خادم: اجازه دهید فردی با افکار مورد نظر آقایان وزارتی، کشتی را اداره کند

خادم-اجازه-دهید-فردی-با-افکار-مورد-نظر-آقایان-وزارتی-کشتی-را-اداره-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - رسول خادم پس از حضور در جلسه مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی و انتقاد از عدم حمایت از این فدراسیون، جلسه را ترک کرد و پس از آن بیانیه‌ای از سوی رییس مستعفی فدراسیون خطاب به اعضای مجمع منتشر شد.

 

به گزارش وب سایت نود، متن بیانیه رسول خادم خطاب به مجمع کشتی به این شرح است:

"با سلام و درود به اعضای محترم مجمع فدراسیون کشتی بویژه روسای محترم هیات کشتی استان ها که یار و یاور کشتی کشور در اجرای برنامه های سنگین و فشرده آن بوده و هستند. در این چندسال شاهد مظلومیت مدیریت کشتی کشور در برابر مواضع ناخوشایند آشکار و پنهان وزارت ورزش و جوانان نسبت به ورزش ملی کشور بوده‌اید.

از نظر من مشی و مرامنامه عملی مدیریت ورزش در کشور به گونه‌ای است که با روحیات و زوایای رفتاری دیگر متقاضیان محترم کاندیداتوری فدراسیون کشتی، هماهنگی و همخوانی بیشتری دارد...

حضور من اسباب تحمیل بی مهری های مضاعفی بر کشتی خواهد بود. در این چند سال تلاش کردم که از کنار تمامی تنگناهای حاصل از بی توجهی‌های مدیریت کلان ورزش به کشتی کشور، با اتکاء به بزرگی خانواده کشتی بگذرم....

حتی این تلاش را با شرکت مجدد در انتخابات فدراسیون کشتی نیز ادامه دادم، اما خواهران و برادران عزیزم .......

بهتر است دیگر کتمان نکنیم... کشتی به اندازه کافی تنها هست و منصفانه نیست به واسطه تلاش ناموفق آقایان برای همراه کردن فردی چون من، که تمامی سلول های وجودش از کشتی است، بیش از این، آب را به روی کشتی ببندند.

نکته آخر اینکه، حضور من در کشتی برای خودم نبوده و نیست..... من مدیون کشتی بوده و هستم... هیچ‌گاه هم از خانواده کشتی جدا نخواهم شد.

اجازه بدهیم فردی مسوولیت فدراسیون کشتی را بپذیرد که بتواند با ادبیات و افکار مورد نظر آقایان وزارتی، فدراسیون را اداره کند...

شاید این اتفاق کمی از تنهایی ورزش ملی کشور بکاهد...."

 

2051

نظرات ۶

 • فاضل

  خدا کنه کسی میاد نه داماد شخص خاصی باشد نه پسر آقازاده

 • سجاد

  تورو خدا برگرد سر کارت آقا رسول وگرنه همین کشیتی هم که مقام می آوردیم در مسابقات جهانی به نابودی کشیده میشه.


  من نمیدونم چرا از وقتی آقای داورزنی وارد وزارت ورزش شدن اینقدر مشکل به وجود میاد و رؤسای فداراسیون ها به دلیل مشکل با این شخص استعفا میدن.
  انشالا که اعضای خانواده کشتی بتونن آقای خادم را راضی به برگشت کنن.

 • Hamid

  داره چی به سر کشتی میاد. آخه باید یه چیزی رو که همیشه داخلش موفق بودیم و ورزش اول کشورمونه ومدال جهانی والمپیک داریم با این بی مهریا جواب داد خادم واقعا زحمتای زیادی برای کشتی کشیده؛ مسولئین بی تفاوت رد نشید

 • ali ata

  قبلا بنظر میرسید داورزنی یه مدیر خوبه.اما از وقتی شروع کرد به مدیریت در رشته هایی غیر از والیبال کم کم ضعف های مدیریتی یکی یکی خودشو نشون داد.امروز به جایی رسیدیم که میشه گفت حظور داورزنی نه تنها باعث پیشرفت ورزش مخصوصا کشتی وفوتبال نشده بلکه نوعی عقبگرد را با مشکل سازی ایشان با مدیران شایسته شاهدیم .نمونه هایی همچون خادم وطاهری مشتی از خروارن!

 • Wien

  آقا فقط این عباس جدیدی نیاد،کاش خود خادم ادامه بده،ولی بهر دلیلی اگه رفت،هر کسی میخواد بیاد،بیاد فقط این عباس جدیدی پاچه خوار نیاد.

 • Mohammad.b

  درود بر پهلوان رسول خادم"

برچسب ها