا از زمستان سال گذشته که امید عالیشاه به تراکتورسازی آمد تاکنون در خدمت باشگاه تراکتورسازی بوده یا دوران زیادی را در تمرینات شرکت نکرده است؟ به‌واقع چگونگی خدمت او باید موردبررسی قرار گیرد و باشگاه باید تأییدکننده این باشد که دوره خدمت امید عالیشاه در تراکتورسازی سپری‌شده است.

قائم‌مقام باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد: طبیعتاً طبق اصول باشگاه‌داری ما معتقدیم که عالیشاه به تعهدات خود در جایگاه یک بازیکن سرباز عمل‌نکرده و رفتارهای غیرحرفه‌ای متعددی از خود نشان داده که مورد آخر حضور در برنامه تحلیل دربی یکی از این رفتارها بوده و قطعاً باشگاه به دنبال هیاهوهایو که شروع‌شده تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت و به‌طور قانونی و حرفه‌ای در مقابل این تخلفات ایستادگی خواهد کرد و از حق خود دفاع می‌کند.

شهریاری اظهار داشت:طرف مقابل چون می‌داند که به نتیجه روشنی در این زمینه نخواهد رسید اقدام به شایعه‌پراکنی و انتشار برخی اکاذیب کرده که یکی از این موارد تیتر یکی از روزنامه‌های رنگی ورزشی است که امروز منتشرشده و باشگاه از این روزنامه به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی و تخریب وجهه باشگاه تراکتورسازی و همچنین انتشار خبر دروغ به نقل از سازمان نظام‌وظیفه شکایت قانونی و قطعی می‌کند.

وی در پایان گفت:این اتهامات مورد پیگیری جدی قرار می‌گیرد و روزنامه‌ای که اقدام به انتشار این اخبار دروغ کرده باید در قبال رفتار غیرحرفه‌ای خود پاسخگو باشد.

20441

نظرات ۳۶

 • زانيار

  قانون هم میگه عالیشاه سربازیش تموم شده

  • علیرضا تی تی

   از کجا فهمیدی باهوش!!!!

 • ۷تراختور

  به نفع هر دوتا تیم هستش که دیگه از این کارا نکنن. مگه نه دوستان پیروزیچی صاحب نظر؟ برجک تو را می خواند.

  • باافتخار پرسپولیسیم

   از اون آدمای دوست داشتنی جامعه ای.!!!! ی سوال درجه سوختگیت چنده که پرسپولیسو پیروزی خطاب میکنی؟
   ادمین چاپ کن لطفا

 • ایمان۰۴

  بفرستیدش برجک پست بده در اون مثلا روزنامه رو هم باید گل گرفت

 • عشق من پرسپولیس

  خوبه والا بدهکارهم شدیم مفت مفت بازیکنای درجه یک تیمهای باشگاهی که تو اوج فوتبالشونن میگیرین و استفاده میکنین بعد باید دنبال کارت پایان خدمتشون بدون وهزارتا تهمت هم بهشون میزنین بعد طلبکارم هستین...معرفتم آرزوست

  • ناصر

   دوست عزیز فرق منی که تو برجک تو سرما ی شدی پست دادم
   با ایشون چیه
   خونش رنگین تره؟
   تعصبات کور کورانه رو بزارید کنار
   اینا پول میلیاردی میگیرن که الحق 200میلیون هم نمی ارزن
   پس فکر اینا رو نکنید
   اینا هم باید مثل منو امثال من برن برجک و پست بدن

  • علی بارسا

   عجب!!!!!
   از کی تا حالا عالیشاه و نورالهی و شربتی بازیکن درجه ۱ شدن ؟؟؟
   یه لحظه فکر کردم نیمار و مسی را دادن به ما...
   بابا این دوتا نیمکت نشین پرسپولیس بودن و خودشون با اختیار و اصرار خودشون اومدن تراکتور و از همون روز اولم فکر و ذکرشون همون پرسپولیس بوده .
   با چه زبانی بگیم تا همه متوجه بشن ما طرفداران تراکتور اصلا راضی به گرفتن بازیکن سرباز نیستیم مخصوصا از پرسپولیس...
   دوست داریم مثل بقیه تیما هم به تراکتور بودجه بدن تا با پول بازیکن بگیره و متعصبانه برا تیم بازی کنه .
   با تشکر ویژه از سرباز بازیکن های متعصب که برامون زحمت کشیدن و همیشه در قلب ما جای خواهند داشت .
   شریفی . اخباری . حاج صفی . رفیعی . و چند تای دیگر که واقعا با جون و دل زحمت کشیدن

 • عشق آبی

  اصلا کل باشگاه پیروزی همچین حسی دارن که بالاتر از قانونن
  هواداراشونم اینجورین
  نمونه بارزش مستاجر
  خخخخخخخخ

  • ذوب آهن، سرور شیشتقلال

   قانون درباره صندلیهای ورزشگاه اصفهان، چی می‌گه؟
   حالا خخخخخخخخ؛
   ادمین سلام.

