بازگشت موفق منشا؛ اعاده حیثیت بدون گل

بازگشت-موفق-منشا؛-اعاده-حیثیت-بدون-گل

وبسایت رسمی برنامه نود - منشا بعد از دو بازی موفق شد دوباره بیشتر از نیمی از زمان بازی را در زمین حاضر باشد. این حضور دوباره فرصت را در اختیار مهاجم نیجریه‌ای قرار داد تا توانایی‌هایش را اثبات کند.

به گزارش وبسایت نود، برانکو از بازی دربی تصمیم گرفت به جای منشا از رسن و نعمتی در کنار علیپور استفاده کند. ترکیبی که لااقل در بازی رفت برابر الوصل جواب داد و زوج موفق علیپور و نعمتی نقشی پررنگ روی برد خانگی پرسپولیس داشت. در بازی برگشت هم منشا روی نیمکت نشست تا نعمتی و علیپور بازی را در نوک خط حمله پرسپولیس شروع کنند. از شانس مهاجم نیجریه‌ای اما مصدومیت امیری باعث شد او بسیار زودتر از موعد زمانی تعویض‌های برانکو وارد زمین شود. منشا حدود 60 دقیقه فرصت پیدا کرد تا دوباره خودش را اثبات کند. زمانی که این مهاجم بهره مناسبی هم از آن برد اما بدشانس بود که بازی خوب‌اش با گلزنی همراه نشد. پاس‌های کلیدی او هم با بدشانسی علیپور به گل تبدیل نشد تا نام منشا در ردیف پاس گل‌ها قرار بگیرد.

منشا در مدت زمان حضورش در زمین 2 پاس کلیدی ثبت کرد و 3 شوت هم زد که یک بار در چارچوب قرار گرفت اما گل نشد. در نبردها هم منشا به نسبت حضور قبلی‌اش در ترکیب پرسپولیس بهتر عمل کرد. منشا که در بازی با السد 5 نبرد موفق داشت این بار از 10 نبرد موفق خارج شد. او در بازی با السد فقط یک شوت زده بود که آن هم خارج از چارچوب بود. منشا هیچ پاس کلیدی‌ای هم برابر السد ثبت نکرد تا این بار عملکرد موفق‌اش کاملا به چشم بیاید. گراف پاس‌های کلیدی منشا و شوت‌های شماره 90 قرمزها در بازی با الوصل را می‌بینید.

رنگ سبز شوت‌های داخل چارچوب، رنگ قرمز شوت‌های خارج چارچوب و رنگ زرد، پاس‌های کلیدی منشا هستند

 

14002

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • سلاطین آبی 2ستاره

  اگه منشا موفق بوده پس العربی که سه بار دبل کرده چی بوده یا تیام خودمون؟
  پرسپولیس سالها چوب اشتباه از دست دادن طارمی را خواهد خورد. علیپور و منشا روی هم رفته نصف طارمی هم نمیشن

  • mahsa

   شما برو درباره تیم خودت نظر بده

   ادمین بیطرف باش

  • mohsen

   طارمی مهاجم خوبی هست ولی منشا و علیپور واقعا عالی هستن درست منشا زیاد گل نمی زنه ولی در کل با پاس و حرکت بدون توپ خود علیپور و بقیه بازیکن ها رو در موقعیت گل قرار داده و بیشتر در خدمت تیم بوده

  • ناصر

   چه اعتراف مظلومانه ای خخخخ
   پس قبول داری طارمی بدجوری سوزندتتون که اینا رو گفتی
   راستی هتریک میکنه یا پاس میده؟

  • پروفسور

   شما لازم نیست دربازه سرورت نظر بدی...

   ما طارمی رو نمیخوایم... بی حاشیه و عالی فقط علیپور...

 • آریا برزن پرسپولیسی

  منشا عالیه اما اول فصل طارمی و باندش خرابش کردن الان اعتماد به نفس نداره .راستی چرا فرشاد احمدزاده بهش پاس نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • حسین اوون

  ترکیب ایده آل پرسپولیس.
  بیرانوند.انصاری.شجاع.سید جلال.محرمی.کمال کامیابی.مسلمان.نورالهی .امیری.منشا.علیپور.

 • دختر پرسپوليسي

  الماس سياه انشالله تو سال جديد ميتركوني

 • محمد رستمی

  منشا یا تیام ؟به دور از تعصب کدوم الماس سیاهن .تیام اندازه تعداد بازیش واسه استقلال گل زده

 • پرسپولیسی

  علیپور مهاجم فوقالعاده ای هست و سال دیگه شک نکنین بهتر میشه .منشا هم سال دیگه بیشتر گل میزنه فقط هوادلرا باید ازشون حمایت کنن اعتماد به نفسشو از دست نده منشا واقعا پا به توپ میشه مشخصه کیفیت خوبی داره

برچسب ها