عزیز ییلدیریم نیامده رفت/ بازگشت مدیرعامل فنر باغچه به دلیل وضعیت نامساعد جسمی+ عکس

عزیز-ییلدیریم-نیامده-رفت-بازگشت-مدیرعامل-فنر-باغچه-به-دلیل-وضعیت-نامساعد-جسمی-عکس

وبسایت رسمی برنامه نود -  مديرعامل باشگاه فنرباغچه ساعتى بعد از حضور در تبریز به دليل شرايط نامساعد جسمى به استانبول بازگشت.

به گزارش وبسایت نود، عزيز ايلديريم، مديرعامل باشگاه فنرباغچه بامداد سه شنبه به دعوت باشگاه تراكتورسازى وارد تبريز شد ولی ساعتى بعد به دليل شرايط نامساعد جسمى، مجبور به بازگشت به استانبول شد. 

نزيح دورو نماينده ويژه عزيز ايلديريم در خصوص بازگشت مدیرعامل باشگاه فنر باغچه به ترکیه، اظهار داشت: آقاى ايلديريم روز گذشته در كشور قطر حضور داشت. وی ظهر دوشنبه از دوحه به استانبول بازگشت و بامداد سه شنبه از استانبول وارد تبريز شد.
ايلديريم در فرودگاه تبريز مورد استقبال مسئولين تراكتورسازى قرار گرفت اما بعد از دو سفر پياپى به دليل شرايط نامساعد جسمى به استانبول بازگشت.البته مدیرعامل باشگاه فنرباغچه ترکیه به قولى كه داده بود عمل كرد، اما با توجه به اين شرايط ويژه نتوانست در تبريز بماند.
وى در ادامه گفت:آقاى ايلدريم بايد تحت نظر پزشك اختصاصى خودش باشد و با توجه به شرايط جسمى كه براى وی در پرواز پيش آمد، به توصيه پزشك اختصاصى ساعاتى پس از ورود به تبريز مجبور به بازگشت شد.
نزيح اضافه كرد:روز سه شنبه برنامه كارى فشرده اى براى ايلدريم در تبريز پيش بينى شده بود اما با توجه به شرايط پيش آمده اضطرارى انتظار مى رود پس از بهبود شرايط جسمى ايلدريم، مقدمات نشست هاى مشترك و گفت و گو پيرامون همكارى هاى دوجانبه فراهم شود. البته خوشبختانه در خصوص شرايط فعلى و سلامتى وی، جاى نگرانى وجود ندارد. 

وى در پايان گفت:اميدوارم تراكتورسازى در مسابقه حساس روز سه شنبه برابر الجزيره در مسابقات آسيايى موفق باشد

20441

اختصاصی

نظرات ۲

  • رسول6

    نیامده فرار کرد

    خخخخ

  • محمدفیروزی

    از اینا آبی واسه تراکتور گرم نمیشه.

برچسب ها