  • magic

   حتی اسم بزرگ باشگاه پرسپولیس هم شما رو میترسونه که به زبان یا نوشته هاتون نمیارین !

 • فرهاد

  والا اگه قانونی بود این تیم این همه مشکل برا تیم های دیگه ایجاد نمیکرد و با زور وسط فصل بازیکن هاشون رو با قیمت میلیاردی نمیگرفت
  قبلا ملوان و فجر هم بودن هیچ مشکلی نبود از وقتی شما اومدید این مشکلاتم اومد
  همه رفتن سربازی حقوق یه پزشک که میره خدمت ۲۰۰هزار تومن چرا شما میلیاردی به سرباز میدید ؟خونشون از جون های دیگه رنگین تره ؟

 • اردبیل تراختور

  ما از باشگاه انتظار داریم که مجازات فرار از سربازی را اجرا کنه مگه اینا خونشون از سایر جوانان رنگین تره.مصلحت اندیشی بس است

  • فرهاد

   خخخخخخخ
   فکر کنم شما هم مثل مدیریتتون سر از قانون در نمیاری
   فرار برا وقتی هست که شخصی بیشتر از ۶۰ روز تویی یگان نباشه نه الان که خودشون اخراجش کردن

 • فرزاد

  جالبه..خودشون هم میدونن دوران خدمتش تموم شده حالا میخوان بگن چند ماه از این مدت مورد قبول ما نیست.تقصیره عالیشاهه که بعد از شروع خدمتش شما محروم شدید؟
  واقعا رفتارهای مسئولین باشگاه تراکتورسازی شده دردسر فوتبال.

 • arya pad

  اینا آموزش دیده مکتب جعلند ... توقع رفتار مناسب ازشون نباید داشت .

  • ذوب آهن، سرور شیشتقلال

   مکتب فتوشاپ و دوپینگ چی داشته تا حالا؟
   چرا جلوی ذوب آهن، بازی رو می بازید، صندلیها رو می‌شکنید آخه؟
   خخخخخخ؛
   خدا رو شکر، که به خاطر این کارهاتون، پرسپولیس، ۳ جلسه محروم از تماشاگر نشد.
   کامبایی نیا هم ۲ جلسه.

 • سولدوز تراختور

  به مدیریت اخطار میدهیم اگه از موضوع عالیشاه به این سادگی بگذرین ما از شما نمیگذریم...تیم مارو به مسخره گرفتن وای اجرلو اگه بخوای لطفی در حق خیانت کاران انجام بدی.وقتی گفتیم الکی خودشو به مصدومیت زده جعل پولیسیها خندیدن حالا نوبت ماست بخندیم اجرلو یادت باشه هواداران ازت چی خواستن...

  • خلیج همیشه فارس

   خخخخخخ؛
   این مدیریت شما، از قضیه طارمی چی گیرش اومد؟
   جام رو از پرسپولیس گرفت و داد به شما؟
   آفرین بر این مدیریت،
   حالا بیایید بعد از دو سال، که فوتبال عالیشاه رو بر باد دادید، این دفعه ۶سال محرومش کنید؛
   ما هم منتظریم،
   ولی قول نمیدیم که نخندیم.

  • magic

   بودین حالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • جواب سولدوز

   تو هم یکی از همون هواداران افراطی چهاد چرخی مشخصه طرز رفتارت اونم الکی تو همه کاراتون افراطی گری دارین برو یه اب خنک بخور

  • ￵ارش

   اقایی که ادعا میکنی پر طرفدارترین باشگاه اسیایی ببین تو خبر مربوط به باشگاهتون هم این همه دیسلایک داری حتی با کمک ابی ها

  • سولدوز تراختور

   ارش انگار یادتون رفته تو ازادی ازتون میزبانی کردیم.در حالی که وقتی با ما بازی دارین از کل ایران میان تا ازتون حمایت کنن ولی بازم میزبانی کردیم.چرا هر ساله به خاطر اینکه ده درصد به ما بدن مدیراتون کلی مصاحبه میکنن میدونی چرا چون میترسن بازم میزبان باشیم.کشور ترکیه که فنر باغچه.گالا و بشیکتاشو ول نمیکنه بیاد از تراختور حمایت کنه ولی بر اساس امار ثبت شده تو رسانه ملیشون میگه تراختور پرطرفدارترین تیم تورک دنیاست حالا خود دانی.خواهشا بچاپ منطقی جوابشو دادم

برچسب ها