۲۸ اسفند آخرین فرصت پدیده برای فرار از جریمه‌های احتمالی

28-اسفند-آخرین-فرصت-پدیده-برای-فرار-از-جریمههای-احتمالی

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون جهانی فوتبال تا ۲۸ اسفند به باشگاه پدیده فرصت داد تا بدهی بازیکن پیشین خود را پرداخت کند.

به گزارش وب سایت نود، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته (12 مارس/ 21 اسفند) نامه‌ای مشترک به ایگور پراهیچ، باشگاه پدیده و فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد. در این نامه آمده از آنجایی که باشگاه پدیده مشهد بدهی خود به ایگور پراهیچ را طبق توافق صورت گرفته - مهلت پرداخت بدهی تا تاریخ 28 فوریه 2018 (9 اسفند 96) بوده - پرداخت نکرده، آخرین فرصت برای پرداخت این بدهی را به باشگاه پدیده می‌دهیم.

بر اساس نامه ارسالی کمیته انضباطی فیفا اگر باشگاه پدیده تا تاریخ 19 مارس 2018 (28 اسفند) اقدام به پرداخت بدهی خود به پراهیچ نکند، پرونده موردنظر به یکی از اعضای کمیته انضباطی فیفا ارسال می‌شود تا یک هفته بعد از پایان ضرب‌الاجل تعیین شده، تصمیم رسمی در خصوص این پرونده گرفته شود.

ایگور پراهیچ با اشاره به اینکه به خاطر هواداران تیم فوتبال پدیده مشهد با این باشگاه کنار آمد و فرصت لازم برای پرداخت بدهی‌ را به آنها داده، گفت: در این مدت خیلی با ما بازی شد و دروغ‌های زیادی به من و وکیلم گفته شد. به نظرم برخی در باشگاه پدیده کاری نمی‌کند و تنها به دنبال منافع شخصی‌شان هستند.

وی ادامه داد: شنیدم برخی‌ به دروغ گفته‌اند که من فرصت بیشتری به باشگاه پدیده برای پرداخت بدهی‌ داده‌ام، اما چنین چیزی حقیقت ندارد. با این نامه باشگاه پدیده متوجه می‌شود که این بازی نیست و موضوع جدی‌تر از این حرف‌هاست.

طبق حکم فیفا، باشگاه پدیده باید رقم 79 هزار و 186 یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم به‌همراه 53 هزار و 172.5 یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم را به ایگور پراهیچ پرداخت کند.

حکم کمیته انضباطی فیفا در قبال این پرونده می‌تواند شامل جریمه نقدی، کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر باشد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها