محمدی: تراکتوری‌ها نمی‌دانند نامم از لیست این تیم خارج شده!

محمدی-تراکتوریها-نمیدانند-نامم-از-لیست-این-تیم-خارج-شده

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرد که خدمت سربازی‌اش ۱۸ فردوردین ماه ۹۷ به پایان خواهد رسید.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، هادی محمدی در مورد وضعیت فعلی‌اش اظهار داشت: من به صورت انفرادی تمرین می‌کنم و این در حالی است که خیلی‌ از هواداران تراکتورسازی این سؤال را می‌پرسند که چرا در کنار تیم نیستم. خیلی از آنها نمی‌دانند که نامم از لیست این تیم خارج شده است، هر چند که از اسفندماه می‌توانستم تراکتوری‌ها را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنم.

وی در مورد اینکه برای فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: خدمت سربازی من 18 فروردین 97 به پایان می‌رسد و تا چند هفته دیگر کارهای اداری مربوط به ترخیصم را انجام خواهم داد تا کارت پایان خدمتم را بگیرم. برای فصل آینده هم با ذوب‌آهن قرارداد دارم و طبیعتاً این باشگاه باید در مورد وضعیتم تصمیم بگیرد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پایان تصریح کرد: امیدوارم تراکتورسازی در ادامه بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بهترین نتایج را بگیرد و هوادارانش را راضی کند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • رسول6

  زیاد مطمئن نباش به ترخیص شدنت
  کلا اونجا رفتن با خودته و برگشتنت خدا میدونه با کیه
  امیدوارم بلایی که سر احمد نورالهی آوردن و سر امید عالیشاه دارن میارن سر تو نیارن

  • سعید

   شجاع خلیل زاده، فرشاد احمدزاده، سامان نریمان جهان، سعید آقایی، سروش رفیعی، احسان حاج صفی، قاسم حدادی فر، سینا عشوری. اینها اسامی ای است که به یاد دارم در تراختور سربازی گذرانده اند. کدامیک به چه مشکلی برخورده اند؟ حتی نورالهی چه مشکلی داشته؟

 • آریو تاجی

  امیدوارم تراکتور و پرسپولیس امروز برنده بشن ...مخصوصا تراکتور خیلی به برد این بازی نیاز داره پرسپولیس وضعیتش خوبه ... به امید خدا هرچهار تیم ایران صعود میکند بدور بعد

 • سولدوز تراختور

  کاش یه ذره تعصب شماررو عالیشاه داشت.جعلیها خودشون وقتی امید که نیمکت نشین بود اومد تیم ما کلی توهینش کردن.بیرانوندو که میخواست بیاد اون بلا رو سرش اوردن حالا از ما انتظار دارن برا امید که خودشو به مصدومیت زده.تو این وضعیت که بازیکن نداریم باعث باعث حذف یه سهمیه شده.با تیم هنوز تسویه نکرده بود و هنوز تراختور کسریشو تایید نکرده بود رفت کارشناسی جعل پولیس شده انتظار دارن با ملایمت باهاش رفتار کنیم نه عزیزان همچین خبری نیست.اون لطف ما به جعلیها گفتیم محرومین بیرانوندو که التماسم میکرد نگرفتیم اینم جوابش.حقش اینه از جعل بازیکن دیگه نگیریم تا برن لیگ یک.بنگر و امید کاری کردن اگه بازیکنیم از جعل بیاد همه هواداران بدبین شدن بهش و اگه کوچکترین اشتباهیم کنه فک نکنم دیگه هوادار اونو ببخشه...

 • mahdi

  هادی جان باجان و دل بازی کردی برای تراکتور اگه ذوب آهن اجازه داد خوشحال میشیم برگردی تراکتور تیم خودت

 • مهدی/ آذربایجــــان

  عشقی پسر. بازیکنی با غیرت و باتعصب که در صورت مصدومیت هم از جون مایه میذاشت و از جان و دل برای تراکتور بازی میکرد، مثل بعضی بازیکن ها نبود که الکی خودشون رو به مصدومیت می زدند و از بازی کردن شانه خالی میکردن. آفرین به غیرت و تعصبت. همیشه در قلب ما هواداران جا داری ، امیدوارم به تراکتور برگردی و از ستون های اصلی تیم باشی، اینکه این اتفاق افتاد و از لیست خارج شدی هم کار درستی نبود و اینکه بازیکن جایگرین تو هم اصلا در حد و اندازه ای نیست ولی نمیدونم چرا آجرلو این کار رو کرد. به امید برگشتت به تراکتور/ برایت آرزوی موفقیت داریم.

برچسب ها