وثوق‌احمدی: پدیده تا 2 فروردین فرصت دارد مطالبات پراهیچ را پرداخت کند

وثوقاحمدی-پدیده-تا-2-فروردین-فرصت-دارد-مطالبات-پراهیچ-را-پرداخت-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد که فیفا تا روز دوم فروردین 97 به مسئولان باشگاه پدیده فرصت داده تا مطالبات پراهیچ را پرداخت کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزبه وثوق‌احمدی با اعلام این خبر که نامه جدیدی از فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده که باشگاه پدیده تا 19 مارچ( دوم فروردین 97) فرصت دارد مطالبات ایگورپراهیچ را پرداخت کند گفت: باشگاه پدیده باید این مبلغ را پردخت کند یا با این بازیکن به توافق برسد. ولی چون یکبار از این باشگاه سه امتیاز کسر کرده توصیه‌ام با مسئولان باشگاه پدیده این است که روی این پرونده دقت نظر بیشتری داشته باشند.

وی افزود: مسئولان باشگاه پدیده یا باید سریع‌تر با این بازیکن توافق کنند یا هر چه سریع‌تر مطالباتش را بدهند که تصمیم سخت‌گیرانه‌تری در انتظار آنها نباشد.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است چه تصمیمی گرفته شود، گفت: چون یکبار کسر امتیاز صورت گرفته امکان دارد جریمه این بار سقوط به دسته پایین تر و یا محرومیت این باشگاه از پنجره نقل وانتقالاتی باشد به همین خاطر من توصیه می‌کنم هر چه سریع‌تر به حل این پرونده باشند.

 

2051

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها