توضیحات دکتر نوروزی درباره وضعیت مصدومیت غفوری و تیام

توضیحات-دکتر-نوروزی-درباره-وضعیت-مصدومیت-غفوری-و-تیام

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به مصدومیت دو بازیکن کلیدی استقلال ، وریا غفوری و مامه تیام دکتر نوروزی به تشزیح وضعیت مصدومیت این دو بازیکن پرداخته است.

به گزارش وب‌سایت نود، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص شرایط دو بازیکن آسیب دیده این تیم در دیدار با العین به سایت رسمی باشگاه ارائه کرد.
وی درباره وضعیت وریا غفوری گفت: صبح با وریا صحبت کردم. این بازیکن در اردوی تیم ملی حضور دارد و به نظر میرسد شرایط خوبی داشته باشد.
دکتر نوروزی درباره وضعیت تیام افزود: این بازیکن بلافاصله پس از بازی اقدامات درمانی را زیر نظر کادر پزشکی آغاز کرد. از این بازیکن ام ار آی گرفتیم و مشغول تکمیل معاینات پزشکی هستیم تا بتوانیم ارزیابی دقیقی از او داشته باشیم.
او در پایان عنوان کرد: بر خلاف صحبت های مطرح شده که این بازیکن تا پایان فصل بازی های استقلال را از دست داد، این موضوع درست نیست و از رسانه ها خواهش می کنم که از گمانه زنی بی مورد خود داری کنند و این بازیکن می تواند در این فصل برای استقلال بازی کند.

۶۰۶۱۰

سایت باشگاه استقلال

نظرات ۷

 • سوپرایز.انالیز

  خدا رو شکر

 • جعلپولیس

  الهی شکرت خدا

 • ۴۴۴۴۴

  پرسپولیسیا ک میخندیدن کجان خخخخ

  • راشا

   آخه توهم یه سر به صفحه خبر بزن حداقل کامنت منو بخون بعد نظر بده.

 • مهدی اسکندری

  ایشالا با قدرت برمیگردی پسر

 • استقلال

  چشم تیم سوم پایتخت به دور . بابا جان برگرد آسیا بهت نیاز داریم

 • کیروش کبیر

  خدا بخیر کنه اینجوری که دکتر نوروزی میگن میتونه این فصل برای تیم بازی کنه یعنی حداقل چند هفته ای مصدوم هست وگرنه میگفت مشکلی نداره و با فیزیوتراپی حل میشه. واقعا دلیل این همه مصدومیت بازیکنای استقلالو نمیدونم الان چند فصل هست هر کادری اومده همیشه جزو 3 تیم پر مصدوم فصل بوده و حداقل یک پارگی رباط صلیبی هم داشتیم. مشکل از زمین تمرین هم نیست چون الان یکی دو ماهی هست که تمرینات به وزارت دفاع منتقل شده ولی میبینیم بازم پارگی رباط داشتیم

برچسب ها