هاشمی‌نسب: فعلاً باید ببریم و منتظر امتیاز از دست دادن رقیبان باشیم

هاشمینسب-فعلاً-باید-ببریم-و-منتظر-امتیاز-از-دست-دادن-رقیبان-باشیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد، این تیم برای راهیابی به لیگ برتر باید در انتظار لغزش تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی لیگ دسته اول باشد.

به گزارش وب سایت نود، مهدی هاشمی‌نسب در مورد آخرین وضعیت نساجی و قرار گرفتن این تیم در جمع مدعیان گفت: تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم، این است که تا روز آخر بجنگیم. الان سرنوشت صعود دست ما نیست، چون اگر همه بازی‌های‌مان را ببریم و تیم‌های بالایی هم همه بازی‌های‌شان را ببرند، ما به لیگ برتر صعود نخواهیم کرد. ما باید خوب نتیجه بگیریم و منتظر امتیاز از دست دادن رقیبان باشیم.

«مطمئناً تا پایان لیگ تلاش می‌کنیم و منتظر لغزش حریفان هستیم»، وی با بیان این جمله در مورد پتانسیل فنی نساجی خاطر نشان کرد: ما بازیکن مصدوم زیاد داریم که نمی‌دانیم دلیلش چیست و نمی‌توانیم قضاوتی هم در این مورد داشته باشیم. بازیکن دو اخطاره هم زیاد داریم و از طرفی بدن‌ها هم در شرایط ایده‌آل نیست. امیدوارم که در بازی‌های آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد اینکه چرا او، جواد نکونام و دیگر مربیان پیشین تیم خونه‌به‌خونه از این تیم بابلی جدا شدند، اظهار داشت: تمرکز ما باید روی بازی‌های خودمان باشد و درست نیست در مورد تیم‌های دیگر صحبت کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • رسول6

  حیف نساجی که امثال تو باید مربیش باشی

 • آریو تاجی

  مهدی سرطلایی

  • semirom

   منظورت 4گلی هست که بهتون زد؟

 • siavash.k

  تبم فقط نساجی مازندران مربی فقط جواد نکونام همین و بس

 • کامران

  مرد پاک و روراست فوتبال ...شاید انتخاب هاش خوشایند ما نیست اما صداقتش حتما هست

 • Sorrow

  حالا اونجا خونه به خونه بهت پول بيشتري داد نري پيراهن نساجي رو بفروشي بري خونه به خونه غش كني؟مايه ي تاسفه به امثال شما تيم ميدن ،شما چي دارين به جوونا ياد بدين درباره غيرت و تعصب به پيراهنشون؟؟!!ها؟؟!!

برچسب ها